Poseł VII Kadencja Andrzej Dołecki ze stowarzyszenia Wolne Konopie

Na ostatnim posiedzeniu Sejmu zostałem oficjalnie zaprzysiężony na posła. Dziękuję wszystkim wyborcom, którzy 4 lata temu oddali na mnie głosy. Proszę o ponowne poparcie i zachęcam do udziału w nadchodzących wyborach. Dzięki uprzejmości Janusza Palikota będę przez miesiąc reprezentował ruch legalizacyjny w Sejmie, mogąc jednocześnie prowadzić kampanię wyborczą i propagandę na rzecz marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wolnekonopie.org
Andrzej Dołecki

Odsłony

132

Na ostatnim posiedzeniu Sejmu zostałem oficjalnie zaprzysiężony na posła. Dziękuję wszystkim wyborcom, którzy 4 lata temu oddali na mnie głosy. Proszę o ponowne poparcie i zachęcam do udziału w nadchodzących wyborach. Dzięki uprzejmości Janusza Palikota będę przez miesiąc reprezentował ruch legalizacyjny w Sejmie, mogąc jednocześnie prowadzić kampanię wyborczą i propagandę na rzecz marihuany.

Choć z pozoru znaczenie mojej osoby na scenie politycznej będzie znikome, pokażę Wam ile może zdziałać takie ziarnko żwiru wrzucone w tryby systemowej machiny. Swoją misję zamierzam wypełnić z największym oddaniem. Wykorzystam wszystkie dostępne środki prowadzące do zmiany prawa i mentalności w moim kraju.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy przyłożyli rękę do mojego małego sukcesu. 25 października proszę o głos na pozycję nr 2 na liście Zjednoczonej Lewicy we Wrocławiu. Tyle uprzejmości i obietnic, a teraz konkrety na najbliższe dni!

W poniedziałek odbędzie się konferencja prasowa, na której przedstawię szczegółowy plan działań poselskich i kampanii wyborczej. Na bieżąco będziemy publikować materiały i dokumenty z moich prac, abyście mieli do nich wgląd i mogli wspierać mnie w działaniach.

W skrócie:

I. Interwencje osobiste

Skoro nie przekonam i nie wymuszę na politykach uchwalenia ustawy o depenalizacji marihuany szczególnie do celów medycznych, będę nawiedzał urzędy i osoby odpowiedzialne za ostatnie 10 lat prohibicji.

Ogłaszam niniejszym samozwańczą kontrolę parlamentarną w urzędach centralnych odpowiedzialnych za politykę zdrowotną i wymiar sprawiedliwości!

Zapowiedziałem już oficjalnie interwencję:

1) w Ministerstwie Zdrowia i jego resortowych ogniwach

- blokowanie dostępu do medycznej marihuany dla pacjentów,

- sytuacja w Centrum Zdrowia Dziecka i oskarżanie dr Bachańskiego,

- blokowanie polskich badań nad medyczną marihuaną…

Te wszystkie sprawy zostaną wyjaśnione jeszcze przed upływem kadencji.

2) w Ministerstwie Sprawiedliwości – osobiście chcę przesłuchać Pana Ministra Budkę, który umywa ręce od głębokiej patologii w wymiarze sprawiedliwości, którą szczególnie widać w sprawach karnych za konopie, chociażby na przykładzie moich rodziców.

Panie Ministrze, koniec z przerzucaniem odpowiedzialności na Ministra Zdrowia! Teraz podyskutujemy z równej pozycji.

3) u Prokuratora Generalnego – prokuratura uważa się za pozakonstytucyjną „piątą władzę” nie podlegającą żadnej kontroli, a przez uprawiany „model polityki społecznej” (areszty wydobywcze, pomówienia, prześladowanie pacjentów i ogrodników) jest strukturą wysoce kryminogenną i patologiczną.

Będę nękał i naciskał te urzędy, aby przedstawić wyborcom pełen obraz ich „dobroczynnej” działalności. Urzędnicy chowający się za urzędami już wkrótce będą musieli publicznie ujawnić prawdziwe powody prohibicji i wytłumaczyć się przed wyborcami.

II. Inicjatywy społeczne

Wspieram i promuję wszelkie inicjatywy społeczne na rzecz medycznej marihuany, w szczególności:

- rodzime Stowarzyszenie Wolne Konopie

- Koalicję na rzecz Medycznej Marihuany

Chcę ułatwić przedstawicielom tych inicjatyw dostęp do urzędów centralnych i mediów, aby poprzez skoordynowane naciski realizować wspólny cel.

Przyłączam się do zbiórki podpisów w więzieniach – projekt ustawy o prawach więźniów politycznych, ponieważ zamierzam „zstąpić do piekieł” i poprzez wizytację w jednostkach penitencjarnych w ramach aktywności politycznej wesprzeć i zaktywizować od środka osoby pozbawione wolności nie tylko za konopie.

Tym ostatnim należy przyznać status więźniów politycznych – o tym też będę rozmawiał z Marszałkiem Sejmu, Ministrem Sprawiedliwości i Prokuratorem Generalnym.

III.Punkt interwencyjny

W moim biurze poselskim w Warszawie, punkt we Wrocławiu, oraz korespondencyjnie: prawnik@wolnekonopie.org, rzecznik@wolnekonopie.org

Kierujcie do mnie wszelkie sprawy w wyżej opisanych dziedzinach, wymagające interwencji prawnej lub poselskiej. Na miarę naszych możliwości będziemy udzielać wsparcia w rozwiązywaniu problemów z władzą i polityką.

IV. Interwencje programowe

Po konsultacjach eksperckich m.in. z Kancelarią Sejmu wystąpię do naczelnych organów państwa z propozycją przeprowadzenia programu naprawczego w obszarach:

- ochrona zdrowia

- wymiar sprawiedliwości

- polityka społeczna

Efektem ma być apolityczny program interwencji eksperckich na rzecz poprawy jakości funkcjonowania polskiego państwa w w/w dziedzinach, szczególnie jeśli chodzi o:

- dostęp do świadczeń zdrowotnych i społecznych,

- dostęp do informacji, do prawdy,

- uczciwy proces sądowy.

Nie potrzebuję większości politycznej tylko grupy ekspertów gotowych poświęcić czas i pracę na znalezienie rozwiązań technicznych na poprawę funkcjonowania instytucji.

Kampania wyborcza

Startuję z listy Zjednoczonej Lewicy we Wrocławiu na pozycji nr 2. Kampanię wyborczą będę prowadził poprzez obecność i działanie. Nie deklaruje przynależności politycznej, partyjnej, głoszę postulaty legalizacji marihuany. Jak już podkreślałem – będę robił to samo co do tej pory, tylko z większym rozmachem i jeszcze większym zaangażowaniem. Zamiast obiecywać cokolwiek pokażę, że wykonam tyle pracy, ile zdołam!

Miesiąc mojej pracy będziecie mogli rozliczyć już 25 października, głosując w wyborach, do czego gorąco zachęcam.

Sadzić! Leczyć! Zalegalizować!

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Przeżycie mistyczne
  • Szałwia Wieszcza

 

Pierwsze przeżycie z tą magiczną substancją.

Spożywałem wraz z kolegą ekstrakt x15 zakupiony w Smartshopie w Amsterdamie.

Ekstrakt paliliśmy za pomocą drewnianej fajki w parku wieczorem gdzie atmosfera była idealna.

Ciężko będzie mi to opisać, lecz postaram się jak tylko umiem.

Pierwszy buch.

Po chwili obraz typowo rozpłaszczony nic po za tym, więc decyduję się na następny krok.

Drugi buch.

Uczucie lekkiego swędzenia nic więcej.

Trzeci buch.

  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

(tu zigzagwanderer, zapomniałam hasła i adresu email stworzonego na potrzeby konta, starość nie radość)

Wspomnienia się zacierają, a to jest stosunkowo nowe, więc postaram się je wylać póki jeszcze względnie potrafię. Zdarzenie miało miejsce zaraz po pierwszym dniu tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival (swoją drogą olej konopny na papierosach przed koncertem Chemicznych Braci (raczej jednego brata) z ogromną ulewą i burzą współgrał wspaniale).

  • Grzyby halucynogenne

Uwagi wstępne

  • Heroina
  • Inne
  • Inne
  • Metadon
  • Pozytywne przeżycie

Dobre samopoczucie, wieczorek do spędzenia w łóżeczku, przy dobrym filmie i oczywiscie pozytywne nastawienie.

Nazwa: U 47700

Od: Ozz

Wygląd: Biały pył

Ilość: 0,2g

Dawkowanie zalecane: 

na początek 5-10mg i zwiększać wg uznania.

Czas działania: 1-2h

Efekt działania: Typowe opiatowe odprężenie, relaks i ciepełko rozpływa się po całym ciele, wraz ze wzrostem dawki wzrasta tez możliwość na mdłości i swędzenie

Zjazd: 

Brak(możliwy przy ciągach)

Opis: 

randomness