Peru: kampania walki z narkotykami

W Peru niszczą laboratoria.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP 2002-08-22

Odsłony

2330
Policja peruwiańska zlikwidowała w ciągu minionych dwóch miesięcy około 60 laboratoriów, w których nielegalnie produkowano narkotyki. Funkcjonariusze spalili też 38 ton liści koki, z których wytwarza się kokainę.

Informując o tym w czwartek, rzecznik policji przyznał, że narkotycznych laboratoriów jest jeszcze w Peru niemało. Powiedział też, że nie dokonano żadnych aresztowań, ponieważ ludzie, pracujący w zniszczonych potem laboratoriach, uciekali przed nadejściem policji.

Peru jest drugim na świecie - po Kolumbii - producentem kokainy. Po sukcesach walki z narkotykami w latach 90., władze ostrzegają obecnie, że produkcja znowu rośnie.

Drobni farmerzy nie tylko uprawiają kokę na zamówienie karteli narkotycznych, ale sami coraz częściej biorą się za produkcję kokainy.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

(niezweryfikowany)
Ludzie, powiedzcie mi tylko jedno. na kiego chu...a sa robione takie akcje ??? Tak tak, wiem powinienem sie o to spytać niejakiego Don Kih(ch)ota, on tez walczył z wiatrakami, tylko przynajmniej wiedział po co to robi.
Romantiko (niezweryfikowany)
i tak wodka i papierosy nie zaczna sie dynamiczniej sprzedawac!!!!! <br>zaklamany system!!!!
erythoxylin (niezweryfikowany)
i tak wodka i papierosy nie zaczna sie dynamiczniej sprzedawac!!!!! <br>zaklamany system!!!!
Zajawki z NeuroGroove
  • Dream herb
  • Pozytywne przeżycie

Nastawiony pozytywnie z chęcią przeżycia niezapomnianych sennych przygód.

Entada Rheedii inaczej African Dream Herb czyli Afrykańskie Zioło Snu. Występuje w formie wielkich twardych nasion wielkości kasztanów, które w środku mają jasny biały twardy miąższ który jest tą porządaną częścią. W tym raporcie piszę o 50x ekstrakcie z tego miąższu.

11.11
Śniła mi się tylko sceneria a było to pole z wysokimi kępami trawy które unosiły się na wietrze. Kolory były bardzo żywe, wręcz pastelowe. Pamiętam szum wiatru między kępami traw w tle.

  • 25B-NBOMe
  • Pierwszy raz

Lekki lęk, ale i ogromna ciekawość. Domowka przezemnie organizowana w gronie bliskich znajomych.

Siema!
Na wstępie zaznaczę, że nie wiem dokladnie co jadłem, ale było gorzkie i na kartoniku.
No to lecim:

  • Ayahuasca
  • Tripraport

mniej więcej raz na tydzień przyjmowałem wieczorem swój sakrament i niedługo potem szedłem do łóżka. Zgaszone światło, wokół spokój i cisza, nikt nie przeszkadza. Gdy akurat miałem kiepski nastrój albo byłem chory to sobie odpuszczałem.

Niniejszy tekst to opis i podsumowanie doświadczeń moich dwunastu sesji ayahuascowych odbytych na przestrzeni trzech miesięcy. 

  • Inne
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie.

Wstęp. 
Trip raport podzielony jest na 2 części.
cz.1 opisuje działanie samego 2NE1.
cz.2 opisuje działanie 2NE1 w miksie z alkoholem. 

randomness