REKLAMA
Państwowy urząd pomoże dopalaczom?

UKIE staje w obronie swobodnego przepływu substancji uznanych przez posłów za zabronione.

Koka

Kategorie

Źródło

sfora.pl

Odsłony

840
UKIE staje w obronie swobodnego przepływu substancji uznanych przez posłów za zabronione. Sklepy z dopalaczami mogą już wkrótce zniknąć z naszych ulic - pisze dziś dziennik "Polska". Powód? Według gazety, właścicielom po prostu przestanie się opłacać handlowanie tym towarem. Sklepikarze i handlowcy będą musieli wycofać większość towaru z półek, po tym, jak posłowie wciągnęli na listę narkotyków 17 substancji, z których dopalacze sa wyrabiane. W efekcie nie będzie można nimi handlować, a nawet posiadać w innych celach niż medyczne czy naukowe - mówią prawnicy. Handlowcy liczą jednak na pomoc Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej - twierdzi "Polska". UKIE wydał już nowym przepisom negatywną opinię twierdząc, że ustawa łamie unijne prawo do swobodnego przepływu towarów pomiędzy krajami członkowskimi.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
a jak to jest mozliwe ze niemcy sa w UE i u nich np szalawia jest nielegal
Fąfara (niezweryfikowany)
z tego co sie orientuje w niemczech tylko ekstrakty sa regulowane prawnie. czy ktos posiada jakies info i moze mnie poprawic?
GryzlliWeed (niezweryfikowany)
Ponieważ jeszcze o tym nie wiedzą. Ze może być inaczej. Może tak im jest dobrze. Nie mamm grupy ofensywnej, osób staracjących się i wyszukujących dziur w prawie
oko (niezweryfikowany)
ogladaliscie dzisiaj uwaga ? no kurwa mac noz sie w kieszeni otwiera. markiewicz jestes zakompleksiona ciota i niedoinformowanym niedorajda takich ludzi jak ty powinni za jaja wieszac
dAb (niezweryfikowany)
[quote=oko]ogladaliscie dzisiaj uwaga ? no kurwa mac noz sie w kieszeni otwiera. markiewicz jestes zakompleksiona ciota i niedoinformowanym niedorajda takich ludzi jak ty powinni za jaja wieszac [/quote] mógłbyś szerzej opowiedzieć o temacie poruszonym w uwadze i dlaczego Markiewicza (kimkolwiek on jest) powinna spotkać tak wysoka kara i za co?
AnonimNPR (niezweryfikowany)
http://uwaga.onet.pl/15429,news,,czy_pozbeda_sie_dopalaczy,reportaz.html
Astacus (niezweryfikowany)
A wszystko bierze się z wyniesionych od małego uprzedzeń i braku wiedzy. Najgorsze, że takie niedouki chcą uczyć innych jak żyć i jak się bawić...
Anonim (niezweryfikowany)
[quote]W efekcie nie będzie można nimi handlować, a nawet posiadać w innych celach niż medyczne czy naukowe - mówią prawnicy.[/quote] To ja je będę posiadał w celach naukowych.
ddd (niezweryfikowany)
UKIE wydał już nowym przepisom negatywną opinię twierdząc, że ustawa łamie unijne prawo do swobodnego przepływu towarów pomiędzy krajami członkowskimi. powolujac sie na to niech trawa swobodnie przeplywa z holandii do polski:F
Pureven (niezweryfikowany)
http://www.wprost.pl/ar/137906/Dopalacze-beda-nielegalne/ podobno mieli sie rozprawic z dopalaczami w 1,5 miecha......jak będzie dalej tak szło nie ma się o co martwic:) (artykół z 2008-09-05)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Kiedy: Wakacje 2009

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Mam 22 lata. Nie eksperymentowałam nigdy z narkotykami, dosłownie kilka razy zdarzyło mi się zapalić marihuanę i nigdy nie poczułam niewiadomo jak pozytywnych lub negatywnych doznań. Dlatego ten piątkowy wieczór postanowiłam spędzić w domu z moim chłopakiem przy kieliszku wina ze „śmiesznym” papierosem. Bo dlaczego nie? Dodam, że z moim chłopakiem mamy wrażenie jakbyśmy znali się od zawsze, a tak naprawdę nie minęły jeszcze dwa miesiące odkąd się pierwszy raz spotkaliśmy. Mimo tej relacji nie padły jeszcze między nami wyznania typu „kocham Cię”.

  • Grzyby halucynogenne
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie bardzo pozytywne, gralnia i dużo więcej ludzi (praktycznie sami artyści) niż się spodziewałem.

Witam. Przedstawiam krótką relację z pewnego hipotetycznego wydarzenia. Zapraszam wszystkich ciekawskich, ale nie wścibskich do lektury.

 

   Zakupione 100 świeżutkich grzybków od pewnego podróżnika czekało 2 dni na weekend, bym wyruszył na spotkanie z kosmicznym duchem zaklętym w tych szczuplutkich, wysokich, ale jakże malutkich istotach rodzaju nijakiego, bądź takowego. Plan był na 50 Łysiczek, jednak podróżnik ów powiedział, że 20 już robi magię. Ok, - pomyślałem - więc wrzucę 30. W końcu to pierwsze spotkanie z naszym polskim dobrem psychodelicznym. 

 

  • Marihuana
  • Problemy zdrowotne

Do wiadra podchodziłem podekscytowany i zmieszany. Palenie odbyło się u ziomka na chacie w 5 osób, wszyscy dobrze mi znani bez żadnych nowych osób.

Siema, jestem Marcin i napiszę o tripie który miał miejsce już dość dawno (maj 2017).

Wtedy jeszcze jako 16 letni gówniarz, wraz z kolegami poszukiwaliśmy nowych wrażeń i stwierdziliśmy, że zajebiemy sobie wiadro. Wybiła 17, byłem podekscytowany ponieważ z takowym obrzędem w moim nastoletnim życiu jeszcze do czynienia nie miałem. Ziomek ogarnął niecałe 2g baki wątpliwej jakości. Z początku wszystko fajnie, rozsiedliśmy się u ziomka. Ekscytacja narasta, w tle leci muzyka. Po nabiciu lufki zaczynamy zabawę.