Palcie spokojnie trawkę

Od wiosny w Wielkiej Brytanii marihuana będzie prawie legalna

Anonim

Kategorie

Odsłony

4293

Policja nie będzie już aresztować przyłapanych na paleniu "zielska", a jedynie kierować sprawy do kolegium. Nie oznacza to całkowitej legalizacji marihuany. Za posiadanie niewielkiej ilości formalnie wciąż grozić będzie więzienie do 2 lat, do 5 za handel. Dotychczas kary te wynosiły odpowiednio: 5 i 14 lat.

Decyzja w tej sprawie, podjęta przez ministra spraw wewnętrznych Davida Blunketta, to wynik eksperymentu w londyńskiej dzielnicy Brixton. Od 3 miesięcy amatorzy lekkich używek są tam karani jedynie upomnieniem oraz konfiskatą towaru. Doświadczenie ma oszczędzić czas policji, by ta mogła zająć się poważniejszymi przestępstwami.

- Mimo że policja koncentruje się głównie na twardych narkotykach, większość czasu zabierają wciąż drobne sprawy związane z posiadaniem marihuany - wyjaśnia Blunkett. Za posiadanie marihuany rocznie karano ok. 90 tys. osób. Policjant na każdą z tych spraw musiał poświecić ok. 3 godzin roboczych.

Konopie indyjskie cieszą się ostatnio uznaniem brytyjskich władz. Blunkett zapowiedział, że będzie można je stosować leczniczo, gdy tylko zakończą się testy potwierdzające ich skuteczność.

Kategorie narkotyków

 • klasa A - m.in. kokaina, heroina, ekstazy, LSD ( kara - 7 lat za posiadanie)
 • klasa B - m.in. marihuana, haszysz, amfetamina w postaci niedożylnej (5 lat za posiadanie, 14 za handel)
 • klasa C - m.in. valium i sterydy anaboliczne (2 i 5 lat)

Piotr Wierzbicki z Londynu

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan

Set & Settings - Nudne jesienno zimowe wieczory w internacie. Jesteśmy razem z 6 kumplami w małym pokoju. Melancholia i stagnacja. liczmy na naprawde niezła banie:P Mamy do dyspozycji 6 paczek acodinu, zakupiliśmy sprzęcik w aptece w Tesco:O

Dawkowanie - średnio po 20 małych białych komandosów z gorzkimi minami:D

Wiek i doświadczenie - wszyscy po 17 lat, łykaliśmy ładny miesiąć dzień w dzień. DXM,tytoń,alko,marihuana,space diamond(i inne dopalacze)

 • Kodeina
 • Pierwszy raz

Wolny dom, przed imprezą

 

 • Heroina
 • Inne
 • Inne
 • Metadon
 • Pozytywne przeżycie

Dobre samopoczucie, wieczorek do spędzenia w łóżeczku, przy dobrym filmie i oczywiscie pozytywne nastawienie.

Nazwa: U 47700

Od: Ozz

Wygląd: Biały pył

Ilość: 0,2g

Dawkowanie zalecane: 

na początek 5-10mg i zwiększać wg uznania.

Czas działania: 1-2h

Efekt działania: Typowe opiatowe odprężenie, relaks i ciepełko rozpływa się po całym ciele, wraz ze wzrostem dawki wzrasta tez możliwość na mdłości i swędzenie

Zjazd: 

Brak(możliwy przy ciągach)

Opis: 

 • Marihuana
 • Przeżycie mistyczne

Mieszkanie w bloku.Sobotni ranek. Grudzień. Dużo czasu. Myśl o zapaleniu dla relaksu.

Z góry uprzedzam, że nikt nie uwierzy w to co jest poniżej napisane. W ogóle to nic w życiu ani nie piłem ani nie ćpałem ani nie jarałem. Wszystko sobie ubzdurałem i nic podobnego się nie wydarzyło, a nawet jeśli to dawno i nie prawda. A ja jestem tylko waszym wyobrażeniem i kto to widział żeby jaranie MJ dawało takie skutki. Więc jak macie zgłaszać itd. to darujcie sobie dalszą lekturę.

T+00: Wyciągam lufkę, zapalam świece, bo ma większy ogień od zapalniczki. Smaże szkiełko dokładnie z jednej strony, z drugiej, czekam aż wystygnie odwracam tyłem do przodu i ten sam zabieg.

randomness