Ojciec podejrzany o podanie dziecku amfetaminy w areszcie

Na dwa miesiące trafi do aresztu 27-letni mężczyzna podejrzany o podanie amfetaminy swemu 2,5-letniemu synowi.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2187

Na dwa miesiące trafi do aresztu 27-letni mężczyzna podejrzany o podanie amfetaminy swemu 2,5-letniemu synowi - zdecydował w poniedziałek sąd w Pabianicach (Łódzkie). Zarzucono mu spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dziecka, za co grozi kara do 10 lat więzienia.

"Sąd podzielił argumenty prokuratury, która wystąpiła o areszt dla mężczyzny z uwagi na obawę matactwa z jego strony i zagrożenie wysoką karą. Zmniejszył jednak okres proponowanego aresztu z trzech do dwóch miesięcy" - powiedział PAP rzecznik prasowy prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Chłopiec z objawami zatrucia trafił w ub. piątek na oddział toksykologii łódzkiego szpitala dziecięcego im. Korczaka. Miał przyspieszoną czynność serca i podwyższone ciśnienie. Badania wykazały znaczne stężenie amfetaminy w jego organizmie.

Policja zatrzymała ojca dziecka. Pies przeszkolony do wykrywania narkotyków nie znalazł śladów środków odurzających w mieszkaniu matki. Natomiast w mieszkaniu ojca ujawniono niewielkie ilości marihuany. Amfetaminy nie znaleziono.

Rozwiedzeni rodzice chłopca mieszkają osobno. Mężczyzna ma jednak prawo dwa razy w tygodniu odwiedzać dziecko. Według ustaleń policji, w piątek, po takiej wizycie, matka zauważyła nienaturalne zachowanie i pobudzenie syna. Wezwała pogotowie ratunkowe, które przewiozło dziecko do szpitala. Tam stwierdzono, że przyczyną tego jest zatrucie amfetaminą. Obecnie stan zdrowia chłopca poprawił się i nie ma zagrożenia jego życia.

Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Wciąż nieznane są okoliczności, w których doszło do zatrucia dziecka.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

.chudy. (niezweryfikowany)
szukano amfetaminy, znaleziono marihuanę :-)
burgund (niezweryfikowany)
czyzby tatus chcial zeby synek go bardziej kochal niz mame??? tylko ze milosc przedawkowal...
Dec (niezweryfikowany)
pewnie matka dala amfe zaraz jak tatus wyszedl zeby tatus stracil wszelkie prawa. bo tak to by za prosto bylo i z lekka bez sensu ze strony starego. bo jaki mialby miec motyw w ucpaniu kurdupla? hmm
C (niezweryfikowany)
Czym skorupka za młodu nasiąknie....che,che
rty (niezweryfikowany)
Czym skorupka za młodu nasiąknie....che,che
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Raport piszę pół roku od zdarzenia.

Pewnego razu trafiłem na FAQ związany z benzydaminą. Zaciekawiła mnie faza szczegółnie ze względu na halucynacje i horror w głowie. Bez zbędnych ceregieli zgadaliśmy się z ziomkiem aby mnie popilnował, po czym poszliśmy do apteki.  Nieśmiało zapytałem, czy jest tantum rosa w saszetkach - bez problemu dostałem 3 sztuki i życząc miłego dnia wyszedłem.

  • Bieluń dziędzierzawa

  • Gałka muszkatołowa


# nazwa substancji - gałka muszkatołowa Kamis, cała

# poziom doświadczenia użytkownika - pierwszy raz

# dawka, metoda zażycia - 24 cale gałki na 4 os. w sumie po 6 na głowę

# "set & setting" - środek wakacji, słoneczny dzionek, namiot na działce w górach - "żyć nie umierać"No wiec zacznijmy od początku:
  • Szałwia Wieszcza

heyzaładowałem bongazapaliłem. zwykła zapalniczką.chmurajeb do balona, bo się dymi na maxa...kolejny buch


randomness