REKLAMA
Ojciec podejrzany o podanie dziecku amfetaminy w areszcie

Na dwa miesiące trafi do aresztu 27-letni mężczyzna podejrzany o podanie amfetaminy swemu 2,5-letniemu synowi.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2187

Na dwa miesiące trafi do aresztu 27-letni mężczyzna podejrzany o podanie amfetaminy swemu 2,5-letniemu synowi - zdecydował w poniedziałek sąd w Pabianicach (Łódzkie). Zarzucono mu spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dziecka, za co grozi kara do 10 lat więzienia.

"Sąd podzielił argumenty prokuratury, która wystąpiła o areszt dla mężczyzny z uwagi na obawę matactwa z jego strony i zagrożenie wysoką karą. Zmniejszył jednak okres proponowanego aresztu z trzech do dwóch miesięcy" - powiedział PAP rzecznik prasowy prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Chłopiec z objawami zatrucia trafił w ub. piątek na oddział toksykologii łódzkiego szpitala dziecięcego im. Korczaka. Miał przyspieszoną czynność serca i podwyższone ciśnienie. Badania wykazały znaczne stężenie amfetaminy w jego organizmie.

Policja zatrzymała ojca dziecka. Pies przeszkolony do wykrywania narkotyków nie znalazł śladów środków odurzających w mieszkaniu matki. Natomiast w mieszkaniu ojca ujawniono niewielkie ilości marihuany. Amfetaminy nie znaleziono.

Rozwiedzeni rodzice chłopca mieszkają osobno. Mężczyzna ma jednak prawo dwa razy w tygodniu odwiedzać dziecko. Według ustaleń policji, w piątek, po takiej wizycie, matka zauważyła nienaturalne zachowanie i pobudzenie syna. Wezwała pogotowie ratunkowe, które przewiozło dziecko do szpitala. Tam stwierdzono, że przyczyną tego jest zatrucie amfetaminą. Obecnie stan zdrowia chłopca poprawił się i nie ma zagrożenia jego życia.

Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Wciąż nieznane są okoliczności, w których doszło do zatrucia dziecka.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

.chudy. (niezweryfikowany)
szukano amfetaminy, znaleziono marihuanę :-)
burgund (niezweryfikowany)
czyzby tatus chcial zeby synek go bardziej kochal niz mame??? tylko ze milosc przedawkowal...
Dec (niezweryfikowany)
pewnie matka dala amfe zaraz jak tatus wyszedl zeby tatus stracil wszelkie prawa. bo tak to by za prosto bylo i z lekka bez sensu ze strony starego. bo jaki mialby miec motyw w ucpaniu kurdupla? hmm
C (niezweryfikowany)
Czym skorupka za młodu nasiąknie....che,che
rty (niezweryfikowany)
Czym skorupka za młodu nasiąknie....che,che
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Tripraport

  • Mefedron
  • Tripraport

Nastrój jak zawsze dobry , zapowiadało się kolejne nudne październikowe popołudnie .

Myślę iż do zrozumienia mojego przeżycia powinienem powiedzieć kilka słów o sobie . Jeśli nudzi was opis sytuacji dziejącej się przed kluczowym efektem . Po prostu przeczytajcie monolog .

Z reguły jestem człowiekiem poszukującym , miłującym jak najwieksze "olśnienia" . Stąd wachlarz związków których probowałem. Brawura i brak umiaru to słowa idealnie mnie opisujące .

  • Gałka muszkatołowa

No dobra postanowiłem sprawdzić jak to jest naprawdę z tą gałką

kupiłem w sklepie trzy torebki gałki muszkatołowej (całej)

W domu przygotowałem muzykę i tv przekąski herbatę i całą oprawę.

Gałkę starłem na tarce (około 30g) zalałem wrzątkiem i

odstawiłem do wystygnięcia.

18.00 wypiłem wystudzony wywar (smak pasty do butów lub

terpentyny - obrzydlistwo) razem z opiłkami - czekam na efekt. Spokojny Jazz w tle.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Lekki lęk przed tym, że nie powinniśmy wyruszać w podróż tak na "wariata" skutecznie maskowany radością przed doświadczeniem. Puste mieszkanie, muzyka, ładnie za oknem. Ja + O, mój dobry przyjaciel z którym dobrze się dogadujemy

Hej ludzie, Uwielbiam Was.