REKLAMA
Łódź: Narkotyki na ławę

Za udział w przemycie z Holandii do Polski ponad 150 kg marihuany odpowiedzą przed piotrkowskim sądem czterej członkowie łódzkiego Pruszkowa.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

1309
Wydział do spraw przestępczości zorganizowanej łódzkiej prokuratury apelacyjnej wysłał akt oskarżenia do piotrkowskiego sądu okręgowego. Według prokuratury, czterej mężczyźni działali w zorganizowanej grupie przestępczej nazwanej przez organy ścigania "łódzkim Pruszkowem".

Przemycali z Holandii do Polski marihuanę - przez dwa lata przewieźli ponad – kg narkotyku.

Cała czwórka przebywa w areszcie. Oskarżonym grozi do 15 lat więzienia.

Zdaniem prokuratury, "łódzki Pruszków" to groźna grupa przestępcza o charakterze zbrojnym, która działała w centralnej Polsce.

Jej członkowie dokonywali napadów z użyciem broni, mają na koncie także wymuszenia, kradzieże oraz przemyt i handel narkotykami.

Policjanci rozbili gang wiosną ubiegłego roku. Podejrzanych w tej sprawie jest już ponad 90 osób.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Sam w domu, pokój pozytywnie

Po ostatniej imprezie zostało mi troche thc, więc postanowiłem wykorzystać wolny dzień w domu i dopalić resztki zapasów. Sam w domu, wszyscy w pracy/szkole. Z głośników dobiega "Susumu hirasawa - Maditational Field - Paprika Soundtrack" .Bardzo lubie palić przy muzyce. Utwór z anime Papurika (świetny film swoją drogą) wybrałem czysto losowo.

 

Do rzeczy. Ważę wiaderko, fulka w nakrętkę, ogień, ciągniemy butle................., wdech, ;xD

Potem odkryłem, że mam w fotce jeszcze odrbine zioła na dupke. Po spaleniu opaliłem fulke, bo już dojrzała.

  • LSD-25

Doświadczenie – jointy od 1 liceum w dużych ilościach , od 2 roku studiów pełne spektrum psychodeli:) extasy, amfetamina, lsd , kokaina
Chciałem wam opisać absolutny szczyt mojego pędu ku samodestrukcji. Totalne apogeum wygrzania, do którego tej felernej nocy z całą świadomością ja i mój przyjaciel dążyliśmy. Imperatyw był jeden zniszczyć się , nie ważne jak i nie pytajcie po co:).


  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

nastawienie bardzo dobre ale set zmieniający się ciągle z pozytywnego na b. kiepski

wieczór zacząłem od świńskiego chlania w obskurnym- psychodelicznym barze w którym to nawet całkiem śmiesznie było po trzech piwach, jednak moja frustracja z powodu imprezowania wyłącznie z samym alkoholem narastała, dlatego jak na degenerata przystało, postarałem się o szczyptę czegoś zielonego na uśmierzenie mojej jakże to silnej chęci, cholera, nie ma nic gorszego niż ćpak bez paszy!

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

nastawienie idealnie tak jak otoczenie

nie czekam dłużej i wpycham czarną od opalania śmierdzącą lufę do gęby, pierwsza, druga, po trzeciej piszę gówniany esej o tym jak bardzo słabe zielsko kupiłem, ale co mogę więcej poza tym zrobić? dopale sobie jeszcze jedną, dwie tak na sen chociąż bo jedyne co czuję to przymulenie, czyli bez fajerwerków.

gówniane zielsko.