Holenderski naukowiec na tropie pigułki wywołującej orgazm

Woody Allen rozśmieszał świat orgazmotronem w jednym ze swych kultowych filmów, ale holenderskiemu profesorowi Gert Holstege, pracującemu nad pigułką wywołującą orgazm wcale nie jest do śmiechu i na śmiertelnie poważnie traktuje swoje odkrycie

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

4121

Jak napisała holenderska gazeta "De Telegraaf" - Holstege pracujący w Królewskim Uniwersytecie w Groeningen doszedł do wniosku, że orgazm oddziałuje podobnie na mózg i jego doznania jak działka heroiny. Skoro tak - wywnioskował - to można stworzyć pigułkę, która pomogłaby osiągnąć orgazm osobom starszym oraz ludziom z zaburzeniami orgazmu.

Zanim jednak zdecydował się podać do wiadomości publicznej swoje odkrycie, przeprowadził żmudne badania na ochotnikach. Uprawiali oni seks pod czujnym okiem profesora i specjalnego skanera, który badał zachowanie ich mózgów. Mężczyźni-ochotnicy byli proszeni o dojście do wytrysku w ciągu siedmiu minut, co nie sprawiało im specjalnej trudności.

Odkrycie holenderskiego badacza - jeśli zaowocuje stworzeniem pigułki orgazmowej - może zrewolucjonizować nie tylko seksuologię, ale życie seksualne ludzi w podeszłym wieku. Profesor uważa bowiem, że wielu ludzi chciałoby uprawiać seks aż do śmierci, tylko na przeszkodzie stoi fakt, że w pewnym wieku w normalnych warunkach orgazm jest już poza zasięgiem.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

QrA (niezweryfikowany)
i wszyscy na starość będą heroinistami ;)
KillaBeeZ (niezweryfikowany)
&quot;Mężczyźni-ochotnicy byli proszeni o dojście do wytrysku w ciągu siedmiu minut, co nie sprawiało im specjalnej trudności.&quot; <br> <br>a to chyba napisała jakas zawiedziona zonka ktorej stary wytrzymuje gora 4 minuty hehhe!
Dec (niezweryfikowany)
&quot;w pewnym wieku w normalnych warunkach orgazm jest już poza zasięgiem. &quot; hmm..chujowo byc stary
.chudy. (niezweryfikowany)
i tak po za holandią pewnie ta piguła będzie nielegalna /mogę się mylić, ale u nas ko$ciuł się przypierdoli do tego
AT (niezweryfikowany)
pachnie mi tu pokojową nagrodą nobla
triple_og (niezweryfikowany)
pachnie mi tu pokojową nagrodą nobla
molty (niezweryfikowany)
Na baby to nie działa? <br>No bo jeśli zadziała, to feministki już pewnie zacierają ręce i cieszą się, że w kolejnej dziedzinie będą mogły uniezależnić się od chłopa, albo przynajmniej wiadomej maszynki jednoznacznie chłopa przypominającej (przynajmniej kawałek). Hehehhhh, zawsze mnie ta sekta śmieszyła ;&gt; <br> <br>Btw. Co by sie stało po przedawkowanu takiego specyfiku?
Pipu (niezweryfikowany)
ja bym wrzucil garsc tych pigulek do gara przed nie dzielnym obiadkiem ale przy jedzeniu byla by wielka beka
behind (niezweryfikowany)
I WSZYSCY NA STAROSC BEDA ORGAZMINISTAMI PRZED POLUDNIEM PO POLUDNIU DO SNAIADNIA PO OBIEDZIE <br> <br>I JACY WSZYSCY BEDA SZCZESLIWI JA JESTEM ZAAAA!!!!!!!!!!!!! <br>PEACE...
Pipu (niezweryfikowany)
I WSZYSCY NA STAROSC BEDA ORGAZMINISTAMI PRZED POLUDNIEM PO POLUDNIU DO SNAIADNIA PO OBIEDZIE <br> <br>I JACY WSZYSCY BEDA SZCZESLIWI JA JESTEM ZAAAA!!!!!!!!!!!!! <br>PEACE...
ja vol (niezweryfikowany)
ja bym wrzucil garsc tych pigulek do gara przed nie dzielnym obiadkiem ale przy jedzeniu byla by wielka beka
fizi (niezweryfikowany)
a co z waleniem konia ?
KAKTUS (niezweryfikowany)
I WSZYSCY NA STAROSC BEDA ORGAZMINISTAMI PRZED POLUDNIEM PO POLUDNIU DO SNAIADNIA PO OBIEDZIE <br> <br>I JACY WSZYSCY BEDA SZCZESLIWI JA JESTEM ZAAAA!!!!!!!!!!!!! <br>PEACE...
Zajawki z NeuroGroove
 • 5F-PB-22
 • Przeżycie mistyczne

Japao... Japao... Ja po Japao... Nie mogę przestać tego mówić. Uwielbiam ten stan - skuty jak dzika szmata do tego stopnia że chodzę po gigantycznych lokacjach pełnych szczegółów i znaczenia powtarzając pod nosem wyrazy bez znaczenia. Tym razem załączyło mi się Japao. Można powiedzieć że zauroczyłem się w tym słowie. JAPAO. :D :3

 • Ayahuasca
 • Mimosa tenuiflora
 • Przeżycie mistyczne
 • Ruta stepowa

specjalnie wyszukane miejsce nad Wisłą, pragnienie oczyszczenia, uzdrowienia, wglądu...

Mieszankę ruty i mimozy nazywam roboczo europejską Ayahuaską ponieważ zawiera podobnie jak amazońska Ayahaska - DMT.

Wcześniej wypiłem tą mieszankę na wigilię co między innymi dało mi wizje związane z Jezusem.

Teraz chcę opisać podróż, którą miałem kilka dni temu (noc z 14 na 15 kwietnia 2011).

Postanowiłem, że zdecyduję się na spożycie Aji samotnie w Naturze, tylko jeśli znajdę miejsce, które będę odbierał jako bezpieczne i wspierające. Wybrałem się na wędrówkę z plecakiem nad Wisłę w okolicy Konstancina.

 • 25C-NBOMe
 • Pozytywne przeżycie

Las na niewielkich wzgórzach, dom, ławka na ogrodzie. Nastawienie pozytywne.

 Swoją przygodę z psychodelikami rozpocząłem od NBOMe 25c. Z racji wielu przypadków hospitalizacji po NBOMach oraz tego że jestem bardzo podatny na wszystkie używki postanowiłem zacząć od bardzo małej dawki stopniowo ją zwiększając. Na pierwszy raz w domu zarzuciłem około 1/6 kartonika 1mg. Poczułem wtedy tylko lekkie wyostrzenie i nasycenie kolorów, niewielką euforię i empatię do członków rodziny i zwierząt.

Chciałbym jednak głównie opisać swoją drugą próbę z 25c. Byłem wtedy u rodziny w małej wiosce położonej w dolinie, gdzie po 2 stronach na niewielkich wzgórzach jest las.

 • Alprazolam
 • Benzydamina
 • Dekstrometorfan
 • Diazepam
 • Gałka muszkatołowa
 • Ketamina
 • Klonazepam
 • Kodeina
 • LSD
 • Marichuana
 • Morfina
 • Pseudoefedryna
 • Tramadol
 • Uzależnienie

praktycznie wszędzie i w każdych okolicznościach

5 lat czystej destrukcji – historia mojego uzależnienia

randomness