Do Czech przewozimy leki do produkcji narkotyków. Ale przestępczość na pograniczu spada

Maleje przestępczość na pograniczu opolsko-czeskim. Mniej jest zdarzeń w ruchu drogowym oraz przestępstw kryminalnych. Pokazują to policyjne statystyki regionów przygranicznych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Radio Opole

Odsłony

191

Maleje przestępczość na pograniczu opolsko-czeskim. Mniej jest zdarzeń w ruchu drogowym oraz przestępstw kryminalnych. Pokazują to policyjne statystyki regionów przygranicznych. Dotyczy to m.in. ujawnionych przestępstw przywozu narkotyków z Czech na Opolszczyznę.

Skuteczne są działania policji, która wykrywa sprawców tego procederu. Wbrew krążącym u nas opiniom w Czechach nie zliberalizowano prawa związanego z posiadaniem narkotyków. {ekhm... - Red H]

- Narkotyki nadal są zakazane – wyjaśnia płk Petr Franěc, zastępca komendanta powiatowego policji w czeskim Bruntalu. – Czeskie przepisy pozwalają na posiadanie niewielkiej ilości marihuany, ale mówimy tu o bardzo małych ilościach, także, to się rzadko zdarza. Jeżeli chodzi o narkotyki przewożone przez granicę to my obserwujemy trend w drugą stronę. Z Polski przewozi się do Czech leki z pseudoefedryną do produkcji metamfetaminy.

W Czechach nadal zakazane jest prowadzenie pojazdów mechanicznych pod wpływem alkoholu, narkotyków czy substancji psychoaktywnych. Spadek przestępczości w rejonie naszego pogranicza związany jest m.in. z coraz lepszą współpracą oraz wymianą informacji pomiędzy policją z obu krajów.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Metylon

Set & Setting:

* ciepły i przytulny pokój,

* święty spokój i dużo czasu wolnego,

* spora nuda i raczej brak zmartwień

Substancje:

* około 250 mg MDMC w postaci pudru, przyjęte doustnie w soku,

* dwie tabaki od Polscha - Gawith Apricot i Ozona Cherry,

* ekstrakt z 32 tabletek Antka,

* nieopalona lufa po małej paczce Pineapple Expressa (0,25 g)

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Obszerna polana otoczona lasem, niedaleko ścieżka i mały strumyczek. Przy końcu podróży las i bardzo spokojne lotnisko - żadne duże linie lotnicze, raczej aeroklub, czyli awionetki, szybowce i te sprawy. Nastawienie bardzo pozytywne, ekscytacja, ewentualnie delikatny niepokój pierwszym tripem każdego z nas.

Set & Setting: Obszerna polana otoczona lasem, niedaleko ścieżka i mały strumyczek. Przy końcu podróży las i bardzo spokojne lotnisko - żadne duże linie lotnicze, raczej aeroklub, czyli awionetki, szybowce i te sprawy. Nastawienie bardzo pozytywne, ekscytacja, ewentualnie delikatny niepokój pierwszym tripem każdego z nas.

 

‚Specyfikacja’: 17 lat, waga około 60kg, jakieś 180cm wzrostu.

 

Dawka: około 25mg 4-HO-MET

 

  • Marihuana

ojej pisze juz do was wlasnie teraz podczas tripu na marii:) robilem sobie dzis baze danych tj. moj projekt i po skonczonej robocie zasiadlem do czytania neuro-groove. Przyznam ze smialem sie bardzo z tych opisow szczegolnie po-lekowych:)))) juz dawno sie tak nie usmialem.........
  • Ayahuasca

Cięzko było mi się zabrać za pisanie tego TR ponieważ ajałaskowe doświadczenie jescze do tej pory nie zostało przezemnie ogarnione. Być może ogarnięte nie zostanie jeszcze przez długi czas. Może nie stanie się to nigdy. Z tego względu robie to pare dni po całym wydarzeniu, kiedy jeszcze nie zostało ono zatarte w mojej szwankującej pamieci.

randomness