REKLAMA
Celowo przedawkował heroinę, by skłonić syna do podjęcia terapii

45-letni ojciec celowo przedawkował heroinę, próbując zaszokować swojego uzależnionego syna tak, by skłonić go do podjęcia terapii.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

The Independent
Kasmira Gander

Odsłony

486

Ojciec przedawkował heroinę, próbując zaszokować swojego uzależnionego syna tak, by skłonić go do podjęcia terapii.

45-letni Sergey Gnatovskiy zaryzykował poważne konsekwencje zdrowotne, wstrzykując sobie w ramię nielegalny narkotyk klasy A po tym, jak znalazł w swoim domu w Nowym Jorku zapas, należący do syna, Maykla.

23-latek zaczął brać heroinę w wieku 15 lat. Matka wyrzuciła go z domu rodzinnego jako nastolatka, od tego czasu mieszkał z Sergey.

Ojciec z Sheepshead Bay na Brooklynie powiedział synowi, że jeśli „nie zamierzasz przestać, ja będę robić to samo, co Ty” - wyjawił w wywiadzie dla New York Post .

Maykl znalazł ciało nieprzytomnego ojca na podłodze w ich domu.

Zdając sobie sprawę, że ojciec był przedawkował, przeprowadził resuscytację i użył Narcanu w postaci sprayu do nosa, aby przywrócić jego funkcje życiowe, ratując go w ten sposób jeszcze przed skontaktowaniem się ze służbami ratunkowymi. Sam Sergey musiał wcześniej użyć sprayu do ratowania syna czterokrotnie.

Maykl miał po wszystkim powiedzieć, że „zdecydowanie” chce pójść na odwyk.

Liczba osób umierających z powodu przedawkowania heroiny według oficjalnych statystyk wzrosła w Brooklynie z 188 przypadków w 2013 do 258 w roku 2015.

Oceń treść:

Average: 8.5 (4 votes)