Akcja polskiej i czeskiej policji. Narkotyki na granicy i kierowcy pod ich wpływem

Zmasowana kontrola graniczna wróciła w ostatni wtorek na przejścia graniczne z Czechami w powiecie nyskim. Efekt: zatrzymane narkotyki i kierowcy pod ich wpływem.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

nto.pl
Krzysztof Strauchmann
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

399

Zmasowana kontrola graniczna wróciła w ostatni wtorek na przejścia graniczne z Czechami w powiecie nyskim. Efekt: zatrzymane narkotyki i kierowcy pod ich wpływem.

Mimo strefy Schengen na jeden dzień na wszystkie dawne przejścia graniczne w powiecie nyskim wróciły w ostatni wtorek, 23 października, kontrole graniczne.

W polsko - czeskiej akcji „Granica” uczestniczyli policjanci z Jesenika i Ołomuńca oraz policjanci i celnicy z Nysy, Kłodzka i Ząbkowic Śląskich.

Kontrolę narkotykową wspomagały cztery specjalnie wyszkolone psy z przewodnikami. Sprawdzano wybrane samochody na całym terenie od przełęczy Trawna w Górach Złotych po Zlate Hory koło Głuchołaz. Celem kontroli było ujawnienie transportu nielegalnych towarów, głównie narkotyków.

Jak informuje rzecznik policji państwowej w Jeseniku por. Teresa Nueubauerova skontrolowano w sumie 150 samochodów.

W trzech zatrzymano kierowców pod wpływem metaafetaminy, bardzo popularnego ostatnio narkotyku.

W dwóch pojazdach znaleziono też susz marihuany. W 10 przypadkach policjanci stwierdzili też wykroczenia drogowe. To kolejna taka akcja polskich i czeskich policjantów.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

klp (niezweryfikowany)
Wyniki prawie zerowe- więcej by znaleźli przy wjeździe do większego miasta.
Zajawki z NeuroGroove
  • Kokaina

Substancja: Kokaina

DOświadczenia: Alkohol, absynt, tytoń, guarana, kawa, red bull, marihuana, haszysz,

Psylocibe Mexicana, Extasy, Amfetamina, LSD, kokaina (dawno temu jeden raz)

Set&Setting - 0,2 litra wódki i 3 piwa

  • 2C-D
  • Pozytywne przeżycie

Świeże powietrze, ruiny kościoła

Start +00
Rozrabiam 50mg 2c-d w 500ml wody. Po pierwszym łyku już wiem, że użycie tak dużej ilości rozpuszczalnika było niewybaczalnym błędem. Eliksir jest straszliwie gorzki. Wykrzywia mi twarz i przyprawia mnie o mdłości.

Start +15.
Strasznie mi niedobrze. Musze się powstrzymywać, żeby nie zwymiotować przyjętej cieczy. Przez chwilę miałem wrażenie, że coś zaczynało się dziać, jednak było to bardzo subtelne uczucie.

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Miks

nastawienie pozytywne, oczekiwanie na chillout, totalną głupawę, a może nawet jakieś kreatywne akcje. po zażyciu: chwilowa euforia pomieszana z natłokiem problemow

Niejednokrotnie miałem doczynienia z marihuaną, nigdy natomiast nie doświadczyłem fajnej fazy. Zazwyczaj kończyło się na braku fazy lub totalnej, niemiłej zamule. Zawsze natomiast zachwycają mnie smaki i to chyba o nich bedzie w tym tripie najwiecej.

Dzień wolny, 2g które od dawna czekały na swoją kolej. Jako jedyny z 3 osobowej ekipy kiedykolwiek paliłem, dbam o to, by nowi przezyli to jak najlepiej.

  • Bad trip
  • Grzyby halucynogenne

na żywioł

TR z czasów moich pierwszych z psylocybiną doświadczeń, gdy niewiele przede mną ukazywała, była jeszcze płaska, oferowała jedynie kolorki, a szczytem psychodelicznego doświadczenia zdawało mi się być działanie dekstrometorfanu, które i w psylocybinie na siłę chciałem odnaleźć srogo dostając za to po dupie.

randomness