26-latek przez internet sprzedał narkotyki za 17 mln dolarów. „Nie robił tego dla pieniędzy”

W miniony piątek odbył się proces przeciwko 26-letniemu dilerowi, który przez internet sprzedał ogromną ilość zakazanych substancji.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

online-mafia.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

229

W miniony piątek odbył się proces przeciwko 26-letniemu dilerowi, który przez internet sprzedał ogromną ilość zakazanych substancji.

Cody Ward został zatrzymany w lutym 2019 roku w swoim domu na Callala Beach w australijskim stanie Nowa Południowa Walia. Razem z mężczyzną w ręce służb wpadły jego siostry 24-letnia Shanese i cztery lata młodsza Patricia Koullias.

26-latek przez Dark Web sprzedał narkotyki o łącznej wartości 17 milionów dolarów. Co ciekawe, jego adwokat twierdzi, że pieniądze nie był motywem działań. Według prawnika Ward chciał być akceptowany, gdyż w przeszłości przez długie lata traktowano go jako wyrzutka.

– Ten młody mężczyzna nie miał pojęcia, co tak naprawdę robi. W rzeczywistości nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo te narkotyki wpływają na ludzi – tłumaczył Kieran Ginges – Nie robił tego dla pieniędzy. Pieniądze były produktem ubocznym – dodał.

Prokurator uznał, że Ward rzeczywiście poprzez sprzedaż narkotyków online chciał zyskać przychylność innych osób i zdobyć szacunek, jednak pieniądze w tym przypadku odgrywały główną rolę.

Shanese Koullias w lutym została skazana na 8 lat więzienia, natomiast młodsza z dziewczyn, 20-letnia Patricia usłyszała wyrok 3 lat pozbawienia wolności. Cody Ward zostanie skazany na ostatniej rozprawie, która odbędzie się 23 kwietnia.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Tytoń

"Na początku należałoby się zastanowić dlaczego palę. Co sprawia, że czasem z wysiłkiem zdobywam paczkę papierosów bo akurat kiosk zamykają, albo ubieram się po uszy, aby wyjść podczas godzin pracy poza „zakazany” teren i mimo chłodu i padającego deszczu ze śniegiem jestem w stanie marznąć, aby tylko można było puścić dymka. Jest wiele sytuacji, w których niejednokrotnie z czegoś rezygnujemy, ale nie dotyczy to palenia. A może warto przypomnieć sobie kiedy był ten pierwszy raz.

  • Amfetamina
  • Katastrofa
  • pFPP

Set w momencie dorzucania pFPP - zdenerwowanie, złość, nienawiść, desperacja. Setting - moja własna łazienka, 8 rano po 10 godzinach pracy.

To, co chciałabym tutaj opisać jest ostrzeżeniem dla lekkomyślnych osób uważających, że narkotyki to świetna, luźna zabawa. Tak będziecie myśleć do pierwszego swojego wypadku. Potem zmądrzejecie... albo i nie.

 

Zacznę od krótkiego "prologu".

  • 6-APB
  • Bufedron
  • Etanol (alkohol)
  • Inne
  • Tripraport

Stan psychiczny - doskonały Nastrój - tryskający energią i radością Myśli i oczekiwania - rozwój i relaks Setting - pozytywne otoczenie dobrych znajomych, miejsce znane i bezpieczne. JA - dawkowanie podane powyżej 1 osoba - dawkowanie powyżej + 5 piw 1 osoba - dawkowanie powyżej bez bufedronu 1 osoba - tylko 6-apb

Przełom jesieni i zimy był dniem resetu. Zmęczeni trwającym rokiem na studiach postanowiliśmy zrobić sobie elegancką wigilijkę w małym gronie.
Po 2 godzinnej podróży dotarliśmy na miejsce przeznaczenia - domu na krańcu świata, czyli na peryferiach miasta.
Posiedzieliśmy chwilę jeszcze w ilości 3 sztuk i zdecydowaliśmy się na podróż do Lidla czyli klasyczne zakupy jakiegoś jedzenia, picia etc.
Przed wyjściem (godz. 16) każdy z nas wciągnął około 100 mg etylofenidatu.

  • MDMA (Ecstasy)

około 40 tabletek exstasy w okresie 6 miesięcy

Zapewne każdy z nas zastanawiał się nad tym, kiedy weźmie ostatniego dropsa, wszyscy przecież mówią, że kiedyś na pewno im się to znudzi, że to nie będzie trwało wiecznie, że nie są od tego uzależnieni więc mogą w każdej chwili przerwać imprezki z cukierkami. Sęk tylko w tym, że nikt tego nie robi, nikt nie kończy, można raczej powiedzieć że exstasy "może być" dopiero początkiem!

randomness