Fundacja SALIDA

Opis placówki: 

Fundacja Salida powstała 31.08.2016 gromadząc wokół siebie grupę ludzi od lat pracujących z osobami uzależnionymi od narkotyków na terenie Wrocławia. Mimo trudnych początków udało się nam stworzyć szeroką ofertę pomocową dla ludzi pogrążonych w nałogach. Poza różnorodnością działań i form wsparcia, które proponujemy naszym klientom, przede wszystkim pamiętamy, że w pomaganiu najważniejsza jest relacja. Nie zapominamy, że każdy człowiek jest jedyny w swoim rodzaju i jego niepowtarzalność stanowi niepodważalną wartość. Pracownicy Fundacji wkładają całe serce w to, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby, nie oceniać i przede wszystkim szanować godność ludzką, do której prawo ma każdy, niezależnie od swojej sytuacji życiowej.

Dokładamy wszelkich starań aby nie odmawiać pomocy nikomu, jednak głównie skupiamy się na pracy z osobami uzależnionymi od narkotyków oraz ich bliskimi. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Wrocław oraz Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii możliwy jest nasz stały i szybki rozwój.

Jeśli chcesz również wesprzeć finansowo nasze działania, możesz to zrobić przelewem z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe” Bank Ochrony Środowiska 94 1540 1030 2103 2653 9997 0001

ZAKRES USŁUG: Konsultacje indywidualne - Spotkania grupowe - Interwencja kryzysowa - Pomoc prawna i doradczczo finansowa - Warsztaty Umiejętności psychospołecznych oraz Warsztaty Rozwoju Osobistego - Streetworking - Partyworking - Świetlica DROP IN - Mobilne Działania Outreach - Telefon Interwencyjny

Fudnacja nie wymaga ubezpieczenia, wszystkie działania są bezpłatne.

Adres: 
ul. Jedności Narodowej 153/1, Wrocław, 50-303
Województwo: 
Telefon stacjonarny: 
+48 713070149
Telefon zaufania: 
+48 668351313
Ostatnia aktualizacja placówki: 
17/11/2020 - 08:23
Ocena placówki przez czytelników hyperreala
Baza materialna - ocena położenia placówki, komfortu zakwaterowania (jeśli dotyczy), wszelkiego rodzaju wyposażenia
Ocena kadry - ocena profesjonalizmu, kompetencji i sposobu odnoszenia się pracowników placówki do korzystających z pomocy.
Jakość pomocy - ocena wartości oferowanych form pomocy, oraz sposobu ich realizowania. Czy placówka potrafi dobrać właściwą formę pomocy, uwzględnia indywidualne potrzeby? Czy wszystko (psychoterapia, leczenie, proces detoksykacji, poradnictwo, edukacja, warsztaty, grupy wsparcia...) jest sprawnie zorganizowane i prowadzone?
Zasady i wymagania - czy obowiązujące w placówce zasady i wymogi wobec korzystającego z pomocy są sensowne i zrozumiałe? Motywują, czy raczej zniechęcają?
Atmosfera - najbardziej subiektywna z kategorii. Ogólne wrażenie w kwestii nastrojów i emocji jakie panują w placówce
Baza materialna: 
0
Brak głosów
Ocena kadry: 
0
Brak głosów
Jakość pomocy: 
0
Brak głosów
Zasady i wymagania: 
0
Brak głosów
Atmosfera: 
0
Brak głosów