Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 52 / 6 / 0

09 listopada 2019NicNieBralem2000 pisze:
09 listopada 2019kacpergx pisze:
Nie znalazlem tematu gdzie moglbym o to zapytac wiec pisze tutaj. Wjebalem dzisiaj sporo dobrej fety po jakims czasie calkiem zdretwialo mi cialo a szczegolnie twarz. Na poczatku czulem fajne ciary ale potem zrobilo sie to nieprzyjemne i trwalo dosc dlugo. Przerobilem juz sporo fety w zyciu ale taka sytuacja jest chyba pierwszy raz co najwyzej czulem ciary na plecach i glowie. Ktos wie czy to normalne?
Zdretwiala twarz najpierw nos ze myslalem ze to koka pozniej twarz. Dobrze ze rąk nie miales. To normalne. Zmniejsz dawki a zwieksz czestotliwosc. Jak to ta co dretwieje sie to rob malutkie szczurki. Ona jest mocna.

Ludzie Wy sobie nie zdajecie jakie to jest marnowanie towaru. 120mg to jest max i po pół 60mg w jedna 60mg w druga i niewysmarkujemy. Wysmarkujesz - marnujesz.
Poszlo 1.5g na 2 w 4h minelo juz 12h od ostatniego szczura a szczeka mi dalej lata :halu:
  • 319 / 38 / 0

Mierzycie sobie puls na fetowej bombie? Jaki jest wasz rekord? %-D

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Marihuana i grzybki halucynogenne w ukrytych pokojach. Plantacja w centrum Łodzi

Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Rośliny ukryte były w dwóch specjalnie zaadaptowanych pomieszczeniach, które znajdowały się w kamienicy mieszczącej się w centrum Łodzi.
  • 111 / 16 / 0

mmigotka pisze:
Ostatnio mi tak serce napierdalalo że myślałem że wyskoczy dobrze ze nic się nie stało i chyba zacznę sprawdzać na bombie ciśnienie i wgl
  • 319 / 38 / 0

@Buuszek ja dawniej mierzyłam tylko przy próbowaniu nowych używek, ale odkąd się nauczyłam dobrze techniki mierzenia pulsu to robię to częściej. Stąd też wiem, że w tym momencie jestem na granicy przedawkowania %-D
  • 54 / 7 / 0

Jedynie jak byłem naprawdę zajechany to pikawa dawała się we znaki, gorzej było z ciśnieniem. O dziwo puls zawsze był w normie
  • 111 / 16 / 0

No to powodzenia :) ciekawi mnie czy przy zajebaniu dużej ilości scierwa z ulicy dochodzi do przedawkowania amf czy tego syfu który jest w środku, teraz mnie. Taka rozkmina naszla
  • 2141 / 412 / 154

09 listopada 2019Uciekinier945 pisze:
Jedynie jak byłem naprawdę zajechany to pikawa dawała się we znaki, gorzej było z ciśnieniem. O dziwo puls zawsze był w normie
A widzisz, co organizm, to reakcja. Ja mam zupełnie na odwrót gdy przesadzę z prądem - puls kosmicznie wysoki, a ciśnienie prawie zawsze w normie, ewentualnie tylko lekko podwyższone (ok. 140/85).
  • 978 / 223 / 0

09 listopada 2019mmigotka pisze:
jak sie dobrze czujesz to nie polecam nic mierzyc. mozna sobie cos niepotrzebnie wkrecic.
  • 319 / 38 / 0

@Buuszek wydaje mi się że i jedno i drugie.
  • 52 / 6 / 0

Wiecie czy normalne cisnienie i puls moze sie na stale zmienic przez jakies uszkodzenie serca czy naduzywanie stimow? Bo zauwazylem ze juz prawie od roku moj puls na trzezwo zazwyczaj wynosi ok. 100.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata