Etizolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 644 / 56 / 0

Ja po eti się czułem super. Wyluzowany, zmotywowany, chętny do konwersacji.
Teraz jak eti spadł z rowerka załatwiłem alprę i przy podobnych dawkach czuję się upierdolony, nie ma tej motywacji:( Jedynie lęki zmniejszone ale tej „fajności” jak po eti nie ma. A może po prostu alpra nie jest dla mnie i muszę szukać dalej swojego świętego gralla xD
  • 496 / 28 / 0

Up mam podobnie też alpra mnie upierdalala
Ja biorę raz dziennie 0.25 może dwa razy
Jest git

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Naukowcy odkryli gen zwiększający ryzyko uzależnień

Niewielka mutacja genu COMT w połączeniu z negatywnymi doświadczeniami z okresu dzieciństwa może zwiększać prawdopodobieństwo uzależnienia od alkoholu i narkotyków – twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Oklahomy (USA).
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata