Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 3310 • Strona 311 z 331
  • 1070 / 135 / 0
Ja po eti się czułem super. Wyluzowany, zmotywowany, chętny do konwersacji.
Teraz jak eti spadł z rowerka załatwiłem alprę i przy podobnych dawkach czuję się upierdolony, nie ma tej motywacji:( Jedynie lęki zmniejszone ale tej „fajności” jak po eti nie ma. A może po prostu alpra nie jest dla mnie i muszę szukać dalej swojego świętego gralla xD
  • 980 / 83 / 0
Up mam podobnie też alpra mnie upierdalala
Ja biorę raz dziennie 0.25 może dwa razy
Jest git
  • 684 / 26 / 0
Jaką dawkę zarzucić w przypadku dużej tolerancji na benzo (brałem diazepam 100-150mg, klon nie działa ale doszedłem do dawki 10mg)?
Pozdrawiam!
Paweł
  • 1211 / 615 / 0
1mg eti = 10mg diazepamu, 10mg klonazepamu = 20mg etizolamu, sam sobie dobierz dawkę. Ale wątpię że będziesz zadowolony, jeśli twierdzisz że klon nie działa to eti też szału nie zrobi bo działa niejako w tle, to subtelna substancja.
Uwaga! Użytkownik Vratislav nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 980 / 83 / 0
Te przeliczniki są tylko matematyczne
Niby 1mg eti - 10mg diazepamu
A 10 rolek mnie porobi a 1eti nie poczuje
  • 2897 / 615 / 10
Te przeliczniki nie są do ćpania, a do łagodzenia objawów odstawiennych.
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 604 / 115 / 0
Od jakiegoś miecha walę codziennie na sen, najpierw 1-2mg, potem 4-8- tolerka ładnie wjechała ale ciągle uważam to za najlepsze benzo RC

Clonazolam jakiś niebezpieczny (próg drgawkowy) i nie działa tak fajnie na sen jak Eti, za to flualpra straszna kosa, po paru dniach ciągu nie wiem co się dzieje i jaki jest dzień tygodnia.
A flubromazolam za długo działa i też jakiś taki bez sensu.

A eti ostatnio żrę jak cukierki, i na next day czuję się ok.

Ktoś jest wjebany w eti, albo ma tolerkę taką że wali 6-8mg+ naraz ?
  • 225 / 22 / 0
Jak ostatnio byłem w ciągu eti to brałem 6mlx3 na dobe i do tego wieczorem zawszę jakieś opio.
Swiat na trzezwo jest nie do przyjecia.
  • 191 / 14 / 0
Kiedyś wrzucałem eti w takich ilościach, w sumie 12/16mg doba w szczytowym okresie.
I w sumie potem z dnia na dzień to odstawiłem bez jakiś większych problemów, typu atak padaczki po drodze do śmietnika jak to miało miejsce po jakże zajebistej flualprze. No ale w sumie to sam sobie winien tego jestem, bo totalnie zlekceważyłem tą substancje przy odstawianiu.
Eti jest w sumie taką w miarę bezpieczną diazepiną pośród gąszczu tych Wszystkich RC-ków
Uwaga! Użytkownik MagnumPI nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 225 / 22 / 0
Up też nie miałem jakiś scen a odstawiłem wspomagając się 15mg dizepamu ogolenie.
Swiat na trzezwo jest nie do przyjecia.
ODPOWIEDZ
Posty: 3310 • Strona 311 z 331
Newsy
[img]
Palenie papierosów uszkadza cement. W zębach pozostają trwałe ślady po nałogu

Zęby składają się z trzech zasadniczych warstw: szkliwa, zębiny i cementu. Ten ostatni pokrywa korzeń i budową przypomina kość. Układa się on w charakterystyczne pierścienie, podobne do pierścieni drzew, które rosną z każdym rokiem. Naukowcy z Northumbria University chcieli sprawdzić, czy cement można wykorzystać w medycynie sądowej, na przykład do określania wieku ofiar przestępstw lub katastrof. I odkryli, że palenie papierosów pozostawia w cemencie trwałe ślady.

[img]
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana

Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.