Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

Gość

• / / 0

Wzialem jednak 0,5. O 2 w nocy. Teraz schodzi wszystko i czuje się jakbym miał zaraz umrzeć. W domu są ludzie do tego 0.5 wypilem okolo litr wodki .
Od 5 rano trzezwieje. Czy może mi się coś stać?
  • 1 / / 0

Wzialem jednak 0,5. O 2 w nocy. Teraz schodzi wszystko i czuje się jakbym miał zaraz umrzeć. W domu są ludzie do tego 0.5 wypilem okolo litr wodki .
Od 5 rano trzezwieje. Czy może mi się coś stać?

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Nastolatki z Londynu wykorzystywane do handlu narkotykami w Walii

Nastolatki były werbowane w Londynie, kiedy stały się już częścią grupy przestępczej wywożono je do miasteczka w Walii, gdzie ich głównym zadaniem było wypracowanie sieci sprzedaży narkotyków.
  • 0 / / 0

@Sasukepl Pij wodę, wysokomineralizowaną jeśli masz, zrób sobie herbatę np melisę, postaraj się uspokoić.

Nie cytujemy posta nad swoim. taurinnn
  • 48 / 1 / 0

Słuchajcie to chyba czas na moją 3 psychoze, nie chce słuchać wywodów lekarzykow mam jakieś leki na chacie i myślę że 2 tygodnie takiego domowania dobrze zrobią, po 1.5 roku brania byłem zombie, nie chce tego stąd moje pytanie jak dobrać dawki. Przedstawię jednak trochę problem. Urajanie sobie wszystkich znaków liczb i przypisywanie ich do bardzo abstrakcyjnych rzeczy przez co dalej brne a wiem że to nieprawda... Głosy dreszcze jakieś fraktale dziwne na trzeźwo XD omamy i tak klasycznie myślę w sumie... Planuję tak :

Risperidon - 1mg rano 1mg wieczorem na początek

Depakine 500 - pół tabletki rano i wieczorem na początek

Flupentiksol - 3mg rano i w południe

Lek FORSEN - godzinę przed snem

OFC woda mineralna zdrowe obiadki i szlug jakis wejdzie ale na lajcie pełnym

Co myślicie o takiej kuracji za przeproszeniem z tyłka?
Wszystko można przecież w zaciszu domowym zrobić.
  • 1 / / 0

Po jakim czasie od przyjecia amfetaminy można bezpiecznie wziąć tramal ?
  • 508 / 257 / 2

24 godziny.
  • 10 / / 0

Siema.

900mg kodeiny (dawka wystarczająca na jakieś 16-24h, raczej na przetrwanie i średnią jeśli chodzi o moc faze) + relanium 20mg wrzucone ok. 18:00
Rano 15 mg relanium poszło typowo żeby się uspokoić (uspokajająco zadziałało ale nie jest to zdecydowanie dla mnie dawka rekreacyjna).

Niepokoi mnie spora senność od 21.00, raczej sypiam od 23-24 do 6-7, czasem dłużej. Senność odczuwam w okolicach 23 i przeważnie wtedy się kładę, wyjątkiem są sytuacje spowodowane pracą.

Miks wrzucony pierwszy raz, z ciekawości po przeczytaniu paru postów na ten temat wynikającą z dostępu do lekow.

Mam delikatne obawy iść spać bo to pierwszy miks i nie wiem czy nie przesadziłem z relanium, postanowiłem zapytać tutaj.

Sory jeśli to dla was bzdura.
  • 2524 / 864 / 1

Nie dziw się. Wziąłeś dwa leki o działaniu depresyjnym. Delikatnie przedobrzyłeś i chce ci się iść spać. normalne. Jeżeli się boisz, to wypij średnią kawę i odczekaj aż dojdzie no normalnej godziny udania się do snu. Natomiast jak będą kłopoty z oddychaniem itd to może czas pomyśleć o opiece drugiej osoby i jakiejś pomocy lekarskiej? Najważniejsze nie panikować!
  • 10 / / 0

No paniki nie ma, raczej właśnie obawa bo relanium w dawce 15mg biorę czasem doraźnie jak na prawdę się wkurwie. Jednak pierwszy raz połączyłem z kodeina która biorę nałogowo. I obawiałem sie wlasciwsza byłaby dawka 5mg.

Uspokoiles mnie, dziękuję.
  • 10 / 1 / 0

02 września 2019falkon234 pisze:
Słuchajcie to chyba czas na moją 3 psychoze, nie chce słuchać wywodów lekarzykow mam jakieś leki na chacie i myślę że 2 tygodnie takiego domowania dobrze zrobią, po 1.5 roku brania byłem zombie, nie chce tego stąd moje pytanie jak dobrać dawki. Przedstawię jednak trochę problem. Urajanie sobie wszystkich znaków liczb i przypisywanie ich do bardzo abstrakcyjnych rzeczy przez co dalej brne a wiem że to nieprawda... Głosy dreszcze jakieś fraktale dziwne na trzeźwo XD omamy i tak klasycznie myślę w sumie... Planuję tak :

Risperidon - 1mg rano 1mg wieczorem na początek

Depakine 500 - pół tabletki rano i wieczorem na początek

Flupentiksol - 3mg rano i w południe

Lek FORSEN - godzinę przed snem

OFC woda mineralna zdrowe obiadki i szlug jakis wejdzie ale na lajcie pełnym

Co myślicie o takiej kuracji za przeproszeniem z tyłka?
Wszystko można przecież w zaciszu domowym zrobić.
Kolego po co łączyć tyle leków na raz ?
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata