Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 4 / / 0

Zjedlem 1.5 Władka od wtorku. Dzisiaj praca na upalnym poddaszu. Schodzę się chłodzić ale ból głowy jest nie do wytrzymania. Bardziej z lewej i w lewym nosdrzu. Coś zjadłem, jedno piwo. I piję wodę, niestety ale muszę tu jeszcze z dwie godziny posiedzieć.
  • 2 / 2 / 0

Właśnie wyszłam że szpitala. Dwa ogromne ropnie, dostałam augmentin, mam sączki, nacinanie tego gówna na żywca przyniosło ulgę. Chyba będę żyła.

----------------------

Dla potomnych muszę napisać, że owszem jest to przedawkowanie, ale spora dawka magnezu, potasu, witamin z grupy B i elektrolitow, jakiś banan i jogurt rozwiążą sprawę w 30 min. Zawsze mam ten zestaw. Na metkata, spidy i ketony, fete.
irrationalbehaviour pisze:
Przez chwilę czułam się tak, że nie mogłabym nic napisać. A teraz raz jest lepiej, a później znowu serce zaczyna bić zdecydowanie szybciej niż powinno; kłuje, ale nie cały czas. Mam sine ręce i nogi, jest mi niedobrze i nie potrafię złożyć zdania na głos. Ale też mi się wydaje, że gdybym faktycznie przedawkowała, to już by było po mnie.
Scalono. taurinnn

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

PARPA: młodzież najczęściej sięga po alkohol, spada natomiast popularność „dopalaczy”

Alkohol jest najbardziej rozpowszechnioną substancją psychoaktywną wśród nastolatków. Przynajmniej raz w życiu piło go 84 proc. dzieci w wieku 15-16 lat i 96 proc. młodzieży między 17 a 18 rokiem życia. Od 2007 r. można jednak mówić o utrzymującym się spadku popularności napojów alkoholowych wśród młodych osób - wynika z raportu „Używanie substancji psychoaktywnych przez młodzież w 2019 roku” przygotowanego przez ESPAD.
  • 959 / 82 / 0

Moj znajomy odstawia alko w ciągu 3-4 tyg
Poszedł prywatnie do internisty, a ten go wyjebal za drzwi mówiąc że to nie do niego i żeby poszedł do psychiatry.
Na detoks nie może sobie pozwolić w tym momencie ze względów zawodowych.
Prywatnie psychiatre ma za 3 dni dopiero. W iść na sor czy co kurwa zrobić.
A ten rodzinny chuj, stówa w rejestracji poszła się jebac na wizytę 30sekund
  • 2 / / 0

Pomocy ,nie chcąco wzialem prawie gieta sam wlodzimierza. Plus duzo alko, boję się że dostane zawalu albo udaru. Jak mogę się uratować. Dodam że jestem jeszcze wypity wiec benzo odpada. Pomocy

Przeniesiono do sytuacji kryzysowych. | STR88

n23

• 367 / 12 / 0

01 września 2019Sasukepl pisze:
Pomocy ,nie chcąco wzialem prawie gieta sam wlodzimierza. Plus duzo alko, boję się że dostane zawalu albo udaru. Jak mogę się uratować. Dodam że jestem jeszcze wypity wiec benzo odpada. Pomocy

Przeniesiono do sytuacji kryzysowych. | STR88
Wszystko zależy od mocy tego włada, ale tutaj najlepiej pogotowie. Jesteś sam w domu ? W najgorszym przypadku będzie miał kto zadzwonić ?

Gość

• / / 0

Wzialem jednak 0,5. O 2 w nocy. Teraz schodzi wszystko i czuje się jakbym miał zaraz umrzeć. W domu są ludzie do tego 0.5 wypilem okolo litr wodki .
Od 5 rano trzezwieje. Czy może mi się coś stać?
  • 2 / / 0

Wzialem jednak 0,5. O 2 w nocy. Teraz schodzi wszystko i czuje się jakbym miał zaraz umrzeć. W domu są ludzie do tego 0.5 wypilem okolo litr wodki .
Od 5 rano trzezwieje. Czy może mi się coś stać?
  • 0 / / 0

@Sasukepl Pij wodę, wysokomineralizowaną jeśli masz, zrób sobie herbatę np melisę, postaraj się uspokoić.

Nie cytujemy posta nad swoim. taurinnn
  • 48 / 3 / 0

Słuchajcie to chyba czas na moją 3 psychoze, nie chce słuchać wywodów lekarzykow mam jakieś leki na chacie i myślę że 2 tygodnie takiego domowania dobrze zrobią, po 1.5 roku brania byłem zombie, nie chce tego stąd moje pytanie jak dobrać dawki. Przedstawię jednak trochę problem. Urajanie sobie wszystkich znaków liczb i przypisywanie ich do bardzo abstrakcyjnych rzeczy przez co dalej brne a wiem że to nieprawda... Głosy dreszcze jakieś fraktale dziwne na trzeźwo XD omamy i tak klasycznie myślę w sumie... Planuję tak :

Risperidon - 1mg rano 1mg wieczorem na początek

Depakine 500 - pół tabletki rano i wieczorem na początek

Flupentiksol - 3mg rano i w południe

Lek FORSEN - godzinę przed snem

OFC woda mineralna zdrowe obiadki i szlug jakis wejdzie ale na lajcie pełnym

Co myślicie o takiej kuracji za przeproszeniem z tyłka?
Wszystko można przecież w zaciszu domowym zrobić.
  • 2 / / 0

Po jakim czasie od przyjecia amfetaminy można bezpiecznie wziąć tramal ?
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 1352 uczestników Wejdź na czata