Od 26 sierpnia 2014r. ten wątek służy do rozwiązywania wyłącznie nagłych problemów, wymagających udzielenia natychmiastowej odpowiedzi forumowiczów. Przypadki przewlekłych problemów ze zdrowiem opisujemy od teraz w tym wątku. Umieszczenie wiadomości w niniejszym temacie ma dla społeczności stanowić sygnał, że ktoś potrzebuje pilnej pomocy. Opisywanie tu spraw mogących trochę poczekać będzie karane.
Czytałem że SSRI wrzucone w trakcie działania piguł przedłuża działanie.
Moje pytanie jest proste - czy SSRE w postaci tianeptyny (Coaxil) również przedłuży działanie, czy może spowodować dziwne interakcje?
Mam zagadkę co do tego właśnie, że SSRE nasilają wchłanianie zwrotne - czy to znaczy że faza mi szybciej zejdzie, czy jakiś inny zespół serotoninowy?
Pomóżcie no, mam taką piękną pizdę na głowie że chcę ją mieć już zawsze. :)
Będąc na kuracji SSRI koła działają znacznie słabiej. Niektórzy twierdzą, że w ogóle ale jak się nażreć porządnie to działa (przynajmniej w moim przypadku). Czytałem gdzieś, że SSRI obniżają neurotoksyczność MDMA, ale nie mogę teraz znaleźć tego źródła.
A jeśli chodzi o wrzucenie jakiegoś SSRI w momencie, gdy piguły już weszły to w moim przypadku nie zmieniło to działania piguł w ogóle. Zjadłem 4 sztuki, poczekałem chwilę, dojadłem 50mg sertraliny z nadzieją na przedłużenie efektów piguł ale nic z tego nie wyszło. Było jak zwykle.
NIECH ŻYJE!!!
Be the plague in their society
Be the one, they'll call tragedy
Hegemon_Krwawy@safe-mail.net
wydaje mi się, że mechanizm zwiększania wchłaniania zwrotnego serotoniny działa analogicznie do mechanizmu sprzężenia zwrotnego (+), o ile tym właśnie nie jest. jest to również logiczne wytłumaczenie dla czasu półtrwania tianeptyny który wynosi około jednej godziny, and so: działająca tianeptyna pobudza wchłanianie zwrotne, serotoniny wtenczas jest mniej, organizm widząc ten poziom zaczyna jej produkować więcej i więcej; mechanizm ten polegałby wtedy na większym przepływie serotoniny w organiźmie i tak chyba jest.
na podstawie tego - jeżeli to jest racją - można stwierdzić że zjedzenie piguł w godzinę po coaxilu może powodować zespół serotoninowy, lub wzmożone działanie MDxx. zjedzenie coaxilu po pigułach powoduje szybsze zejście głównej fazy, ale przedłużenie fazy 'zejścia' -> kiedy działanie jeszcze jest, ale w chuj delikatne.
to ostatnie to mój argument, gdyż wtedy gdy pisałem tego posta przełamałem się i wpierdoliłem 25mg tianeptyny, następnie idąc spać. obudziłem się rano, poszedłem się wykąpać w gorącej wodzie i było baardzo miło, cały dzień miałem niezły humor, ale byłem wyciszony / ciut zamulony. przeciąganie się było zajebiste. za to następnego dnia czułem się jak na zwale..
ktoś może skomentować tą rozkminę?
A wpadłem na pomysł tego tematu bo potrzebowałem o coś zapytać, ale teraz całe szczęście już jest lepiej skończyło się na lekkim strachu.
Powód: Z Bożej łaski wyedytowany i zapisany
Po dzisiejszym robię przerwę
Co myślicie?
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/nawrocki-snus_0.jpg)
Po debacie prezydenckiej wzrosło zainteresowanie woreczkami nikotynowymi
Debata prezydencka 23 maja br. pokazała, że Polacy nie wiedzą, czym są saszetki nikotynowe oraz snusy, a także czym się różnią. Sztab wyborczy Karola Nawrockiego podał, że kandydat na prezydenta podczas debaty przyjął snus. Sam Karol Nawrocki sprostował, że była to saszetka nikotynowa. Tymczasem różnica między oboma produktami jest ogromna. Snus zawiera tytoń, którego nie ma w saszetce, a jego sprzedaż w UE – z wyjątkiem Szwecji – jest zabroniona.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/medweedartykul_2025-05-22-18.png)
Wpływ świadomości lekarzy na doświadczenia pacjentów z terapią medyczną marihuaną
W ostatnich latach temat medycznej marihuany zyskał na ważności zarówno w kręgach medycznych, jak i wśród pacjentów. W miarę legalizacji oraz wzrastającej dostępności preparatów konopnych dla pacjentów, pojawia się potrzeba przeanalizowania, jak zrozumienie i wsparcie lekarzy wpływa na skuteczność terapii. W badaniach przedstawianych przez Clobesa i współpracowników z California State University, zbadano, jak współpraca z lekarzami i informowanie o stosowaniu medycznej marihuany przez pacjentów wpływa na wyniki terapii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eurorynekkonopny.png)
Mocny początek 2025 roku dla europejskiego rynku konopnego. Niemcy, Polska i UK na fali wzrostu
Początek 2025 roku przyniósł solidne otwarcie dla europejskiego rynku konopnego. Mimo trudności z poprzednich lat i sporych wyzwań regulacyjnych, wiodące firmy w sektorze notują rekordowe wyniki sprzedaży, a zainteresowanie rynkiem rośnie z każdym miesiącem.