LSA, Powojowate - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 523 Strona 52 z 53
Rejestracja: 2010
  • 27 / / 0

[mention]rhodiola1200[/mention] jaki sposób podania i ile trwała całość?
Rejestracja: 2016
  • 57 / 7 / 0

Jasnobrązowe? Coś tego typu. Kilka czarnych.
12g doustnie, bez ekstrakcji. Kilka g przeżute a część wpakowana w całości.

Start ok 20, wejście 22:30. Od 23 do 2 było w zasadzie najciekawiej.
Fale dunaju na obrazie, wyostrzone kolory i ciekawe przemyślenia.
Jak włączyłem muzykę to odpłynąłem w galaktykę z jej nut :)
Źrenice jak 5 zł ok 22 zwiastowały nadejscie.

Następny dzień z rewelacyjnym samopoczuciem ale rano już czułem się normalnie.

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Trump: Uznamy kartele z Meksyku za organizacje terrorystyczne

Prezydent USA Donald Trump zapowiedział, że meksykańskie kartele narkotykowe zostaną w USA uznane za organizacje terrorystyczne. O tym, że Meksyk „nigdy nie zaakceptuje” takiego kroku, mówił wcześniej prezydent tego kraju Andres Manuel Lopez Obrador.
Rejestracja: 2018
  • 94 / 11 / 0

13 maja 2018cr pisze:
Zeżarłem tego tyle i nigdy nic zostały do testowania tylko te "firmowe" Seeds of the Gods" ale na razie to polskie sklep budzi podejrzenia. Ktoś je jadł?
10 g z wodnej ekstrakcji, pity sam płyn bez fusów. Działały, ale nie jakoś powalająco, najpierw alkofaza jak po 3 piwach, potem migotanie CRT, lekuchne CEVy. Na drugi dzień świetny humor, aż chciało się żyć.
Rejestracja: 2019
  • 54 / 8 / 0

Czy ktoś jadł powoje będąc w tym czasie na SSRI? Słyszałem że z LSD nie powinno być większego problemu, czy to samo się tyczy LSA?
Rejestracja: 2017
  • 443 / 46 / 0

SSRI ogólnie POWINNY kolidować z agonistami receptorów serotoninowych.

Moje pytanie: czy będąc pod wpływem 15g psilocybe galindoli (działają osłabienie mentalnie i dobrze wizualnie - przedwczoraj brałem 17,5g psilocybe atlantis) zadziałają na mnie LSA lub inne enteogeny z grupy tryptamin?
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Zamówiłem 9 g nasionek wilca Purpurowego Niebieskiego, czyli bodajże Ipomoea Purpurea, firmy Rekwiaty.
Miało być 12 g ale zadzwonili do mnie i powiedzieli że więcej nie mają. Te 12 g miało starczyć na 2 tripy i
teraz skoro mam 9 g zastanawiam się czy nie zjeść wszystkich. Boje się trochę, że jeżeli zjem tylko 6 g to
poza falowaniem obrazu i lekką euforią nie doznam nic więcej, a czekam na tego tripa dość długo.
To mój pierwszy trip, ale chciałbym doznać pełni doświadczenia, jak myślicie 9 g to nie za dużo?
Rejestracja: 2007
  • 370 / 14 / 0

Moim zdaniem to dawka całkiem w porządku - jedyne, czego możesz się obawiać to mdłości i wymiociny, choć przy powojowatych (i mocnych tryptaminach) to pozbycie się "ciężaru" jest wg mnie elementem podróży.
Właśnie - wiele zależy od tego w jakich okolicznościach chcesz brać ten powój - na imprezę, czy jakąś domówkę gdzie będzie wiele osób nieświadomych Twojego stanu, to nie polecam - do imprez lepsze jest LSD albo np 2C-D. Także zważ też na setting, bo nie każdy psychodelik nadaje się do każdej sytuacji ;)

Sam jadłem kilkukrotnie powój (tylko hawajski, ten podobno najmocniejszy) ale jako, że było to z 12-13 lat temu, to nie pamiętam nawet dokładnie ile brałem (wiem, że więcej niż "średnia" na erowidzie) i się zawiodłem, bo poza lekkim falowaniem tekstur i wyostrzonych kolorów nic większego się nie stało.

Powiem szczerze - zjedz, jeśli czujesz się na siłach. Jeżeli nie zrobisz tego w głupi sposób lub w głupiej sytuacji to nic złego poza wymiocinami Ci się nie stanie.
Rejestracja: 2016
  • 72 / 3 / 0

Jak to twój pierwszy raz celowałbym w 6g. Nawet jak będzie lekko to poznasz substancje zobaczysz jak działa i następnym razem weźmiesz więcej. Jak będziesz zadowolony nawet ze słabych efektów to będziesz miał ochotę na kolejnego tripa. Z doświadczenia wiem, że to nie jest dobry pomysł brać dużo na pierwszy raz, a szczególnie dawkę uważaną za mocną %-D
Chyba, że czujesz się na siłach i wiesz, że jak zaczniesz się źle czuć to nie złapiesz bad tripa tylko sobie poradzisz to możesz próbować. Mi zarzucenie dużej dawki powoju hawajskiego dobrze nie zrobiło, ale nie żałuje ;)
Rejestracja: 2018
  • 612 / 49 / 0

Kupiłem 3 paczki powoju, jedyne niestety co piszę na opakowaniu to "powój pnący" i nic wiecej, marka EDEN, nasionek są chyba dwa rodzaje, czarne i białe. Wyjaśni ktoś o co chodzi? nasionka bardzo małe. Jaka dawka żeby były lekkie cevy ale mała szansa na badtripa, tzn żeby było słabo? z góry dzięki za odpowiedzi.
Rejestracja: 2018
  • 612 / 49 / 0

Edit- to wilec purpurowy
Posty: 523 Strona 52 z 53
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 388 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości