4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 228 • Strona 13 z 23
  • 2013 / 84 / 0
Co do przedawkowania to raczej ciezko sie zajebac mefem zeby bylo nieprzyjemnie, chyba ze ktos spanikuje to sam sobie wtedy nakreca śmierc. Raz wysypalem kumplowi 500mg i zakurwil to w klame na 2 dziury, myslalem ze mam grama a mialem 2 ;] Chuj tam aj tam. Wystrzelilo go niesamowicie, zaczal sie prezyc i drzec morde - kurwa ale mnie rozpierdalaaaaAA!! Potem sie uwalil, lezal z 3 minuty nie ruszajac sie potem wstal i wybiegl z domu sprintem na bosaka i dar ryja jak pojeb ;] Ale ogolnie mowil ze to najlepsza faza w jego zyciu byla. Oszczedzcie pierdolenia ze jestem pojebem - wiem o tym ;]
  • 2775 / 40 / 0
O kurwa %-D
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 481 / 6 / 0
p4g4y0zzz(X) pisze:
Co do przedawkowania to raczej ciezko sie zajebac mefem zeby bylo nieprzyjemnie, chyba ze ktos spanikuje to sam sobie wtedy nakreca śmierc. Raz wysypalem kumplowi 500mg i zakurwil to w klame na 2 dziury, myslalem ze mam grama a mialem 2 ;] Chuj tam aj tam. Wystrzelilo go niesamowicie, zaczal sie prezyc i drzec morde - kurwa ale mnie rozpierdalaaaaAA!! Potem sie uwalil, lezal z 3 minuty nie ruszajac sie potem wstal i wybiegl z domu sprintem na bosaka i dar ryja jak pojeb ;] Ale ogolnie mowil ze to najlepsza faza w jego zyciu byla. Oszczedzcie pierdolenia ze jestem pojebem - wiem o tym ;]
[ external image ] Jak on grama w klamke zmiescil? [ external image ]
  • 2013 / 84 / 0
Nie grama tylko 500mg, napisałem wyraźnie. chcialem mu wysypac 250 ;] A i zapomnialem dodac ze chopak mial wogole pierwszy raz stycznosc z taką bomba. Wczesniej only blanty i feta.
  • 2179 / 31 / 0
no to zajebiście jakby mi kumpel posypał na pierwszy raz 250 mefa to bym go zajebał za taką akcje.
  • 2013 / 84 / 0
Jak kto woli, on mi dziekowal,
  • 481 / 6 / 0
Gwynnbleid pisze:
no to zajebiście jakby mi kumpel posypał na pierwszy raz 250 mefa to bym go zajebał za taką akcje.
Ciekawe czy ktos kogos własnie kiedys usmiercil bedac pod wplywem,ja nie slyszałem zeby nawet ktos tam sie pobil zmefiony. A po amph. to pamietam takie masakry pare razy ze nie chce ich pamietac :-(
Uwaga! Użytkownik O*Men nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2775 / 40 / 0
W czasie działania mefa mało prawdopodobne. Za to na zejściu i ogromnym ciśnieniu gdyby ktoś zabrał komuś worek z 4-MMC... Hehe %-D %-D
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 481 / 6 / 0
e to juz dałes przykład walki o 'wszystko lub nic' sam bym tam w amoku kopał tylek takiemu co by zabrac chcial. Ja raz zgubiłem,znaczy wywaliłem 4g a chciałem jakis stary pusty wywalic. i po czasie kiedy chciałem z kolega i jego laska dorzutke zrobic sie pokapowałem. Myslałem ze zwariuje,uczucie kura mac nie do opisania. Wsiadłem w taxe,zostawiłem ich i w amoku i pojechałem do centrum nurkowac w smietniku w kiblu w knajpie gdzie to sie zdarzyło,wpadłem tam jak psychol kurwa reczniki ze smietnika lataly po kolesiach w kiblu dwóch mi wjebac chciało nawet.. ale znalazłem :yay: [ external image ]

Chodzi o to bardziej ze sfazowani nie sa agresywni tak jak po amph. bywa czesto ze szukaja zaczepki a i do bitki sie jest tez skorym to wiem z własnego doswiadczenia %-D
  • 1558 / 18 / 0
moj ziomek jak wczoraj walil to normalnie niecala godzine stękał i nie umial sie ruszać mowić i nic w ogole z przymknietymi oczami, a potem mowił ze fajnie było :D jak to jest to przedawkowanie to chetnie sie na to pisze.
ODPOWIEDZ
Posty: 228 • Strona 13 z 23
Artykuły
[img]
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996

Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.