4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 228 • Strona 13 z 23
  • 2013 / 84 / 0
Co do przedawkowania to raczej ciezko sie zajebac mefem zeby bylo nieprzyjemnie, chyba ze ktos spanikuje to sam sobie wtedy nakreca śmierc. Raz wysypalem kumplowi 500mg i zakurwil to w klame na 2 dziury, myslalem ze mam grama a mialem 2 ;] Chuj tam aj tam. Wystrzelilo go niesamowicie, zaczal sie prezyc i drzec morde - kurwa ale mnie rozpierdalaaaaAA!! Potem sie uwalil, lezal z 3 minuty nie ruszajac sie potem wstal i wybiegl z domu sprintem na bosaka i dar ryja jak pojeb ;] Ale ogolnie mowil ze to najlepsza faza w jego zyciu byla. Oszczedzcie pierdolenia ze jestem pojebem - wiem o tym ;]
  • 2775 / 39 / 0
O kurwa %-D
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 481 / 6 / 0
p4g4y0zzz(X) pisze:
Co do przedawkowania to raczej ciezko sie zajebac mefem zeby bylo nieprzyjemnie, chyba ze ktos spanikuje to sam sobie wtedy nakreca śmierc. Raz wysypalem kumplowi 500mg i zakurwil to w klame na 2 dziury, myslalem ze mam grama a mialem 2 ;] Chuj tam aj tam. Wystrzelilo go niesamowicie, zaczal sie prezyc i drzec morde - kurwa ale mnie rozpierdalaaaaAA!! Potem sie uwalil, lezal z 3 minuty nie ruszajac sie potem wstal i wybiegl z domu sprintem na bosaka i dar ryja jak pojeb ;] Ale ogolnie mowil ze to najlepsza faza w jego zyciu byla. Oszczedzcie pierdolenia ze jestem pojebem - wiem o tym ;]
[ external image ] Jak on grama w klamke zmiescil? [ external image ]
  • 2013 / 84 / 0
Nie grama tylko 500mg, napisałem wyraźnie. chcialem mu wysypac 250 ;] A i zapomnialem dodac ze chopak mial wogole pierwszy raz stycznosc z taką bomba. Wczesniej only blanty i feta.
  • 2179 / 31 / 0
no to zajebiście jakby mi kumpel posypał na pierwszy raz 250 mefa to bym go zajebał za taką akcje.
  • 2013 / 84 / 0
Jak kto woli, on mi dziekowal,
  • 481 / 6 / 0
Gwynnbleid pisze:
no to zajebiście jakby mi kumpel posypał na pierwszy raz 250 mefa to bym go zajebał za taką akcje.
Ciekawe czy ktos kogos własnie kiedys usmiercil bedac pod wplywem,ja nie slyszałem zeby nawet ktos tam sie pobil zmefiony. A po amph. to pamietam takie masakry pare razy ze nie chce ich pamietac :-(
Uwaga! Użytkownik O*Men nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2775 / 39 / 0
W czasie działania mefa mało prawdopodobne. Za to na zejściu i ogromnym ciśnieniu gdyby ktoś zabrał komuś worek z 4-MMC... Hehe %-D %-D
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 481 / 6 / 0
e to juz dałes przykład walki o 'wszystko lub nic' sam bym tam w amoku kopał tylek takiemu co by zabrac chcial. Ja raz zgubiłem,znaczy wywaliłem 4g a chciałem jakis stary pusty wywalic. i po czasie kiedy chciałem z kolega i jego laska dorzutke zrobic sie pokapowałem. Myslałem ze zwariuje,uczucie kura mac nie do opisania. Wsiadłem w taxe,zostawiłem ich i w amoku i pojechałem do centrum nurkowac w smietniku w kiblu w knajpie gdzie to sie zdarzyło,wpadłem tam jak psychol kurwa reczniki ze smietnika lataly po kolesiach w kiblu dwóch mi wjebac chciało nawet.. ale znalazłem :yay: [ external image ]

Chodzi o to bardziej ze sfazowani nie sa agresywni tak jak po amph. bywa czesto ze szukaja zaczepki a i do bitki sie jest tez skorym to wiem z własnego doswiadczenia %-D
  • 1558 / 18 / 0
moj ziomek jak wczoraj walil to normalnie niecala godzine stękał i nie umial sie ruszać mowić i nic w ogole z przymknietymi oczami, a potem mowił ze fajnie było :D jak to jest to przedawkowanie to chetnie sie na to pisze.
ODPOWIEDZ
Posty: 228 • Strona 13 z 23
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.