4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 228 • Strona 13 z 23
  • 2013 / 84 / 0
Co do przedawkowania to raczej ciezko sie zajebac mefem zeby bylo nieprzyjemnie, chyba ze ktos spanikuje to sam sobie wtedy nakreca śmierc. Raz wysypalem kumplowi 500mg i zakurwil to w klame na 2 dziury, myslalem ze mam grama a mialem 2 ;] Chuj tam aj tam. Wystrzelilo go niesamowicie, zaczal sie prezyc i drzec morde - kurwa ale mnie rozpierdalaaaaAA!! Potem sie uwalil, lezal z 3 minuty nie ruszajac sie potem wstal i wybiegl z domu sprintem na bosaka i dar ryja jak pojeb ;] Ale ogolnie mowil ze to najlepsza faza w jego zyciu byla. Oszczedzcie pierdolenia ze jestem pojebem - wiem o tym ;]
  • 2775 / 39 / 0
O kurwa %-D
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 481 / 6 / 0
p4g4y0zzz(X) pisze:
Co do przedawkowania to raczej ciezko sie zajebac mefem zeby bylo nieprzyjemnie, chyba ze ktos spanikuje to sam sobie wtedy nakreca śmierc. Raz wysypalem kumplowi 500mg i zakurwil to w klame na 2 dziury, myslalem ze mam grama a mialem 2 ;] Chuj tam aj tam. Wystrzelilo go niesamowicie, zaczal sie prezyc i drzec morde - kurwa ale mnie rozpierdalaaaaAA!! Potem sie uwalil, lezal z 3 minuty nie ruszajac sie potem wstal i wybiegl z domu sprintem na bosaka i dar ryja jak pojeb ;] Ale ogolnie mowil ze to najlepsza faza w jego zyciu byla. Oszczedzcie pierdolenia ze jestem pojebem - wiem o tym ;]
[ external image ] Jak on grama w klamke zmiescil? [ external image ]
  • 2013 / 84 / 0
Nie grama tylko 500mg, napisałem wyraźnie. chcialem mu wysypac 250 ;] A i zapomnialem dodac ze chopak mial wogole pierwszy raz stycznosc z taką bomba. Wczesniej only blanty i feta.
  • 2179 / 31 / 0
no to zajebiście jakby mi kumpel posypał na pierwszy raz 250 mefa to bym go zajebał za taką akcje.
  • 2013 / 84 / 0
Jak kto woli, on mi dziekowal,
  • 481 / 6 / 0
Gwynnbleid pisze:
no to zajebiście jakby mi kumpel posypał na pierwszy raz 250 mefa to bym go zajebał za taką akcje.
Ciekawe czy ktos kogos własnie kiedys usmiercil bedac pod wplywem,ja nie slyszałem zeby nawet ktos tam sie pobil zmefiony. A po amph. to pamietam takie masakry pare razy ze nie chce ich pamietac :-(
Uwaga! Użytkownik O*Men nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2775 / 39 / 0
W czasie działania mefa mało prawdopodobne. Za to na zejściu i ogromnym ciśnieniu gdyby ktoś zabrał komuś worek z 4-MMC... Hehe %-D %-D
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 481 / 6 / 0
e to juz dałes przykład walki o 'wszystko lub nic' sam bym tam w amoku kopał tylek takiemu co by zabrac chcial. Ja raz zgubiłem,znaczy wywaliłem 4g a chciałem jakis stary pusty wywalic. i po czasie kiedy chciałem z kolega i jego laska dorzutke zrobic sie pokapowałem. Myslałem ze zwariuje,uczucie kura mac nie do opisania. Wsiadłem w taxe,zostawiłem ich i w amoku i pojechałem do centrum nurkowac w smietniku w kiblu w knajpie gdzie to sie zdarzyło,wpadłem tam jak psychol kurwa reczniki ze smietnika lataly po kolesiach w kiblu dwóch mi wjebac chciało nawet.. ale znalazłem :yay: [ external image ]

Chodzi o to bardziej ze sfazowani nie sa agresywni tak jak po amph. bywa czesto ze szukaja zaczepki a i do bitki sie jest tez skorym to wiem z własnego doswiadczenia %-D
  • 1558 / 18 / 0
moj ziomek jak wczoraj walil to normalnie niecala godzine stękał i nie umial sie ruszać mowić i nic w ogole z przymknietymi oczami, a potem mowił ze fajnie było :D jak to jest to przedawkowanie to chetnie sie na to pisze.
ODPOWIEDZ
Posty: 228 • Strona 13 z 23
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków

Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.