Pytanie czy wdrożą, póki co wdrażają nowe odmiany co chwila już tracę orientacje
W końcu "kozak z apteki". Ogólnie te susze mają zwykle problem z kolorem. Albo jest taki bury, albo właśnie coś takiego. Gdyby na tej fotce nie było słowa "pharma", niejedna osoba mogłaby pomyśleć, że w dolnym prawym rogu jest zaschnięta plecha - tak to przynajmniej wygląda.
03 grudnia 2025visitorQ pisze: Zobaczcie jaki suchotnik, to ma kolor zwapowanego suszu
Edit: ale to troche dziwne, ja nie probowalem zielska od tego producenta, ale ziomek kupował przy mnie i gorilla glue wyglądało bardzo zacnie, topka jak Aurora i Cantourage
ostrzeżenie słowne – dalszy spam = warn, to nie knajpa @V44
Działanie to inna sprawa, dużo trichomów nie tylko było widać ale też czuć.
Podobna sytuacja z "sypkymi" topami mi sie przydażyła raz z slabem, odmiana ISS.
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany zawiesza prace
Rok temu politycy obozu rządzącego ogłosili wielki, historyczny projekt: pierwszy w Polsce Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany. Miało być nowocześnie, postępowo, europejsko. Miał być projekt, miał być progres, miało być „po wyborach ruszamy pełną parą”.
