27 maja 2025Macabra pisze: Hej, jestem na sertralinie 150mg od 2 miesiecy. 9 czerwca mam wizyte u magika i bede prosil o bupropion. Do jakiej dawki sertraliny najlepiej zredukowac gdy wejde na bupro? Pytac magika o jeszcze jakies dodatkowe cukierki do tego czy styknie. Najbardziej chce motywacji i energii do dzialania.
1.czy jest szansa że gdy załaduje się dopomina a podobno wchodzi od 100mg to może się poprawić libido, ewentualnie po czasie będzie lepiej?
2. Co dorażnie brać na libido żeby móc dojść bez slajdów następnego. Czytałem że agoniści dopaminy działają ale lekarz psychiatra na wzmiankę o tym powiedział że się na tych lekach nie zna żeby przepisać.
29 maja 2025zburzony pisze: @castlecastle biorę aktualnie trazodon 300 mg, mnie on już zupełnie nie zamula, ale bupropionu z nim nie łączyłem. Wydaje mi się że lęku po bupropionie bez benzodiazepin bym się nie pozbył.
Można też spróbować z hydroksyzyną. Podobno też umie wygłuszyć lęki z bupropionu.
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Podlaskie: Lekarz z zarzutami w śledztwie dotyczącym przestępstw narkotykowych
Zarzuty związane z wystawianiem recept na leki psychotropowe postawiła Prokuratura Rejonowa w Hajnówce (Podlaskie) 30-letniemu lekarzowi zatrzymanemu w Białymstoku. To część większego śledztwa dotyczącego przestępstw narkotykowych, w tym działalności internetowego sklepu oferującego narkotyki.
Alkohol znika ze stacji paliw, a jednak... nadal tam będzie. To nie zakaz, a zmiana reguł
Czy alkohol zniknie ze stacji paliw? Na razie nic na to nie wskazuje. Napoje procentowe jedynie mogą przestać być widoczne, a chętni na taki asortyment wciąż będą mogli zrobić zakupy. Za tak zwaną sprzedażą bezwitrynową opowiada się branża paliwowa. Rozwiązanie to miałoby wpłynąć na ograniczenie zakupów impulsywnych i zmniejszyć społeczne koszty nadużywania alkoholu.
Dolnośląscy policjanci i największe uderzenie w przestępczość narkotykową w historii UE
Ponad 9,3 tony zabezpieczonych narkotyków, 1000 ton prekursorów chemicznych, dziesiątki zlikwidowanych laboratoriów i ponad 85 zatrzymanych osób w wielu krajach Europy – to bilans największej w historii Unii Europejskiej operacji wymierzonej w produkcję i dystrybucję narkotyków syntetycznych. Sprawę zapoczątkowali i od 2022 roku prowadzili funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP we Wrocławiu wraz z prokuratorem Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej we Wrocławiu.