27 maja 2025Macabra pisze: Hej, jestem na sertralinie 150mg od 2 miesiecy. 9 czerwca mam wizyte u magika i bede prosil o bupropion. Do jakiej dawki sertraliny najlepiej zredukowac gdy wejde na bupro? Pytac magika o jeszcze jakies dodatkowe cukierki do tego czy styknie. Najbardziej chce motywacji i energii do dzialania.
1.czy jest szansa że gdy załaduje się dopomina a podobno wchodzi od 100mg to może się poprawić libido, ewentualnie po czasie będzie lepiej?
2. Co dorażnie brać na libido żeby móc dojść bez slajdów następnego. Czytałem że agoniści dopaminy działają ale lekarz psychiatra na wzmiankę o tym powiedział że się na tych lekach nie zna żeby przepisać.
29 maja 2025zburzony pisze: @castlecastle biorę aktualnie trazodon 300 mg, mnie on już zupełnie nie zamula, ale bupropionu z nim nie łączyłem. Wydaje mi się że lęku po bupropionie bez benzodiazepin bym się nie pozbył.
Można też spróbować z hydroksyzyną. Podobno też umie wygłuszyć lęki z bupropionu.
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
Dyrektorka szkoły w powiecie łańcuckim podejrzana o utrudnianie śledztwa ws. narkotyków
Dyrektorka szkoły podstawowej z powiatu łańcuckiego zatrzymana przez policję. Śledczy podejrzewają ją o działania utrudniające postępowanie dotyczące grupy przestępczej handlującej narkotykami.
30% Polaków w wieku od 15 do 34 roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami
Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje, że dane dotyczące zażywania narkotyków w Polsce przez młodych ludzi są niepokojące. 30% Polaków w wieku od 15. do 34. roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami. Kolejne akcje policji pokazują, że problem jest. W dwa dni zatrzymano w sumie 13 osób mających związek z handlem narkotykami.
Psychodeliki i zdrowie psychiczne: Nieuregulowani 'szamani' z Kapsztadu
Choć substancje psychodeliczne są w Republice Południowej Afryki nielegalne, wielu samozwańczych uzdrowicieli i szamanów z Kapsztadu otwarcie reklamuje ich stosowanie w swoich terapiach.