Z góry przepraszam jeżeli powielam temat, jednak zależy mi na treściwej i klarownej informacji co do stanu obecnego. Proszę o wyrozumiałość oraz również z góry dziękuje każdemu za odpowiedź.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę pomyślności ;)
niemniej jednak - biorąc pod uwagę dane sprzed ok. dwóch miesięcy, to najlepiej obróbce do I.V. przechodził preparat MST Continus, czyli morfina. z oksykodonem w mojej opinii jest ostatnimi czasy problem, ponieważ niezależnie od marki przerabianie jest trudne, a o klarowny r-r wodny oksykodonu trzeba się dobrze postarać - i tu nie tylko chodzi o OxyDolor, który to obecnie przeważa w farmaceutycznym obrocie z uwagi na brak pożądanego OxyContinu, ale właśnie i ów OxyContin, z którym w tym roku miałem do czynienia (10-tki, 40-tki), był problematyczny przy przeróbce. natomiast od strony technicznej nie jest mi wiadome nic, ktoś, kto zajmuje się zawodowo takimi analizami, musiałby Ci odpowiedzieć. w mojej opinii, ale nadmieniam, iż to tylko opinia, to może być to spowodowane zmianą użytych wypełniaczy do realizacji mechanizmu zmodyfikowanego uwalniania, ale to musiałby ktoś zweryfikować.
co mogę za to powiedzieć z ręką na sercu, to to, iż MST Continus, tj. morfina, przerabia mi się szybciutko, łatwiutko i prościutko - dając finalnie klarowny, transparentny roztwór gotowy do wtłoczenia w instalację,
pozdrawiam, przodo
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Później jeszcze coś o specjalnych filrtach, szkoda tylko że nie zapamiętałem o jakie filtrty chodziło
"Rutyna to rzecz zgubna "
ale muszę coś z tym zrobić, nie bez powodu zaopatrywałem się u doktora w tyle narkotyków - w tym 2 op. Bunondolu, łącznie mam 3 paczki. tyle wystarczy, aby z tego zejść i chwilę posiedzieć na dupościsku zachowując abstynencję celem zbicia tej parszywej tolerancji.
musi mi się udać. więcej będę opisywał we wątku buprowym, że tak to ujmę. póki co pozdrawiam szanownych opiatowców! take care,
przodo!
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Ale fakt, rytuał, że tak powiem, rozgrzewający
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski
Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
