ja np. niezbyt lubię kodeinę i nie wyobrażam sobie w ten sposób zaspokajać opiatowej lekozależności, plus do tego znacznie większe koszty by mi to generowało za cenę lichej fazy.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Z góry przepraszam jeżeli powielam temat, jednak zależy mi na treściwej i klarownej informacji co do stanu obecnego. Proszę o wyrozumiałość oraz również z góry dziękuje każdemu za odpowiedź.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę pomyślności ;)
niemniej jednak - biorąc pod uwagę dane sprzed ok. dwóch miesięcy, to najlepiej obróbce do I.V. przechodził preparat MST Continus, czyli morfina. z oksykodonem w mojej opinii jest ostatnimi czasy problem, ponieważ niezależnie od marki przerabianie jest trudne, a o klarowny r-r wodny oksykodonu trzeba się dobrze postarać - i tu nie tylko chodzi o OxyDolor, który to obecnie przeważa w farmaceutycznym obrocie z uwagi na brak pożądanego OxyContinu, ale właśnie i ów OxyContin, z którym w tym roku miałem do czynienia (10-tki, 40-tki), był problematyczny przy przeróbce. natomiast od strony technicznej nie jest mi wiadome nic, ktoś, kto zajmuje się zawodowo takimi analizami, musiałby Ci odpowiedzieć. w mojej opinii, ale nadmieniam, iż to tylko opinia, to może być to spowodowane zmianą użytych wypełniaczy do realizacji mechanizmu zmodyfikowanego uwalniania, ale to musiałby ktoś zweryfikować.
co mogę za to powiedzieć z ręką na sercu, to to, iż MST Continus, tj. morfina, przerabia mi się szybciutko, łatwiutko i prościutko - dając finalnie klarowny, transparentny roztwór gotowy do wtłoczenia w instalację,
pozdrawiam, przodo
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Problem z fentanylem nas nie ominie i sami sobie z nim nie poradzimy…
USA może zaoszczędzić 29 miliardów rocznie dzięki legalizacji marihuany medycznej
Narkotyki dzieci kupują na przerwie szkolnej. Ekspert: w Polsce hitem jest jedna substancja
Policjanci zlikwidowali laboratorium mefedronu w Otwocku
Otwoccy policjanci w tym roku zlikwidowali już trzecie laboratorium produkujące „białą śmierć”. Tym razem policjanci zlokalizowali laboratorium na tyłach jednej z otwockich posesji. Mundurowi zatrzymali 48-latka podejrzanego o prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających, posiadanie oraz wytwarzanie znacznych ilości środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli mefedron, 4-CMC, oraz 140 litrów 4-metylopropiofenolu. Podejrzany na wniosek Prokuratury Rejonowej w Otwocku trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 20 lat pozbawienia wolności. W sprawie prowadzone jest śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Otwocku.
Na jakie dolegliwości pacjenci w USA najczęściej stosują medyczną marihuanę?
Jakie dolegliwości pacjenci w USA leczą za pomocą medycznej marihuany? Sprawdź, dlaczego medyczna marihuana w USA cieszy się taką popularnością!
Zmiany w mózgu u użytkowników marihuany mogą wynikać z innych czynników, twierdzą naukowcy
W miarę jak marihuana zyskuje popularność zarówno w celach medycznych, jak i rekreacyjnych, rośnie potrzeba zrozumienia jej długofalowego wpływu na zdrowie, szczególnie na strukturę i funkcje mózgu. Najnowsze badanie opublikowane w czasopiśmie BMJ Mental Health rzuca światło na tę kwestię, sugerując, że zmiany w mózgu związane z marihuaną mogą nie mieć charakteru przyczynowego. To odkrycie otwiera nowe wątpliwości dotyczące wpływu marihuany na zdrowie, które mogą być kluczowe dla dalszego kształtowania polityki zdrowotnej.