Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 254 • Strona 26 z 26
  • 672 / 26 / 0
Dziś jest piąty dzień po odstawieniu 10mg klona. Powinienem już mieć skręta?
Pozdrawiam!
Paweł
  • 5684 / 1151 / 43
Tak.
Możesz dostać padaczki.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 470 / 128 / 2
@lufa9999 pamiętaj o pozycji bocznej ustalonej jakkolwiek głupio i idiotycznie to brzmi, skoro nie chcesz pomocy u specjalistów. A jak masz iPhona to zrób sobie kartę medyczną w aplikacji zdrowie. W androidzie chyba też coś podobnego jest, nie wiem ja to bananowe dziecko jestem i psychofan jabłka.
tak to wygląda:
IMG_3175 kopia.png
i każdy ogarnięty ratownik medyczny wie o takiej opcji w telefonie i jak się do niej dostać, przynajmniej powinien chyba, bo dość pomocne, jak np. przy mojej alergii.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 585 / 183 / 0
Skręci go to sam wrzuci zanim wystąpi padaczka.
ODPOWIEDZ
Posty: 254 • Strona 26 z 26
HyperTuba dodaj film
Newsy
[img]
22 kilogramy marihuany w pustostanie. Policjanci wyczuli jej zapach z radiowozu

Marihuana tak intensywnie pachniała, że lubińscy policjanci wyczuli ją przez okno radiowozu. Po sprawdzeniu pustostanu funkcjonariuszom udało się znaleźć 22 kilogramy narkotyku. Zatrzymano cztery osoby.

[img]
Narkotyki zamiast bananów. Nietypowe znalezisko w dyskoncie

Skrzynki bananów zawierające łącznie 95 kilogramów kokainy trafiły do oddziałów jednego z dyskontów w Niemczech. Pracownicy znaleźli paczki z narkotykami między owocami. Transport najprawdopodobniej został wysłany do sklepu przez pomyłkę.

[img]
Mike Tyson dzieli się nietypowymi metodami treningowymi, obejmującymi środki psychodeliczne

Świat boksu jest gotowy na jedną z najbardziej niespodziewanych i kontrowersyjnych stroll roku. Mike Tysonlegenda wagi ciężkiej, stanie naprzeciwko Jake Paul w walce, która wzbudziła zarówno oczekiwania, jak i kontrowersje.