Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 1854 • Strona 186 z 186
  • 432 / 16 / 0
Standardowo widzę,ze robimy z ćpunów super fajnych ludzi,a wiem ze polymerase kręcił ludzi na hajs w ostatniej fazie kiedy już był mocno wjebany.
"Świat który stworzyłem był kaleki.Chciałem bólu prawdy"
Mikołaj Jaska
  • 2800 / 1542 / 34
To prawda ale niech rzuci kamień ten co jest krystaliczny zawsze był i będzie oraz jest pozdrawiam
ultimate god mode return time for Dirty summer naughty edition narcotic trust high life y
Chapter 2 return of the power auuu hahahahahha lalalala
  • 4733 / 791 / 0
21 listopada 2023CieplaPoduszka pisze:
Mozna cpac bezpieczne rzeczy ale oni wola walic mocne opio i potem sie wykolejaja wraki . Jeszcze w calej karierze tu nie widzialem nikogo sztywnego od mj , sajko albo dyso .
Użytkownik @scr się przekręcił po o-pce pamiętam z tym że zmixowal to z mdphp.
- On Cię kocha Jesse.
-Wy jesteście zwykłymi gośćmi. Pan White jest jak diabeł

"Większość mnie nie lubi, reszta lata razem ze mną"
  • 747 / 231 / 0
06 maja 2024ledzeppelin2 pisze:
Osoba która miała dużo tj zdrowie, porządna pracę w państwowce a uciekała w dragi by poczuć się lepiej . Tego żaden normals nie zrozumie . Ja też miałem wszystko, a jednak było mi czegoś brak . Jak i wielu.
Tak se tylko do tego kawałka nawiąże. Bo niektórzy to se myślą, że mając dobrą sytuację materialną nic więcej do szczęścia nie trzeba. A te wszystkie ćpuny to przecież cierpią niewyobrażalnie emocjonalnie każdego dnia i tego niejeden chłopek roztropek nie zrozumie, bo nie ma na tyle wyobraźni. Wkurwia mnie to.

Ćpanie to tylko usmierzenie bólu na chwilę, tak jak ktoś wcześniej napisał - samobójstwo na raty.

Niektórych to zabiera na drugą stronę i przykro się czyta te relacje o zgonach, mimo że nikogo tutaj z wymienionych nie znałem.

To jest ciężka choroba, a ludzie to tak potrafią pierdolic, że ten miał WSZYSTKO, a wolał ćpać. No sory, ale jakby na kogoś przenieść cierpienie niejednego ćpuna odczuwalne na codzień, to by się zesrał na rzadko.

Nie usprawiedliwiam tu ćpania, bo z tego trzeba jak najszybciej się ratować i wychodzić na prostą, no ale to jest mega ciężka sprawa czesto w swoich przyczynach od ćpuna niezależna. A że to ciągnie, to po prostu brak nadziei na lepsze jutro.
ODPOWIEDZ
Posty: 1854 • Strona 186 z 186
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.