Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 156 • Strona 16 z 16
  • 48 / 2 / 0
23 sierpnia 2023Rs3mati pisze:
1. Klonazolam
2. alprazolam
3. klonazepam
Klonazolam nie ma w aptekach
  • 1014 / 236 / 10
@meczaa1 ale jest latwo dostępny na clearnecie, btw nawet całkiem spoko - takie trochę klony na sterydach.

Ja nie jestem zbytnim zwolennikiem tej grupy substancji bo jest skrajnie przypałogenna i potencjał rekreacyjny mają nikły. Lepiej się sprawdzają na zwały (diazepam) albo do leczenia krótkotrwałych lęków (alprazolam), ale iż wybrednym politoxem nie jestem to raz na ruski rok jak mam ku temu okazję to lubię sobie zajebać pręgi w dawce powyżej leczniczej, zeżreć klona, zapić piwskiem i narobić przy tym trzody %-D
i am bound to chains on my ankles, that grow heavier with every step, the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy
  • 48 / 2 / 0
A ten Bensedin 10 mg jest bezpieczny ?
  • 50 / 6 / 0
1. Bromazepam
2. alprazolam
3.Lorafen
4.Clonazepam
  • 49 / 6 / 0
rekreacyjnie - dla mnie number one - Bromazepam
  • 19 / 3 / 0
Brałem różne benzo ale top 1 to Clonazepam. Bromazepan też był spoko ale nie mam dojścia do niego obecnie. alpra dla mnie bez szału rekreacyjnie ale jak ktoś ma problem ze spotkaniem z ludźmi to jest bardzo dobra. Najlepiej lubię klon + pregabalina + zioło. Nie ma lepszego stanu.
ODPOWIEDZ
Posty: 156 • Strona 16 z 16
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.