Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Możliwe, że jest jeszcze żółta, nie wiem, ja nigdy takiej nie widziałem. Ktoś obcykany z tematem metaamfetaminy może się wypowie.
Gorzka w smaku.
"Uliczna metamfetamina może być bezbarwna, żółta, pomarańczowa lub brązowa. Często jest też lepka, o konsystencji miodu (ze względu na swoją higroskopijność i trudność w krystalizacji) i przypomina brudny, mokry śnieg, skąd pochodzi jej uliczna nazwa."
To obydwoje mieliśmy rację ;)
Grudek, brylek, proszku, .... feta am dobrze kopac I rozpuszczac sie w wodzie a w kolorze niech se jest zielona jak chcecie choc ja wole mniej poprostu bez udoskonalen i komercyjnych chwytow
I wam polecam akcje uswiadamiania kolegow I dilerow bo jak mowie ktos pierdolnie haslo ze najlepsza feta to jest biala puchata feta !,,,,,! a juz w glowie dilera migaja pomysly jak doprowadzic swoj smentny mysi porch do takiej zgrabnej postaci ... I co dosypuja kombinuja ,,,, przekombinuja ,,,, I PO co wam to ? Pamietam ze jak bylem nastolatkiem to sie kupowalo fete na 100 setki w aluminium I taka setka starczala na dwuch na cala nocke
Dzisiaj zazwyczaj przy zmianie Dilla trzeba sie napracowac ale to daje efekty w postaci takiej ze dzwonie pytam jakie ma i jesli jest kupa to mi od razu mowi bo wie ze jak mnie oklamie to wroce z materialem PO kase I bedzie nieprzyjemnie ... Choc maja Nowa suka ostatnio dla mnie ma specjalny "" towar ;) a ja zgadzam sie ze kupuje za 10-20 .... I to moze byc tylko np 1g za 20 ale podziele sie tym z kumplem I mamy na caly weekend (2dni 0.5g/osobe) a czasem dostane 2.5g za the 20 i wychodzi na to samo bo juz chwileczke PO 1 dawce dobieram ile mi trzeba bo slabe ( duzo cukru)
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
feta jak to feta - powinna być w bryłach - bardziej lub mniej rozjebanych. Oczywiscie zdarza się też w formie prochu ale jak ja taką dostanę to zawsze mam wbite że temat był żeniony .
metamfetamina może być przezroczysta i biaława też może być.....
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Mnisi szmuglowali narkotyki. Ukryli je za fałszywymi ściankami
22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Kolombo w Sri Lance. W ich bagażach znaleziono łącznie około 110 kilogramów marihuany.
Kartele zamiast przemycać narkotyki wysyłają „kucharzy” do laboratoriów w Polsce
Meksykańscy przestępcy powiązani z kartelem Sinaloa mieli organizować w Polsce produkcję metamfetaminy w wynajętych posesjach na Podlasiu i w województwie kujawsko-pomorskim. W trzech sprawach zatrzymano łącznie ośmiu obywateli Meksyku, a śledczy uznali te przypadki za element szerszego przesuwania produkcji narkotyków syntetycznych do Europy Środkowo-Wschodniej.
KAS wykryła 50 kg marihuany w przesyłkach z odzieżą
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie skontrolowali przesyłki znajdujące się w jednej z firm spedycyjnych w Pruszkowie. W ośmiu paczkach wykryli narkotyki.
