Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 2364 • Strona 237 z 237
  • 104 / 14 / 0
Kilka miesięcy temu pisałem, że wykupiłem jedno opakowanie i zarzuciłem chyba z 15 dziennie i się bardzo zniechęciłem, bo nic nie poczułem i ktoś mi wówczas zasugerował (a, już wiem, to mogło być w wątku o MPH) żeby "obrzezać" xD czy coś w ten deseń.

Zarzekałem się, że dwóch kolejnych nie wykupię, ale z braku alternatywy wykupiłem i zacząłem rozgryzać. Trzeba później taki flak wypluć. I przy takim zażywaniu działa, ale nie jak MPH. Właściwie, to w przeciwnieństwie to medikinet cr (ale nie instant) to po rozgryzieniu tą energię czuć wyraźnie, ale jest złudna. Czuć taki nagły przypływ mocy jak w przypadku medikinet instant, tylko metylofenidat zarówno w wersji instant jak i CR (w przypadku tego drugiego czasem nie czuć takiego wyraźnego wejścia), ale to działanie stymulujące, choć może być nie do końca odczuwalne (głównie CR) to jest realne (nie zaśniesz jnp. ak będziesz dorzucać). Natomiast przedawkowanie bupropionu jest nieprzyjemne, lękotwórcze, drażniące, a choć czuć wjazd tej rozgryzanej tabletki czasem wyraźniej niż medikinet instant, to tak naprawdę realnie działa znacznie słabiej i mniej przyjemnie.

Szkoda kasy na bupropion kompletnie moim zdaniem, choć na MPH w moim przypadku chyba też, bo jak się za to zabiorę, to potrafiuę kilkanaście kapsułek 30mg zjeść. Niestety, ja takich rzeczy jak stymulanty czy zolpidem to nie upilnuje.

Niektórzy może potrafią, nie wiem. Na pewno nikt z beta-ketonami nie wytrzyma, by nie zjeść, co potwierdzają wszyscy dilerzy, którzy chyba też wszyscy są wjebani i to najbardziej.

W ogóle to już jestem załamany, bo dopiero co miałem 40 tab. zolpidemu i 60 mph30cr, a zostało mi tylko 22mph medikinet CR i chyba domyślam się, że już niedługo. W ogóle założę chyba nowy wątek "kryzys dopaminowy", który "odkryłem" kilka miesięcy temu ale liczyłem, że da się go (u mnie) kontrolować, a jest zupełnie przeciwnie.
  • 5 / / 0
Mam mieszane odczucia. Biorę bupropion (Welbox) od 3 tygodni. Przepisany na epizod depresyjny i duze prolemy z pamięcią. Na początku zero działania, ale też brak skutków ubocznych. Po około tygodniu zaczęłam czuć jakieś efekty-lepsze samopoczucie, duza pewnosc siebie, gadatliwość i to trwało dobre pare dni i pózniej znowu dół, hustawka nastroju.
Co do palenia-pale dwa razy mniej, nie czuje glodu nikotynowego, ale z nudow i tak pale
Aaa co do ubocznych to niedawno sie pojawily, bo wieczorami boli mnie glowa, a caly dzien czuje wielki ucisk w klatce piersiowej (za pierwszym razem myslalam, ze doslownie umre)
No nie wiem czy odstawiac i szukac czegos innego czy brac dalej
  • 604 / 187 / 4
@nieczulosc pij dużo wody, uzupełniaj potas i sód to może będzie lepiej i efekty uboczne miną.
Ja bym brał dalej, poczekał
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja zaistnieję."
"Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 21 / / 0
Witam, biorę duloksetynę 60mg i mam problemy z erekcją i zmniejszonym libido. Czy można do duloksetyny dorzucić bupropion i w jakiej dawce, aby spróbować pozbyć się tych dolegliwości. Czytałem, że bupropion może w tym pomóc, ale czy można go brać łącznie z duloksetyną?
ODPOWIEDZ
Posty: 2364 • Strona 237 z 237
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.