Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
16 października 2019OdwiertKorzenny pisze: Pierwsze linie koksu robiło nawet nawet, ale jak pewnie większość nie tego się spodziewałem po takim ekskluzywnym i drogim narkotyku,
buch cracku jakoś bardziej wypierdala z butów ?
Da się tą (podobno krótką) fazę do czegoś porównać, tj. jakaś euforia czy coś ?
Ale wątek jest o cracku akurat, i o to się pytałem
Już kiedyś to paliłem ale wtedy robił to znajomy.
Może mi ktoś pokrótce opisać co można spieprzyc robiąc na amoniaku?
Ja to rozumiem tak - biorę 0,5 g towaru zalewam duża łyżkę amoniakiem i powoli podgrzewam bez wrzenia aż odparuje - później susze to i pale w lufce z popiołem.
Natomiast na sodzie jak robisz daje się 1:1 ? I wody tez cała lyzka?
Na ile podzielić palen takie 0,5 przyjmując ze materiał dobry jest 70-80%ma ?
---------------------------
Nie mogę już edytować : czy amoniak w płynie taki ze sklepu budowlanego będzie ok?
Scalono. taurinnn
10 sierpnia 2020surveilled pisze: A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
06 lutego 2020Sashimi pisze: siema! Zrobiłem sobie ostatnio cracka, tylko nie wiem, czy dobrze, bo po spaleniu tylko lekko mnie przyspieszyło i mocno zaczęło bic mi serce. Miałem 0,8 tematu dodałem do niego 0,15g sody, wszystko wrzuciłem, do łyżki zalałem woda i podgrzalem. Zrobił się mętny roztwór i wytracila sie lekka oleista zawiesina wsadziłem wszystko do schłodzenia i zamiast jednego dużego kamyka zrobiło, mi sie sporo małych. wyruszyłem wszystko i spaliłem. temat podczas palenia tak jakby sie topił i lekko syczał. czy ktos mi moze powiedzieć czy zrobiłem wszystko dobrze czy cos zjebalem? dzięki z góry :)
10 sierpnia 2020surveilled pisze: A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/vape.jpg)
Ekspertka: nikotyna ma większy potencjał uzależnieniowy niż heroina
Nikotyna ma bardzo duży potencjał uzależnieniowy, jest on nawet większy niż w przypadku heroiny - powiedziała PAP prof. Dominika Dudek, psychiatra. Dodała, że jej używanie ma niekorzystne skutki zdrowotne. Wskazała też, że nikotyna działa silnie na układ nagrody powodując wydzielanie się dopaminy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/marijuanabasic_0.jpg)
Medyczna marihuana. Przerwa tolerancyjna – prosty sposób, by konopie znów działały lepiej
Choć powszechnie uważa się, że jeśli dawka przestaje działać, należy ją zwiększyć – nie zawsze jest to właściwe podejście. U niektórych osób większa dawka działa wręcz odwrotnie, ponieważ ich organizm rozwinął zbyt wysoką tolerancję. Zwiększanie dawki może osłabić działanie terapeutyczne i zwiększyć koszty leczenia. Przerwa tolerancyjna (tzw. tolerance break) oraz zmniejszenie dawek po jej zakończeniu może zwiększyć korzyści terapeutyczne i obniżyć potrzebne ilości konopi nawet o 60%.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/nzpsychedelicshroomz.jpg)
Psylocybina na depresję lekooporną. Nowa Zelandia stawia na psychodeliki
Nowa Zelandia dołącza do grona państw, które dopuszczają medyczne zastosowanie substancji psychodelicznych. Tamtejsze władze zezwoliły właśnie na stosowanie psylocybiny – psychoaktywnego związku obecnego w grzybach halucynogennych – w leczeniu depresji opornej na standardowe terapie.