Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
02 sierpnia 2018ControlPoliToxy pisze: Mieliście kiedyś mocne bóle brzucha po benzo, albo benzo + alko? Wypiłem wczoraj dosyć sporo piwa, benzo (flunitrazolam) też trochę poszło i rano obudził mnie skurwysyński ból bebechów i zastanawiam się co mogło go spowodować :-/ .
Chyba, że to jest po 0,25mg. W takim razie 0,5mg i 0,75mg. Nie pamiętam szczerze mówiąc w jakich dawkach to chodzi.
Za to miałem kiedyś okazję przetestować roztwór flunitra zrobiony z żółtego prochu to było zajebiste jak inna substancja. Pół mg na mojej tolerce robiło zajebiście, a tego wrzucam 0,75mg. i nadal cienko.
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
Jak poza alko, opio i innymi gaba można podbić benzo? Może jakiś DXM czy coś, ale chodzi mi bardziej o domowe sposoby jak podbijanie deksa grejpem, albo czosnkiem.
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
04 sierpnia 2018ControlPoliToxy pisze: Jak poza alko, opio i innymi gaba można podbić benzo?
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
Powiem że muszę znaleźć pracę a moja fobia społeczna mi to uniemożliwia. Boje się rozmawiać z ludźmi w stresowych sytuacjach takich jak rozmowa o pracę.
Na codzień zachowuje się normalnie ale niektórych sytuacjach odczuwam lęk i nie mogę funkcjonować wśród nowo poznanych ludzi.
Dodatkowo boje się odbierać telefony od obcych osób. Jedynie z rodzicami rozmawiam normalnie przez telefon i się nie krępuje.
Nie chcę zmyślać by dostać benzo ale naprawdę muszę znaleźć pracę a mam z tym problem.
Lekarz przepisze mi alpre czy coś innego? Myslicie że będzie mnie chciał wysłać do psychologa zamiast przepisywać tabletki?
I uwaga, zdarza się, że przy jednoczesnym stosowaniu klonów i kwasu walproinowego, można doświadczyć padaczki typu absence.
05 sierpnia 2018UJebany pisze:@Anabolik coś pisał ze kwas walproinowy podbija działanie lorazepamu.04 sierpnia 2018ControlPoliToxy pisze: Jak poza alko, opio i innymi gaba można podbić benzo?
05 sierpnia 2018syluro pisze: Mam pytanie czy jeśli zwrócę się z takim problemem do lekarza to czy mam szanse dostać alprazolam, afobam ?
Powiem że muszę znaleźć pracę a moja fobia społeczna mi to uniemożliwia. Boje się rozmawiać z ludźmi w stresowych sytuacjach takich jak rozmowa o pracę.
Na codzień zachowuje się normalnie ale niektórych sytuacjach odczuwam lęk i nie mogę funkcjonować wśród nowo poznanych ludzi.
Dodatkowo boje się odbierać telefony od obcych osób. Jedynie z rodzicami rozmawiam normalnie przez telefon i się nie krępuje.
Nie chcę zmyślać by dostać benzo ale naprawdę muszę znaleźć pracę a mam z tym problem.
Lekarz przepisze mi alpre czy coś innego? Myslicie że będzie mnie chciał wysłać do psychologa zamiast przepisywać tabletki?
Powinien przepisac, ale zastanow się czy warto się w to wpierdalac. Ja bym zaczal od innych lekow o działaniu przeciwlekowym, dopiero potem zastanawial się nad benzo, co dopiero nad aplrazolamem, który jest obok Lorafenu i klonazepamu najbardziej uzalezniajaca benzodiazepina. Jeśli nie masz problemów z uzależnieniem od innych substancji i sklonnosci do tego możesz sprobowac tej alpry, ale zaczynaj od dawek 0,25mg. I bierz tylko w naprawdę potrzebnych przypadkach. Chociaz jak masz ciagly lek to szybko wjebiesz się w alpre, próbuj innych lekow lub popros najpierw o klorazepat dipotasowy (Tranxene, Cloranxen) w dawce 5mg.
Aha, i lekarz kieruje do psychiatry jeśli uważa, ze konieczne jest przepisanie lekow. Psycholog nie ma uprawnien do wypisywania recept, ale może warto rzeczywiście skorzystać najpierw z jego pomocy?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/68447774_605.jpg)
Narkopandemia w Niemczech. Umiera coraz więcej młodych ludzi
Liczba zgonów spowodowanych zażywaniem narkotyków utrzymuje się w Niemczech na wysokim poziomie. W ubiegłym roku 2137 osób zmarło z powodu konsumpcji narkotyków. To o 90 niż rok wcześniej – przekazał Hendrik Streeck, pełnomocnik niemieckiego rządu ds. uzależnień i narkotyków.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/norraena.jpg)
Trzech mężczyzn oskarżonych o przemyt kokainy promem Norræna
Trzej mężczyźni w wieku 60–70 lat zostali oskarżeni o próbę przemytu ponad trzech kilogramów kokainy z Hiszpanii do Islandii promem Norræna. Grozi im do 12 lat więzienia.