Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
Zablokowany
Posty: 13734 • Strona 754 z 1374
  • 3574 / 582 / 1
@up pierwszy raz?

Ja raz postanowiłem rozmieszać 300 rozpylonych retardów w wodzie. Wyszła klucha jak klej do tapet i nichuja nie szło jej rozpuścić!
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 419 / 45 / 0
apropo retardów to nawet przy rozgryzaniu ładując w siebie 3g dopiero po kilku godzinach (3-4 najmniej) poczułem całość. było tak sobie aż do tego momentu, w którym zapomniałem jak się chodzi.
  • 1345 / 147 / 8
@Retrowirus. coś ty, brałem wcześniej tramadol ale dziś w miksie (jak zawsze w sumie) i po parudniowej przerwie od alpry, kody, tramadolu a tak to codziennie piwka i prega.
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 477 / 77 / 0
Co najbardziej polecacie do odstawienia tramadolu? Benzosy, baclofen czy moze cos jeszcze innego?
Uwaga! Użytkownik Seken nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 143 / 7 / 0
Zmniejszać dawki przede wszystkim, przed całkowitym odstawieniem. Ja używam benzosów, bo mam ich pod dostatkiem, a baclofenu nawet nie próbowałem.
  • 477 / 77 / 0
Zmniejszanie dawek to słaby pomysł, nie dość że samo odstawienie trwa o wiele dłużej to jeszcze wkurwiasz się przez to uczucie 'niedoćpania'. Zastanawiam się głównie czy lepiej sprawdzi się baclofen, czy pregabalina.
Uwaga! Użytkownik Seken nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 293 / 41 / 0
Zmniejszanie dawek aż do całkowitego wyzerowania ich to dobry pomysł. tramadol nadaje się do tego znakomicie, w formie retardów najbardziej gdyż te działają długo.
W ciągu paru dni / tygodnia (w zależności jak długo byłeś w ciągu) możesz doprowadzić do braku jakichkolwiek fizycznych objawów abstynencji.
Jedyne co może Tobie dolegać po poprawnej redukcji dawek to depresja spowodowania wypłukaniem z serotoniny no i zakończeniem zabawy z używką.
Ta dużo lepsza metoda niż maskowanie skręta innymi substancjami.
Uwaga! Użytkownik CristianoTramaldo jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8103 / 908 / 0
Po 1000 mg tramca zwala jest nie do przyjecia.Sennosc, wyplukanie z serotoniny, totalna depresja.Nastepnym razem za eksperymentuje z mniejszymi dawkami np: 300+ 300.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 1823 / 104 / 20
Ja z kolei dzień po albo nawet kilka dni(nawet po takiej dawce, choć tolerki prawie nie mam) czuje sie pozytywnie naładowany, z lepszym samopoczuciem, większą pewnością siebie i ogólnie lepiej, tramadol jest idealnym lekiem na smutek, brak pewności siebie i depresję. Wiadomo oczywiście że zaleczanie takich rzeczy opiatami do nikąd nie prowadzi.
Ostatnio zżarłem ponad grama , wypilem 3 piwa i dopalilem mj - usypialem w kazdym miejscu w ktorym siadlem, a przez dwa dni mie mogłem w pełni oczu otworzyć %-D
Na nic dzisiaj nie narzekam, mam w kieszeni klonazepam.
Co się stanie po Dextrometorfanie?
Ona jedyna, wierna dziewczyna - amfetamina buprenorfina
  • 657 / 93 / 0
03 sierpnia 2017Duce pisze:
Wiadomo oczywiście że zaleczanie takich rzeczy opiatami do nikąd nie prowadzi.
jak nie prowadzi, prowadzi, tylko zupełnie nie tam gdzie chcielibyśmy dotrzeć
Uwaga! Użytkownik KickInTheEye nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Zablokowany
Posty: 13734 • Strona 754 z 1374
Newsy
[img]
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki

Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.

[img]
Szczeciński lekarz pomagał nielegalnie zdobywać opioidy. Jest akt oskarżenia

Jerzy B. stanie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniach lekarskich. Pewien szczecinianin dzięki takiemu zaświadczeniu odzyskał znaczne ilości leku opioidowego, który wcześniej podczas przeszukania zabezpieczyła policja.

[img]
Polacy robią to w samotności. W domach, nie na imprezach. A królowa jest tylko jedna

Coraz częściej używamy substancji psychoaktywnych w samotności. Szczególnie popalamy. I nie chodzi rzecz jasna o papierosy dostępne w kiosku. O czym to świadczy? – O tym, że te substancje są wykorzystywane do regulacji emocji, takich jak lęk, smutek czy napięcie – dr Gniewko Więckiewicz, psychiatra ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego komentuje wyniki raportu PolDrugs 2025.