qwertz pisze: PJest szereg zachowan wpisanych w ludzka genetyke, np. odruch krecenia glowa to zawsze nie, niezaleznie od tego gdzie sie urodzisz bedziesz to wiedzial, a przedluzenie gatunku to jedna z nich.
Twoje problemy to nie "walenie gruchy do glownego zbiornika"
qwertz pisze:
Przypomne tylko, ze zgodnie z zasada ewolucji : "narzad nie uzywany ulega zanikowi" , nie wierze, ze orgazm moze jakokolwiek dzialac negatywnie na organizm ludzki , poza przypadkami jakis chorob nerwowych, gdzie chorzy doznaja tego po kilkanascie razy dziennie.
To cos tak naturalnego jak fakt ze dziecko ma odruch ssania , niewazne w jakiej kulturze czy jezyku urodzi sie.Kolory > czerwone - dojrzaly , zolte - uwazaj....a. zielone - musisz jeszcze poczekac. Jest szereg zachowan wpisanych w ludzka genetyke, np. odruch krecenia glowa to zawsze nie, niezaleznie od tego gdzie sie urodzisz bedziesz to wiedzial, a przedluzenie gatunku to jedna z nich.
Twoje problemy to nie "walenie gruchy do glownego zbiornika"
Chciałbym, żeby prowadzona tu dysputa była w miarę naukowa, ze wszystkimi swoimi domysłami i gównopoglądami uprasza się wypierdalać.
chujkurwa- nie wierze, ze natura moze sie az tak pomylic.
Gdybym byl toba to moze sprobowalbym test.prolongatum, jakis stymulantow, czy chocby nootropow. Jesli twoj stan nie poprawi sie, a fizycznie nic ci nie jest , to raczej wybralbym sie do psychiatry, ale nie jestem toba, wiec nie moge ci tego sugerowac.
qwertz pisze:W czechach jest w ogole sporo rzeczy:)
chujkurwa- nie wierze, ze natura moze sie az tak pomylic.
Gdybym byl toba to moze sprobowalbym test.prolongatum, jakis stymulantow, czy chocby nootropow. Jesli twoj stan nie poprawi sie, a fizycznie nic ci nie jest , to raczej wybralbym sie do psychiatry, ale nie jestem toba, wiec nie moge ci tego sugerowac.
Sprobuj PRL
A jesli wszystkie twoje badania , wlacznie z test , T3, T4 sa ok to problem lezy raczej w psychice, dodatkowe zroda B6 z apteki chyba niewiele tu pomoga.
Poza tym twoje nastawienie...moze wydac ci sie to naprawde blacha sprawa , ale jesli jest negatywne to kazdy proces leczenia przebiega o wiele dluzej. Przestan zaczynac dzien
od "o ja pierdole", poukladaj sobie go w glowie, docen to co zrobiles wczoraj i zobacz co zrobisz dzis i pomysl jakie to bedzie miec pozytywne skutki.
Mozesz znow napisac, ze to jakies wypociny gimbazy, ale.... zrobisz co bedziesz chcial.
Ja przy stosowaniu kabergoliny jakbym odzył... obudzil spiacy mozg po latach zamulenia
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Intensywne używanie marihuany wzmacnia związki kobiet, ale osłabia relacje mężczyzn
Nowe badanie wyjaśnia, dlaczego.
Czescy lekarze będą mogli przepisywać pacjentom grzyby halucynogenne
Mieszkańcy Czech cierpiący na depresję i inne choroby, na które nie pomagają tradycyjne metody leczenia, będą mogli korzystać z leczniczych grzybów halucynogennych już od przyszłego roku, informuje polski portal informacyjny TVP World.
"Pamiątka" z Tajlandii. Portugalczyk wpadł na warszawskim lotnisku
24 kg marihuany miał w swojej walizce Portugalczyk, zatrzymany na lotnisku Chopina w Warszawie. W bagażu 22-latka, który przyleciał z Bangkoku w Tajlandii, znaleziono 42 paczki suszu, których wartość na czarnym rynku oszacowano na niemal 1,2 mln zł. Mężczyźnie grozi grzywna i od 3 do 20 lat więzienia.