Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala
Z tego co wyczytalem krazy opinia, ze skret jest lajtowy. Jednakze opinii mowiacych o tym, ze skret trzyma 2tyg. goruje bezsennosc i bole, a depresja utrzymuje sie nawet 2 miesiace.
Istnieja rowniez opinie, iz bupra nie leczy ze skreta z danego srodka, a tylko przesuwa go na czas dzialania, a w przypadku uzaleznienia efekty odstawienne sie sumuja.
Jak to jest wiec? Piszcie, koniecznie jest potrzebny taki watek.
Pozdrawiam,
Narkotnik Freeofme
Dlugo trwal (o ile nie trwa do dzis :D)? Byles funkcjonalny? Twoja matka wie, ze cpiesz? :D
Zastanawia mnie czy wroci do normy uklad nagrody, bo serio chce zejsc, poki nie jest powaznie.
* * *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
voorman pisze:Tak zgadza się, głód pojawia się dokładnie co 3 dni - jak z zegarkiem w ręku 72 godziny (chociaż raczej psychiczny)
Na zagranicznych forach pojawia się wiele osób, które w celach innych niż odwykowe stosują subutex czy subuxone, problem (jak już wcześniej napisałeś) pojawia się gdy chcą pożegnać się z panią B. Ponieważ, o ile abstynencja jest mniej nasilona niż po helupie, majce czy (podobno) tramadolu, to nie jest to wcale pocieszeniem kiedy weźmiemy pod uwagę fakt iż zespół odstawienny po pani B. trwa ponad miesiąc.
Nie miałem okazji tego doświadczyć, ale opisy choćby na bluelight czy innych forach brzmią zatrważająco. Ważne by robić przerwy, ale i tak bupra ma swój pułap ponad który przestaje działać i jak to wyczytałem na którymś forum, zasadę dawkowania jej określa się tymi słowami: less is more, more is less, muszę to potwierdzić, nie warto jej tolerancji doprowadzać do większej ilości niż 4 mg bo wówczas działanie antagonistyczne (odnosząc się do własnych obserwacji) wobec mu zaczyna przykrywać działanie agonistyczne i przestaje działać.
Podczas używania bupry warto więc wziąć pod uwagę wykres który jest chyba na bluelight`cie na którym to pokazują jak stężenie bupry podnosi się w ciągu codziennego lub częstego jej używania.
I tak - wiele osób budzi się z ręką w nocniku, nie wiedząc prostej zależności, że skoro bupra działa przez 72 h, to biorąc codziennie 2 mg, po paru tygodniach codziennego przyjmowania - po nagłym odstawieniu, przeżywamy objawy odstawienne niespowodowane 2 mg tylko sumą skumulowanej bupry (pewnie licho to wytłumaczyłem, warto odszukać ten wykres w necie - on wszystko wyjaśnia). W każdym razie bupra się kumuluje i po jakimś czasie mimo iż bierzemy 2 mg - doświadczamy absty z powodu większej ilości - po dłuższym czasie ale większym niż 3 miesiące codziennego używania stałych dawek - ta ilość z 2 mg może być nawet kilkarazy większa, np. (na oko) 16 mg. Toteż trzeba to mieć na uwadze po 30-dniowy odwyk nawet jeśli nie oznacza absty takiej jak po herze, do przyjemnych nie należy.
Tak czy siak, znalazlem nastepujace info na bluelight:
Po tygodniu cpania bupry, w dawkach do 3-4mg, a najlepiej 2-1, efekty odstawienne sa niemalze zerowe. Nalezy schodzic z dawki, do 0.5mg i nizej nawet, szczegolnie przy wiekszej dawce stosowanej.
Uzaleznienie, stosownie do dawki, zaczyna sie po 2 tyg., niektorzy po 3 tyg. na dawce poczatkowej 8mg i zejsciu do 0.5mg w tym okresie czasu mieli sredniego skreta, oczywiscie dlugiego.
Dreszcze i poty, sraczka, niemoznosc zasniecia, depresja (pomimo, ze wydaje sie, ze myslisz normalnie), rozleniwienie.
bupra to srodek tak samo niebezpieczny jak morfina czy Poppy Seed Tea, glownie dlatego, ze efekty odstawienne trwaja bardzo dlugo.
Poszperam jeszcze i bede dodawal na biezaco jakies info, a jesli komus sie zachce, niech sie podzieli wlasnym doswiadczeniem.
wczoraj zjadłem 1 mg o 8 rano - dzisiaj full skręt : dziwne bo bupra zawsze działała dłużej.
co do zespołu abst. :
bupra na pewno pozwala przeżyć najgorsze dni przy schodzeniu z m/h ale nie ma co liczyć na bezobjawowe wyzerowanie i zgadzam się, że większym problemem jest DŁUGOŚĆ a nie MOC "skręta"
człowiek po tygodniu ma dość tych zimnych dreszczy, sraczki, dołów itp.
Punks
nienot
Dead
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/7/7d0dcdef-9401-41b0-bad8-79cb59851557/crack.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250723%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250723T152902Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=0a5526e59093204f984b08663c4da1ad13ae26c0f6bf3ee48befe74156906d18)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.