Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala
I jeszcze się dziwisz, że jesteś z rana odrealniony?
CO DO CIAGU. Wczoraj po ojebaniu tego z rana wjebałem chyba z 3 jeszcze(25i,25b,25cos tam) ale efekty coraz mizerniejsze wizualnie ale humor podbijają bardzo dobrze hahah kurwa dawno nie miałem takiej beki od poranka. Także moim zdaniem strata materiału po około 12-14 h od pierwszego podania.
@Odrealniony czym sie zajmujesz? Widujesz ludzi ? w sumie mam to w dupie ale żebyś sie całkiem nie odkleił. Sam patrze na siebie to wyglądam jak trup ,a się oszczędzam już dość.
No i ogólnie to dobrze na spokojnie trzeba się z tymi zapoznać, bo za szybko to same szkody. NIE ŻREĆ ZA DUŻO NARAZ.
SZANUJCIE ZDROWIE I DZIEWCZYNY. POKUJ.
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Chcieli ukryć tony narkotyków w bananach
Peruwiańska policja antynarkotykowa skonfiskowała 3,4 ton kokainy, która miała zostać umieszczona w ładunku bananów przeznaczonych na eksport do Belgii – poinformowały w sobotę czasu lokalnego władze.
Kartele przemycają narkotyki na statkach z chorym i martwym bydłem
Kartele narkotykowe wykorzystują statki wypełnione chorym i padłym bydłem do przemytu ogromnych ilości kokainy trafiającej ostatecznie do Europy – informuje „The Telegraph”, powołując się na źródła wywiadowcze.
Firmowa wigilia na trzeźwo? Alkohol wciąż jest niepisaną normą w biznesie
Picie alkoholu w pracy i podczas firmowych spotkań generuje rosnące koszty dla firm - od wzrostu absencji po spadek produktywności. Presja picia w środowisku korporacyjnym nadal jest odczuwalna, jednak coraz częściej widoczna jest też chęć tworzenia bardziej inkluzywnej kultury organizacyjnej, bez alkoholu jako obowiązkowego elementu integracji.
