Twój ulubiony narkotyk

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Twój ulubiony narkotyk

35%
marihuana
212
12%
ecstasy
70
8%
amfetamina
49
7%
Grzyby
42
8%
LSD
47
5%
DXM
33
2%
salvia divinorum
13
4%
kokaina
22
6%
heroina
34
14%
Inny
86

Liczba głosów: 608

• 567 / 43 / 0

duże dawki 3-MMC parę lat temu walone w bombkach to było coś
  • 32 / / 0

uwielbiam 3mmc

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Sejm wymierza cios w dopalacze

Parlament ma przyjąć "nowatorskie" przepisy, w zamierzeniu eliminujące sklepy z substancjami psychoaktywnymi z ulic polskich miast.
  • 509 / 101 / 0

Z tych "nieodkrytych" to najlepiej analog-GABA, ale działający nie w stronę dopaminową jak fenibut, a bardziej serotoninową jak tramadol. Czyli tak zmodyfikować cząsteczkę GABA, żeby działała bardziej jako tramadol, czyli cieszy mnie każdy kwiatek, a mniej aktywizująco. Dałoby się to pewnie osiągnąć, stosując różne mieszanki, ale wolałbym jedną.
  • 179 / 41 / 0

Probowalem gro psychodelikow ale i tak w serduszku DXM :* moja milosc od 1 wejrzenia
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0

• 14 / 1 / 0

• 1743 / 173 / 1

Chciałem powiedzieć że czarodziej, ale ostatnio kot, a całkiem świeżo to mix alpry, alko i wąsa
  • 1451 / 287 / 0

myślę, że w przypadku depresantów do czołówki mogę zaliczyć większość opiatów oraz GHB/GBL. jak dla mnie są to środki o idealnym działaniu, bardzo mi przypadły do gustu. nie są jakoś specjalnie szkodliwe dla ciała czy mózgu i nie powodują u mnie prawie żadnych skutków ubocznych.

co do stymulantów, to z pewnością amfetamina - przebadany, praktyczny, podstawowy stymulant, który nadaje się na bardzo wiele okazji, a także jest szeroko dostępny i niedrogi. nadaje się do nudnej pracy czy męczących zadań, ale także sprawdzi się, aby szybko dodać sobie odwagi i pewności siebie. mobilizuje do działania, poprawia nastrój, a także pozwala zauważyć sens wielu czynności, którego na trzeźwo bardzo ciężko się doszukać. oczywiście ma sporo skutków ubocznych oraz powoduje kaca. z pewnością nie nadaje się do regularnego przyjmowania, bo jej szkodliwość dla psychiki, umysłu i ciała jest bardzo wysoka, powiedziałbym, że chyba największa. przy sporadycznym użytku może być przydatnym narzędziem i przynieść wiele dobrego. mam to szczęście, że potrafię zawsze przestać, a po wzięciu tabletek minimalizuję jej skutki uboczne. mógłbym jeszcze wspomnieć o tytoniu, bo lubiłem sobie zapalić. oczywiście nie dla efektów, ale dla samej czynności. obecnie palę bardzo sporadycznie.

pozdrawiam wszystkich
  • 48 / 13 / 0

17 maja 2019SoulTrance pisze:
duże dawki 3-MMC parę lat temu walone w bombkach to było coś
Parę lat temu... no może lekko ponad 10 w moim przypadku... wszystko "to było coś". Nawet kurwa sztachanie się butanem, jak w przypadku tego zwyrola parę postów wyżej. A teraz to tylko kilka dysocjantów, szereg lizerów i tryptamin oraz niezmiennie zioło. Starość nie radość.

frs

• 41 / 8 / 0

Chyba już na zawsze duże dawki LSD.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata