Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.
ODPOWIEDZ
Posty: 4213 • Strona 422 z 422
  • 58 / 8 / 0
U mnie pregabalina nie zaburza działania MPH. Fakt, że biorę w dzień 75, czasem 150 mg, może większe dawki coś by psuły. Z lamotryginą też mi się nie gryzie, ale też biorę małą daweczkę, 2x50 mg. A propos Atenzy, kiedyś miałem obawy, czy na pewno działa, teraz po paru miesiącach brania 54 mg Atenzy stwierdzam, że jest git, działa legitnie.

P.S. Jeśli ktoś bierze 36 mg Concerty/Atenzy, a chciałby brać więcej, zapraszam do PW, pogadam, podyskutuję, rozwieję wątpliwości, może doradzę
  • 1 / / 0
Jak z tabletki Atenza CR wydobyć sam MPH?
Tabletka jest pokryta dwiema warstwami, jedna wyjątkowo mocno sklejona z wnętrzem, ponadto 1/3 to ciemniejsza substancja (podejrzewam że to laktoza jednowodna), 2/3 to biały proch, dosyć wilgotny i łatwo się bryluje.
Samo gniecenie i wciąganie tego nie ma sensu, bo daje mocno po kinolu i powoduje krztuszenie się.
Macie jakieś pomysły w czym to rozpuścić, filtrować, suszyć?
  • 50 / 39 / 0
Kiedyś wrzuciłem na angielską Wiki fun fact: MPH rzeczywiście wykazuje strukturalne podobieństwo do kokainy. Oba związki oczywiście posiadają grupę piperydynową i są estrami metylu, ale tu nawet zgadza się ilość atomów węgla między N a COOMe. Jak to się przekłada na praktykę? Nijak, za to można snuć hipotezy o związku struktury z aktywnością... i zaprojektować nowy narkotyk, który ominie regulacje :d
ODPOWIEDZ
Posty: 4213 • Strona 422 z 422
Artykuły
[img]
Andrzej Urbanowicz, dla dobra sztuki, zgodził się być królikiem do testowania LSD

Newsy
[img]
Wzrost spożycia marihuany wśród osób z cukrzycą – Korzyści, ryzyka i rekomendacje.

Marihuana staje się coraz bardziej popularna wśród osób zmagających się z cukrzycą. Najnowsze badania przeprowadzone w USA wykazały, że spożycie marihuany w tej grupie wzrosło o 33,7% w latach 2021-2022. Szacuje się, że około 9% dorosłych z cukrzycą używało marihuany w ostatnim miesiącu. Wzrost ten jest szczególnie widoczny wśród młodszych użytkowników, ale także osoby powyżej 65. roku życia coraz częściej sięgają po marihuanę, co wiąże się ze zmniejszającym się postrzeganym ryzykiem jej stosowania.

[img]
Niemiecki rynek medycznej marihuany przekroczy 420 mln euro w 2024 r.

Niemiecki rynek medycznej marihuany znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. W obliczu nowo wprowadzonych regulacji i uproszczonych procedur dostępności, prognozy sugerują, że wartość rynku może przekroczyć 420 mln euro w 2024 roku – Według zbliżającego się raportu Prohibition Partners.

[img]
Meksykańska marynarka wojenna przejęła na Pacyfiku rekordową ilość narkotyków - ponad 8 ton

Meksykańska marynarka wojenna ogłosiła, że przyjęła na Pacyfiku rekordową, podczas operacji morskiej, ilość narkotyków - 8,3 tony. Wartość przejętego towaru szacuje się na 134,5 mln euro.