4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2037 • Strona 203 z 204
  • 3315 / 534 / 1
Ogólnie to coś mi nos podpowiada, że ta reakcja jest ciężka do kontroli i cała zupa jest tylko przez moment w stanie idealnym bo jak się potrzyma za długo to się przygotuję, jak za krótko to się nie dogotuje do końca wszystko... Też niedobrze. Trzeba by kontrolować temperaturę i korygować ją z termometrem poza tym sprawdzać środowisko reakcji papierkiem.
To się da zrobić ale za dużo zachodu dla takiej nietrwałej i figlarnej rzeczy
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 5677 / 1151 / 43
10 czerwca 2024skrrr pisze:
@Retrowirus @WithoutSoul @london5 w takim razie wychodzi na to że minimalna dawka methcathinone wychodzi że jest to 360mg i 200mg kmno4 i 1.5ml octu tylko w jakiej ilości wody?
A to już zależy od tego czy zamierzasz to wypić, czy brać dożylnie.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 3315 / 534 / 1
@skrrr Słuchaj: w moim przepisie robię z 5 ml wody plus jakiś jeden, może półtora mililitra zużyte podczas mieszania, kiedy dolewam zimnej wody do zupy, żeby schłodzić od góry. Więc przyjmij że przepis mówi 5 -6ml wody na opakowanie acataru to jest 720 mg.
jeżeli robisz z połowy przepisu to znaczy że musisz wziąć plus minus 3 ml wody, 0.7 – 0.8 ml A co to spirytusowego

Ja bym jeszcze tutaj dodał Nie mniej ważne pytanie: "a w jakim naczyniu"?
Odpowiedź: klasyczny kubeczek do badania moczu, może być też taka podłużny, węższy do badania kału (nieużywany), on ma średnicę coś jak kieliszek więc do małych ilości może się sprawdzić.

***
No ja pierdolę ludzie, nie wiecie co to znaczy "z połowy przepisu"?

***
UWAGA: TEN WĄTEK DOTYCZY DZIAŁANIA PSYCHOAKTYWNEGO.

PROSZĘ TRZYMAĆ SIĘ RAM POSZCZEGÓLNYCH TEMATÓW.

DO DYSKUSJI O PRZEPISACH MAMY OSOBNE MIEJSCE reakcja-oksydacji-pseudoefedryny-tek-ogolny-t20044.html.
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 18 / 4 / 0
Do poczytania w NCBI: metkat robiony z polskiego Sudafedu miał wydajność reakcji 44 procent.
Robię z 4 tabletek Pseudoephedrini Espefa. Przez godzinę bardzo przyjemne uczucie, słowotok- gdzie zazwyczaj jestem małomówny. Psychiczne podniecenie. Euforią bym tego nie nazwał. Może kwestia zażywanego tramadolu i klomipraminy jako wyzwalacz i inhibitor serotoniny.
Może kwestia zbyt małej dawki.
Może jedno i drugie.
Gdyby założyć wydajność reakcji 25 do 45 %, to z 240 mg to wyszło by 60 mg do 108 mg metkatu. Myślę że powinienem poczuć. Doswiadczenia że stymulantami: raz amfa ( ponad 20 lat temu, kofeina, johimbina, geranium, pseudoefedryna, kilka razy efedryna z Tussipectu).
metkat to słaby beta-keton, umiarkowany, silny?
Jakie są dawki innych beta-ketonów, wywołujące euforię?
  • 3315 / 534 / 1
To 4 tabletki to zdecydowanie mało, dziwię się że w ogóle coś czułeś.
Chyba że podajesz iv
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 8 / 1 / 0
Moje proporcje to 1200mg p_efki rozpuszczonej w 40ml letniej wody + filtracja, 640mg kmno4 rozpuszcone w 10ml letniej wody, 3,5ml octu. Łącze p_efke i kmno4 i powoli dokraplam ocet, mieszając, z naczyniem w zimnej wodzie. Przemieszac co 5 minut, całość reakcji równo 30 min.

Po takim kocie nie ma żadnego pobudzenia, czysta euforia, porównywalna z moim ukochanym metylonem. Po 3-4h kiedy ustaje główna faza, wchodzi druga część, którą ciężko opisać, podniesione ciśnienie i pobudzenie. Zjazdów po tym brak. Na następny dzień podniesiony humor i trochę osłabienie fizyczne. Nie mieszałem nigdy z Tramalem, ale kodeina osłabia działanie. Tak samo benzo.
  • 18 / 4 / 0
4 tabletki da się wyczuć. Kwestia osobniczej wrażliwosci na substancje stymulujące.
Myślę, że tramadol i klopomramina osłabia znacznie działanie kota.
Dajesz nadmiar nadmanganianu, ale przynajmniej masz pewność , że całość pseudoefedryny się utleni.
Naukowcy badający wpływ kota i manganu na szczury, robili go w następujących proporcjach:
60 tabletek Sudafedu
4 gramy nadmanganianu potasu
4 ml kwasu octowego 30%.
Także, lepiej lekki nadmiar utleniacza niż jego niedobór.
  • 1826 / 388 / 4
Spoiler:
1. 720 mg PE ...to wg mnie ( i nie tylko mnie patrz. wątek z syntezą ) min dawka, jaką należy użyć do reakcji efedronu.
2. Tabletek nie rozpuszczaj we wrzątku, a w temp pokojowej a nawet bardziej w chłodnej wodzie... dlaczego? temp zwiększa rozpuszczalność niektórych wypełniaczy w zależności jakiego producenta leku używamy do reakcji.
3. We wrzątku rozpuść nadmanganian, ale przed połączeniem z PE schłodź go do odp temperatury.
4. Gorzki smak = dużo nieprzereagowanej PE, prawidłowo wykonany efedron nawet jest smaczny, nie bez powodu mówiono/mówi się o nim marcepan, i też tak ma pachnieć... owocowo pachnie benzaldechyd, produkt uboczny reakcji.
DXM
  • 51 / 4 / 0
@DuchPL jeśli metkatynon nie ma zapachu tylko lekki źołty kolor? W zasadzie to się potrafi od siebie nawet oddzielać. Generalnie smak miał "dziwny/gorzki" ale nie działał jak pseudoefedryna, po niej zęby się nie zaciskają.
  • 2475 / 574 / 0
^ Ma zapach. To znaczy nie wiem czy metylokatynon ma zapach, ale ten produkt domowo sporządzony napewno ma zapach. Smak też jest, raczej nie bardzo gorzki, ale jest - nie dobry taki.
Uwaga! Użytkownik Atro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2037 • Strona 203 z 204
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Przy autostradzie A4 rosły sobie konopie indyjskie

W rejonie autostrady A4 rosły sobie konopie indyjskie. Policjanci z Bochni znaleźli najpierw ścięty krzak, a potem kilka miejsc uprawy.

[img]
Niemieccy dentyści apelują o ograniczenie dostępu do konopi

Powołując się na wyniki najnowszych badań dotyczących wpływu używania konopi indyjskich na ryzyko rozwoju raka głowy i szyi, Bawarskie Towarzystwo Stomatologiczne (Bayerische Landeszahnärztekammer; BLZK) po raz kolejny skrytykowało ustawę, która legalizuje rekreacyjne używanie konopi indyjskich. Obowiązuje ona w Republice Federalnej Niemiec już od kilku miesięcy.

[img]
Palenie na klatce schodowej jest legalne

Chyba każde dziecko wie, że palenie papierosów jest wybitnie wręcz niezdrowe. Równocześnie kolejne pokolenia Polaków ulegają temu nałogowi. Dzieje się tak pomimo ustawowej prewencji, profilaktyki i ograniczeń. Nic dziwnego, skoro te są dziurawe jak sito. Trudno o lepszy przykład niż palenie na klatce schodowej. Niby nie powinno być legalne, ale jednak jest.