Hydroksyzyna i diazepam

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 295 / 37 / 0

Pytania od kolegi, który ma problemy ze spaniem.

Często bierze hydroksyzynę w ilości 40 mg, trochę czasu musi poświęcić aby zasnąć za to rano czuje się dobrze.
Z drugiej strony lubi diazepam - w ilości 7 mg usypia go niemal natychmiast, sen długi, nieprzerwany za to rano czuje się niezbyt dobrze i aby funkcjonować musi wziąć 300 mg tramadolu. W innym wypadku ma zamęt w głowie.

1. Czy może sobie zwiększać dawkę Hydro tak aby zasypiał natychmiast, mówimy w tym przypadku o dawkach znacznie wykraczających to co jest podane w ulotce?
2. Czy istnieje jakieś ryzyko jak weźmie te dwie substancje (hydro i diazepam) naraz?
3. Czy nie ma czegoś lepszego od Tramalu, aby się rano ustabilizował?

W imieniu kolegi dziękuję za wszelkie pomoce.
  • 9 / 2 / 0

hydroksyzyna, buszek mj i lulu
Benzo nie polecam bo srogo uzależnia, potem same problemy.

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

33-latek trzymał dopalacze w swojej skarpetce

Blisko 20 gramów dopalaczy znaleźli bełchatowscy policjanci kontrolując 33- latka, który na widok radiowozu wpadł w popłoch
  • 5 / / 0

Jaka ilość hydroksyzyny by porównać to do 2 mg klona?
  • 3193 / 362 / 0

Żadne.
  • 131 / 22 / 0

Mnie potrafi hydro w ilości 20 mg porobić tak, że muszę kimnąć kilka minut w robocie w kiblu. Więc unikam tego dziadostwa (raz, że nie znosi mojego uczucia lęku, a dwa za bardzo przymula).

Moja partnerka raz wzięła 120 mg i w sumie nie była senna... (to była próba samobójcza hydroksyzyną... więc tylko wyśmiałem ją i powiedziałem że poczekam na efekty, nie wiem ile musiałby człowiek zeżreć tego syfu, żeby się przekręcić... dawka LD pewnie porównywalna z benzodiazepinami).

Na mnie na sen najlepiej działa alko, albo mj, albo chlorprotixen zentiva 30 mg~
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2020 przez d33nied, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 505 / 92 / 0

27 czerwca 2020mariusz9984 pisze:
Pytania od kolegi, który ma problemy ze spaniem.

Często bierze hydroksyzynę w ilości 40 mg, trochę czasu musi poświęcić aby zasnąć za to rano czuje się dobrze.
Z drugiej strony lubi diazepam - w ilości 7 mg usypia go niemal natychmiast, sen długi, nieprzerwany za to rano czuje się niezbyt dobrze i aby funkcjonować musi wziąć 300 mg tramadolu. W innym wypadku ma zamęt w głowie.

1. Czy może sobie zwiększać dawkę Hydro tak aby zasypiał natychmiast, mówimy w tym przypadku o dawkach znacznie wykraczających to co jest podane w ulotce?
2. Czy istnieje jakieś ryzyko jak weźmie te dwie substancje (hydro i diazepam) naraz?
3. Czy nie ma czegoś lepszego od Tramalu, aby się rano ustabilizował?

W imieniu kolegi dziękuję za wszelkie pomoce.
1. Z Hydro to tak nie działa. 50 to duża dawka . Przy większych ilościach mogą wystąpić jakieś paradoksalne działania
2. Teoretycznie nie. to nie są aż tak groźne leki jesli nie będą to duże ilości. Praktycznie zawsze istnieje jakieś ryzyko to w końcu sa leki na receptę
3. Tak istnieją ale jak słyszę że ktoś nie może na trzeźwo i bierze tramal żeby żyć to nie zamierzam dokładać ręki do degradacji tego człowieka. Chyba że zacznie brać proteiny i jakieś witaminowe bomby - zdegradowany lekami i opiatami ćpun nie chce uwierzyć że takie rzeczy mogą pomóc - mówię to z autopsji. A naprawdę to brak żelaza , i witamin oraz złe odżywianie powodują w dużym stopniu że czujesz się jak gówno i jak się naćpasz dopiero masz wrażenie że żyjesz.
  • 1120 / 145 / 0

Uważajcie duża dawka hydroksyzyny powoduje przedłużenie odstępu QT w zapisie EKG co może prowadzić do zaburzeń pracy pikawy

A efekt rekreacyjny czy leczniczy żaden tego leku %-D ( pisze o sobie )
  • 295 / 37 / 0

Kolega wybierze się do psychiatry. W końcu udało mi się go namówić!
Zamiast hydroksyzyny będzie brał diazepam ;/ Tramal chce zastąpić DHC.
  • 1222 / 55 / 0

Dlaczego hydroksyzyna jest na receptę? xd
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata