Najlepszy lek zwiotczający mięśnie

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Bardziej mnie do baklo ciągnie hehe

Czyli do rozważenia: baklo i Mydocalm.

Coś jeszcze jest warte uwagi?
  • 7241 / 733 / 0

22 października 2018DrYale pisze:
Coś jeszcze jest warte uwagi?
diazepam ;-)

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Legalna marihuana zmienia światowy rynek. Branża kiełkuje, ale już przynosi miliardowe zyski

Drink z marihuany to świetna opcja na rozpoczęcie dnia. Pod prysznicem czeka cała bateria kosmetyków z konopi. W pracy zamawiamy lunch box z dodatkiem CBD, a na noc, na dobry sen, łykamy pastylkę cannabis. Tak właśnie może wyglądać nasz świat już w 2030 r.
  • 171 / 8 / 0

Jeśli o mnie chodzi to bardzo dobrze spisywał się lorafen, aczkolwiek nie polecam z wiadomych względów %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Wiele osób chwali klonazepam. Na dłuższa metę odpada ale 10 po 0,5 na silniejsze spięcia na miesiąc doraźnie mi nie powinno zaszkodzić bo do większej ilości nie mam łatwego dostępu.

Załatwię sobie dodatkowo baklofen od rodzinnego, styknie?
+któreś benzo najbardziej relaksujące w takiej niskiej dawce jak wyżej git?
Które polecacie?
  • 171 / 8 / 0

Z benzo diazepam i tetrazepam.
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

[mention]kfit[/mention] Tetry już dawno nie ma bo bym go dawno miał, a szkoda 🙁

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 2037 / 429 / 155

Mydocalm, naprawdę działa. Wiele osób pozytywnie się wypowiada też o baklofenie, ale on jednak wpływa na GABA, więc może uzależnić, to główna wada.
  • 171 / 8 / 0

Całkowicie się zgadzam z postem powyżej. Dodam jeszcze od siebie, że nie ma sensu łączyć baklofenu z benzodiazepinami. W ogóle najlepiej zacząć od leków typu mydocalm, a dopiero jak te nie pomogą to zastosować baklofen bądź benzo.
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Piątek jestem umówiony do rodzinnego.
Będę mówił głównie o mydocalmie i baklofenie. Jestem skłonny postawić początkowo na mydocalm, w ostateczności gdy ten nie zadziała przycisne lekarkę o baklofen.

Benzo mam już załatwione mianowicie 10x2mg klona i 20x5mg diazepamu które celuje żeby wystarczyły na 1,5 miesiąca.
Dodatkowo mam OCD lub osobowość anankastyczna wiec na benzo patrzyłem pod tym względem.

Lekarz chce dać mi xanax ale ja dziękuje bo wiem jak może się skończyć coś co działa krótko i podobno zajebiscie. Choć na mnie małe dawki nie działały.

Pozdro
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 667 / 0

Myślisz, że z alprą popłynąłbyś a z klonem i rolkami już nie? Zwłaszcza już planując przyjmowanie. Przewiduję, że ten czas na trzeźwo będzie się stopniowo zmniejszał, odstępy między ładowaniem benzo zaczną się drastycznie kurczyć.
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 178 uczestników Wejdź na czata