DOM

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 99 • Strona 10 z 10
  • 581 / 89 / 6
JAPIERDOLE ILE TO SIĘ ŁADUJE. W TiHKAL pisało godzina, dwie i potem w ciągu godziny narasta do peaka i długo trzepie. Taki chuj. Znaczy trzepie długo. Dłużej niż DOPR czy DOC i to dużo, ale po 3 godzinach ja miałem lekkie falowanie obrazu jak patrzyłem w 1 punkt i lekko podwyższony nastrój. Zauważyłem to jeszcze w docelowym miejscu tripa, w lesie, ale uznawszy, że mocniej nie będzie udałem się do waterloo na miejscówkę wypić piwko z współtripowiczką. No i oczywiście na miejscówie wszystko się rozkręciło kiedy akurat trochę się najebaliśmy i nawet specjalnie nie poczuliśmy, to w stanie stłumienia fazy alkiem pomyśleliśmy, że koks to nienajgorszy pomysł.

Mix bezsensowny, ale nie zdawaliśmy sobie sprawę, że te STP pizga, tylko jest w tle alkoholu. koks nas otrzeźwił kompletnie. Zero najebania, zero wizuali. Laska biegała jak pojebana i robiła fotki (ehhh turyści), ja jeździłem językiem po znieczulonym podniebieniu i toczyłem z niej bekę, pochodziliśmy (tempem galopnym, ale jeszcze nie bieg) i jak koko zaczęło schodzić i alkohol też nie wrócił nas znietrzeźwić skumaliśmy, że DOM nas pizga.

Ale nie pizgał miło, bo nie wrócił podwyższony nastrój, a sam nieogar, stymulacja i raczej wybrakowane wizuale (w moim przypadku, jej nie pytałem). Spać nie mogłem po zarzuceniu ponad 24h. 100% nie od koko, bo po koko można spać prawie normalnie, a koks to był, bo za 2 dni po zrobieniu reszty torby poszliśmy spać bez płaczu i trudu. Substancja ogólnie do ponownego testu, ale po samym wchodzeniu w moim rankingu DOx raczej nie wejdzie ponad DOPR, a ponad DOC to nawet marsjanki przedkładam.

Dawka: 7,5mg, wizuale po 16h jeszcze wyczuwalne, następnym razem jem 10-15. W DOx lubię chyba tylko mocny upizg. DOPR w ilości 8mg zredefiniowało u mnie pojęcie psychodelika rekreacyjnego.
"moja jaźń w wyniku zawirowań stereofonicznych rozbiła się na 2 różne osoby,
obie pozbawione 'ja'.
To było umiarkowanie zahaczające o nieprzeciętność."

Najpierw masa, potem kwasa
  • 5528 / 1083 / 43
Długo się ładuje, równie długo działa. Podoba mi się.
Nie ma wizuali jak po np. 2C-P (mój faworyt), trip jest subtelny (5mg).
Dobre do GBL i alko. Natomiast po zapaleniu trawy, trip stał się podobny do magicznych grzybków.
Aha, bodyload jest uciążliwy. Zaznaczam, że dzień wcześniej jadłem LSD.
Można to strzelać iv ? W czym rozpuścić ?
Wkurwić się można kiedy to zacznie działać. A iv, to wiadomo.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 823 / 10 / 1
Jaka dawka może być na papierze 1cm x 1cm ? Na kolorowej stronie blottera napisane jest "10mg" a na białej 2,5mg i mam wątpliwości chociaż 10 by się raczej nie zmieściło ? Po lewej DOM po prawej niby DOB (1,4mg). Szamał ktoś takie ? Bo jakoś średnio ufam napisom na blotkach :P
>>>
Spoiler:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Chcesz się spotkać, pogadać ? >

Życie to najlepszy narkotyk...
  • 85 / 5 / 1
Trafiłeś na dobry towar koleżko. Zadeklarowana ilość jest rzeczywistą ilością jaka jest na tych kartonach. Gwarantuje ;) Miłej zabawy
Tak z ciekawości ile dałeś ?
  • 157 / 7 / 0
@nota600 2,5mg. 4 łącznie mają 10mg. Tak są drukowane.
Uwaga! Użytkownik latajacypisuar nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 202 / 3 / 0
Potwierdzam, mam identyczny kartonik i jedna sztuka to 2,5 mg.
  • 191 / 11 / 0
Re: DOM
Nieprzeczytany post autor: Ćbvn »
Ile polecacie na tripa, jeśli 100ug 1P-LSD było dla mnie idealne? ;>
Dawniej dzieciaki wychowywały się przy Panu Kleksie
Teraz wychowują się przy Panu Deksie
  • 129 / 12 / 0
Re: DOM
Nieprzeczytany post autor: skacowanazocha »
U jednego Vendora odnalazły się znaczki z DOM po 9 latach zapomnienia. Życzy sobie 500 $ za 100 znaczków po 5mg. Rzeczywiście jest to tak trwały związek?
BREJKOR SZMATO !
  • 3135 / 342 / 0
Re: DOM
Nieprzeczytany post autor: Blu »
Tak, jeśli były przechowywane w godziwych warunkach to nie powinno być problemów. Szkoda że nie da się kupić mniej, bo to ciekawa substancja.
ODPOWIEDZ
Posty: 99 • Strona 10 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.