Podanie donosowe

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 74 Strona 7 z 8
Rejestracja: 2013
  • 101 / 1 / 0

Cienista Marchewa pisze:
Moim zdaniem ilość wciąganego 25C nie jest w stanie zmienić w odczuwalny sposób właściwości drażniących nośnika.
Chodzi mi o to, by właściwości znieczulające nośnika, jakim byłaby benzokaina/lidokaina, w odczuwalny sposób zniwelowały ból, jaki wywołuje 25c-nbome hcl przy podaniu donosowym, o ile go wywołuje - i ta właśnie kwestia była przedmiotem pytania. Więc wywołuje ów ból, analogicznie do 2c-c hcl, czy nie?
Rejestracja: 2009
  • 1659 / 333 / 0

Więc wywołuje ów ból, analogicznie do 2c-c hcl, czy nie?
Nie wywołuje bólu nawet jeśli użyjesz nośnika, który nie ma właściwości znieczulających. Wciągane są tak naprawdę bardzo małe ilości wymieszane z "podkładem" przez co śluzówka nie jest podrażniana w jakiś mocno odczuwalny sposób.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Służba Więzienna: Od początku roku prawie 70 prób przemytu do zakładów karnych

Funkcjonariusze Służby Więziennej od początku roku prawie 70 razy zapobiegli próbom przemycenia do więzień niedozwolonych przedmiotów, które były ukryte w paczkach, przy osobach odwiedzających lub w tzw. przerzutkach - powiedział we wtorek PAP ppłk Bartłomiej Turbiarz z Centralnego Zarządu Służby Więziennej.
Rejestracja: 2012
  • 111 / 2 / 0

Jak oceniacie bodyload przy podaniu donosowym? Jest do wytrzymania? Jak dlugo sie utrzymuje? Jest bardziej uciazliwy od np bl po LSA? Mowa tu o nie za duzych dawkach takich jak 500mcg 25I albo 800mcg 25C.
Rejestracja: 2010
  • 418 / / 0

BL jest bardziej intensywny ale krótszy niż przy podaniu na dziąsło. Jest lżejszy niż bl po LSA. Takie dawki lajtowo na nos bez większych nieprzyjemności.
Rejestracja: 2010
  • 299 / 1 / 0

proch można rozpuszczać w wodzie i na tabakę czy lepiej w spiorolu i na tabakę?

ras

Rejestracja: 2011
  • 268 / 1 / 0

Bodyload przy dużej dawce (+/- 4mg) praktycznie nie zauważalny %-D Kwestia minuty, podczas której jest lekko niedobrze i już jest gruubo.
Rejestracja: 2013
  • 22 / / 0

Mam takie pytanie :) Znajde się w posiadaniu 6 kartonów i chciałbym je podać donosowo. Lecz mam dylemat :/ Niektórzy mówią że trzeba substancje ekstrahować spirytusem, inni że wódką, a jeszcze inni że wodą. W tym wątku przeczytałem że naprzykład 25I-NBOMe jest hydrofobowe więc powiino się w spirytusie. A co z 25C-NBOMe i 25B-NBOMe ? Za odpowiedzi dziękuje z góry :)
Rejestracja: 2010
  • 3846 / 163 / 13

Sole nbomów nie są hydrofobowe - spokojnie można to zrobić wodą z dosypką kilku ziarenek kwasku cytrynowego - na wszelki wypadek.

Najlepiej pociąć karnon na jak najdrobniejsze kawałeczki, wrzucić na łyżeczkę, zalać 2ml wody i podgrzewać zapalniczką, aż do zredukowania objętości do 0,5ml.

Później zassać strzykawką i masz karton w 0,5ml płynu
Rejestracja: 2010
  • 110 / 1 / 0

Cienista Marchewa pisze:
Zdecydowanie krócej niż przy podaniu "na dziąsło".
[u mnie ~2/3 krócej]
Dwa do trzech razy krócej(1.5h?) czy o dwie trzecie krócej?
Rejestracja: 2012
  • 2802 / 240 / 0

Krótkie pytanie: Chcę przyjąć któreś z 25x nbome w nos i:
czy mogę substancję z kartonika wyciągnąć do 0,5ml spirytusu w którym już będzie się znajdować 0,5mg 2cp? bo tylko takowy spirytus posiadam. Dawka 0,5mg 2cp nie wpłynie na pewno na tripa, ale czy nbome się prawidłowo rozpuści?

Przenoszę, dzięki za zgłoszenie. -dsn
Posty: 74 Strona 7 z 8
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 7 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości