Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 2226 • Strona 220 z 223
  • 51 / 5 / 0
Ja także kupowałem tam od lat i zawsze się wywiązywał ale w tym roku coś się zepsuło, na maile nie odpisuje, na smsy na początku pisał że już wysyła itd, ale nic nie doszło a kontakt się urwał.
Zamówienia za parę stów nigdy nie otrzymałem.

Czy możesz przesłać mi na priv adres tego "innego polskiego sklepu"

Scalono | 909

Pojawiła się nadzieja, na stronce pojawiła się aktywność, napisałem do niego co z zaległymi zamówieniami, zobaczymy :)
  • 236 / 10 / 0
Minęło trochę czasu. Panowie, jak tam mieszanki i ogólnie jak tam szamańska responsywność na zamówienia w ostatnich miesiącach?
  • 120 / 3 / 0
Szukaj w dziale "oszuści" czy coś się zmieniło.
  • 236 / 10 / 0
Napisałem tutaj, bo są nowsze posty, a w Oszustach najnowszy z lutego tego roku.
No nic, może trzeba będzie zaryzykować. Ja nie zostałem nigdy zawiedziony, natomiast z czasem realizacji bywało różnie w ostatnich latach :(
  • 120 / 3 / 0
Twoja wola - mi nie odpisał, nie zwrócił kosztów, paczki nie wysłał. Za to otrzymałem wiadomość o nowych produktach i promocjach.
  • 51 / 5 / 0
U mnie tak samo: nie odpisuje , nie zwrócił kosztów, paczki nie wysłał, a korzystałem ładnych parę lat.
  • 959 / 175 / 0
Witam od zawsze męczę się z zaburzeniami depresyjno-lękowymi ale nie będę się rozpisywał bo nie o tym mowa.Od 3 lat leczyłem się farmakologicznie różnego rodzaju SSRI/SNri (obecnie duloksetyna).Leki dużo mi pomogły,pokazały źródła problemów i że ogólnie mój organizm jest zdrowy(narządy) tylko głową szwankuje.Od nowego roku planuje żyć już bez leków i chce zrobić mix adaptogenów bo sama ashwagandha sensoril dobrze na mnie działa.Moje pytanie czy połączenie ashwagandhy sensoril+różaniec górski+bacopa monnieri to dobry mix czy będzie za dużo tego wszystkiego?Myślałem nad dodaniem jeszcze dziurawca ale to chyba będzie już za grubo.Planuje suplementację 6-8tygodni a potem miesiąc przerwy i powtórka.Dziekuje za wszelkie sugestie.Leki pomagają ale nie chce być skazany na te tabletki do końca życia.Mają potencjał(działanie)które myślę że wykorzystałem i mogę się od nich uwolnić.
  • 10 / 8 / 0
Odradzam zakupy u shamana.
U mnie ta sama historia brak zamowienia i brak kasy. Na stronie natomiast pojawiaja sie informacje o dostepnosci nowych produktow :)
Wyglada to troche tak jakby szukal kolejnego jelenia ktory zamowi cos na przelew bankowy.
  • 10 / 8 / 0
Najciekawsze jest to ze jak wyslesz zapytanie do shamana o dostepnosci jakiegos produktu na sklepie otrzymujesz odpowiedz tego samego dnia. Natomiast jak chcesz uzyskac odpowiedz na temat realizacji swojego zaleglego zamowienia jest cisza :)
  • 4310 / 699 / 2117
@Up a nie masz możliwości reklamacji? Rozumiem, że zioła typowo legalne z jakiegoś sklepu i problem z zamówieniem jest, tak? Zwrot nie obowiązuje?
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
ODPOWIEDZ
Posty: 2226 • Strona 220 z 223
Artykuły
Newsy
[img]
Konopie w żelkach. Wszczęto dochodzenie

W Holandii w żelkach Haribo o smaku coli stwierdzono obecność konopi indyjskich. Kilka osób, w tym dzieci, zgłosiło dolegliwości po ich spożyciu. Sprawę bada holenderski Urząd do Spraw Bezpieczeństwa Żywności i Produktów Konsumenckich (NVWA).

[img]
Magazyn z narkotykami na dachu budynku

Stołeczni policjanci wkroczyli w czwartek na warszawską Pragę, gdzie na ulicy Brzeskiej zlikwidowali magazyn z narkotykami. Zatrzymali do sprawy 39-latka, do którego mogły należeć znalezione substancje: heroina, amfetamina, mefedron, kokaina i marihuana.

[img]
Rekordowe uderzenie w narkobiznes. Zlikwidowano 19 laboratoriów i ujęto 67 osób

Co najmniej tysiąc funkcjonariuszy wzięło udział w największej w ostatnich latach operacji wymierzonej w syndykat narkotykowy działający na terenie Ukrainy. Zlikwidowano 19 laboratoriów i 17 magazynów oraz zatrzymano 67 osób, w tym 32-letniego bossa organizacji. Szacuje się, że miesięcznie narkogang produkował nawet 700 kg mefedronu, alfa-PVP i amfetaminy.