Marihuana - Podanie Doustne

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 185 / / 0

Dzisiaj dowiedziałem się od koelgi, że zjedzone zioło normalnie sięwchłania do organizmu i działa ok. 3 razy mocniej.
Słyszałem o rozpuszczaniu hashu w mleku i piciu , ale zjeść skręta wydaje siętroche dziwne. Próbował ktoś kiedyś ?
Nie chodzi mi tu o hash, ale o normalny zielony towar.

Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 11 / 0

Działa i to dużo lepiej, jednak należy zjeść go dużo. Przynajmniej 1 gram przeciętnego zielska, a jeśli palisz często to więcej, ale warto. Faza jest bardzo psychodeliczna, zupełnie różna od tej po paleniu.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Steward skazany za przemyt narkotyków

Steward linii Air Asia, który w grudniu 2018 r. na lotnisku w Perth w Australii został przyłapany podczas przemytu narkotyków o wartości 60 tys. dolarów, został skazany przez miejscowy sąd na karę trzech lat pozbawienia wolności.

Użytkownik nieaktywny
  • 185 / / 0

Nie będzie po tym jakiś efektów ubocznych ? Rozwolnienie, ból brzecha etc. ? I jak mniej wiecej wyglądała by taka faza? Osobiście lubię ściągnąć kilka buchów przed treningiem, to trochę eliminuje strach, ale jak zapalę więcej to kończy się na tym, że po 1 tricku przez następne pół godziny myśle jak zrobiłem itd. Dało by wtedy radę ćwiczyć ?
Czy ma się po tym przekrwione oczy? Po ilu faza wchodzi i ile trwa?
A no i najważniejsze czy wtedy jest uczucie suchości w ustach?

Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 11 / 0

Nie będzie po tym jakiś efektów ubocznych ?
Raczej nie.
Dało by wtedy radę ćwiczyć ?
Raczej nie. To nie jest do tego.
Czy ma się po tym przekrwione oczy?
W mniejszym stopniu niż po paleniu.
Po ilu faza wchodzi i ile trwa?
Zależy co masz w żołądku. Wchodzi po 1 - 3 godzinach i trwa 4 - 8, zależnie od dawki.
A no i najważniejsze czy wtedy jest uczucie suchości w ustach?
Bywa. Lepiej mieć coś do picia.

Aha. Nie jesz skręta, tylko wygotowujesz zioło w mleku z dodatkiem masła przez jakieś 1/2 godziny.
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2006 przez lucyper2, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 185 / / 0

Smak mnie nie obchodzi. Da się po prostu działkę połknąć? Czy muszę gotować, żeby był jakikolwiek efekt?
Domyslam się, że jak wygotuje to resztki towaru wyrzucam?

Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 11 / 0

Resztki możesz zjeść. Jeśli nie wygotujesz zadziała dużo słabiej.

• 17 / / 0

Jeśli nie wygotujesz może w ogóle nie zadziałać. Musisz jakoś wyciągnąć THC - rozpuszczając ziółko w tłuszczu/alkoholu. Dlatego dobrze jest wrzucić do gara z mlekiem troszke masła + topki jak wspomniał lucyper, albo ewentualnie posmaruj herbatnika masłem, połóż troche topy, przykryj żółtym serkiem i do piekarnika. Oczywiście dobrze by było zjeść kilka takich "krakersów" żeby zainstalować minimum 1g zioła.

smacznego :-D

Użytkownik nieaktywny
  • 90 / / 0

kurcze wychodzi na to że z okazji końca roku szkolnego zabawiam się w WujkaDobrąRadę ;) no ale do rzeczy. tu: http://talk.hyperreal.info/viewtopic.ph ... 59#p105759 jest przepis na zapiekankę makaronową. nie należy oczywiście zapominać o dodaniu dopowiedniej ilości (1g?) kluczowej ingrediencji :)

• 755 / 9 / 0

ganji nigdy nie jadlem, ale # owszem :)
0,5g (okolo) podgrzalem na lyzce oleju kurewskiego abo jakiegos innego z pierwszego tloczenia ;) , wymieszalem wykalaczka zeby ladnie sie rozdrobnilo, a potem *chlóps!* do jogurciku.
tutaj mala uwaga - taki tluszczyk z haszem jest bardzo goracy. zdziwilem sie troche, jak przetopil mi kubeczek z jogurtem :) dlatego dobrze jest przelac wczesniej jogurcik do szklani albo czegos takiego.

roman - nie mow ze smak cie nie obchodzi jezeli nie jadles czegos takiego :)

sam # i tluszczyk smierdza tak ze nawet smrod z wnetrza najbrudniejszego kibla w calej bulgarii jest przyjemniejszy. noo moze troche przesadzam, ale ja bym tego nie zjadl 'na surowo'.
jogurcik doskonale maskuje ten aromat i po dokladnym wymieszaniu nie czuc nic poza owocami lasu.

a to co przezylem przeszlo moje najsmielze oczekiwania. jedyne co bylbym w stanie po tym cwiczyc, to loty miedzygwiezdne do galaktyki szuwax-5 i w jej okolice ;)

oczy wcale nie byly przzekrwione - wcale ich nie mialem -.-

jedzenie thc to potega i jezeli palony hasz/ziolo klepie w glowe, to zjedzony NAPIERDALA w czerep ^^
uwazajcie zeby nie przesadzic i pamietajcie ze samo zjedzenie bez ogrzewania w tluszczyq nic nie daje.

Użytkownik nieaktywny
  • 31 / / 0

..polecam budyn z ganja! fajna sprawa :) nie bede pisal jak sie go robi bo jest to chyba oczywiste..
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata