Ja przy stosowaniu kabergoliny jakbym odzył... obudzil spiacy mozg po latach zamulenia
Zalek33 pisze:Jak masz prolaktyne w kosmosie to watpie by mozg pracowal normalnie
Ja przy stosowaniu kabergoliny jakbym odzył... obudzil spiacy mozg po latach zamulenia
believe pisze:Jak się czułeś przez te 3 miechy ? jakieś zmiany ? i jak się czułeś po opróżnieniu ?
- samopoczucie, efekt antydepresyjny niesamowity, poczucie humoru na plus
- pewność siebie
- koncentracja
- panowanie nad emocjami, (nerwy ze stali ;p)
- stanowczość, umiejętność formułowania myśli precyzyjnie
- szeroko pojęta chęć kreacji
- kwestie socjalne, wzrosła potrzeba przebywania z ludźmi
- energia, siła do działania, efekt speeda
Ogólnie moc z korzenia działa cuda ale potrzeba czasu.
Żałuję, że przerwałem kurację bo w ostatnich dniach ciało i umysł miałem tak ustabilizowane, mocne i twórcze, że życie nabierało z każdym dniem uroku :) Myślałem, że ten stan jest nienaruszalny i przez głupotę zaryzykowałem trzepuku.
Niestety po zrzucie nastąpiły negatywne konsekwencje, pojawiło się rozdrażnienie, wkurwienie, że cała tak długo pielęgnowana energia poszła się jebać w pornola, marnotrawstwo cholerne. Ogólnie wszystkie wyżej wymienione aspekty zeszły jedne mniej, drugie bardziej ale wszystkie odczuwalnie. Myślę, że jakby ta cud energia poszła w prokreację z samicą to z pewnością aż tak odczuwalnego "zejścia" by nie było. Tragedii nie ma ale jak sobie pomyśle, jaki wpływ mają na rozwój te nastoletnie ciągi na pornolach to głowa boli.
No cóż, czas zacząć od nowa, bo warto.
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą
Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
Kanada zebrała ponad 5,4 miliarda dolarów z podatków od sprzedaży legalnej marihuany
Od momentu legalizacji marihuany minęło siedem lat. Kanada podsumowuje zyski. Kwoty robią wrażenie, ale szczegółowe dane pokazują, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Rząd federalny zarobił mniej, niż zakładał. Z kolei wydatki na edukację okazały się znacznie niższe od obiecanych.