Ekstazy traci popularność w USA i Europie

Ekstazy traci popularność w Europie Zachodniej i USA, a zyskuje zwolenników w Ameryce Południowej i w Azji - poinformowali w środę holenderscy eksperci.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1192

Z raportu opracowanego na międzynarodowej konferencji dotyczącej narkotyków w holenderskim Maastricht wynika, że w latach 2002-2004 duży udział w handlu tabletkami ekstazy miały Dominikana, Izrael, Chiny, Japonia i Nowa Zelandia, a znaczące zaangażowanie w światową produkcję tego narkotyku mają wciąż obywatele holenderscy.

- Udział Holendrów w produkcji tego narkotyku w laboratoriach Belgii, Niemiec, Indonezji czy Surinamu był wciąż bardzo duży, choć od 2003 roku popularność ekstazy w Holandii oraz krajach zachodnioeuropejskich i USA spada - napisano w raporcie.

W tym samym czasie wzrosło jej spożycie w Ameryce Południowej, Południowej Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i na Środkowym Wschodzie.

Największa ilość narkotyku powstaje obecnie w Chinach i krajach wschodnioeuropejskich.

Globalne spożycie ekstazy w latach 2002-2004 ustabilizowało się, a w roku bieżącym dość wyraźnie spadło.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

nvm (niezweryfikowany)

&quot;choć od 2003 roku popularność ekstazy w Holandii oraz krajach zachodnioeuropejskich i USA spada &quot; <br> <br>Argumentem za ponowną delegalizacją w Holandii, używanym przez niektóre środowiska, jest teoretyczne większe spożycie ecstasy. :]
winni (niezweryfikowany)

&quot;choć od 2003 roku popularność ekstazy w Holandii oraz krajach zachodnioeuropejskich i USA spada &quot; <br> <br>Argumentem za ponowną delegalizacją w Holandii, używanym przez niektóre środowiska, jest teoretyczne większe spożycie ecstasy. :]
wixiarz (niezweryfikowany)

&quot;choć od 2003 roku popularność ekstazy w Holandii oraz krajach zachodnioeuropejskich i USA spada &quot; <br> <br>Argumentem za ponowną delegalizacją w Holandii, używanym przez niektóre środowiska, jest teoretyczne większe spożycie ecstasy. :]
Zajawki z NeuroGroove
  • Calea zacatechichi



  • Benzydamina

Set & Setting :

Pora roku – wiosna, 15 kwietnia

Lokacje – dom, miasto, las

Nastrój – świetny, delikatna niepewność

Cel – spełnienie swojej narkotykowej „ambicji” - doznanie halucynacji

Dawkowanie:

Dawka – 2g Benzydaminy

Waga – 90kg

Wiek: 17 lat

Doświadczenie : Dekstrometorfan, Benzydamina, Thc

  • Inne

Las, wczesna wiosna, niedzielne popołudnie, chęć spróbowania czegoś nowego, bardzo dobry nastrój, zero problemów na głowie.

Niedzielne popołudnie, powrót ze sklepiku z zakupionymi oto dwoma Gumi jagodami. Telefon do P godzina 16.00 spotkanie w Lesie. Wybrałem takie miejsce gdyż moja wiedza na temat działania dropsa była znikoma. Wiec taka jak było umówione punkt 16 w Lesie, siema ,siema. Miejsce do posiedzenia znalezione i od razu na sam początek zjedliśmy nasz cel, popijając resztka wody która wziąłem ze sobą. Atmosfera jak to przy spożyciu czegoś nowego, ogromne zniecierpliwienie, lekki strach przeplatający się z ogromnym podnieceniem.

  • LSD-25

Substancja: LSD-25, Turborower3000

Doświadczenie: thc na porządku dziennym, kilka piguł, okazyjne sesje speedowe, Heminevrin (nie polecam)