Złu ustępować nie wolno

Przerażający jest obraz niemocy władz w Środzie Śląskiej - niedużym mieście, opanowanym przez narkotykowa mafię. Tłumaczenia policji czy burmistrza są tak pokrętne, że aż podejrzane - pisze red. naczelny "Faktu" Grzegorz Jankowski.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP/Fakt

Odsłony

2639

Dziennikarze Faktu byli w stanie w krótkim czasie lepiej zorientować się , kto handluje w mieście narkotykami niż miejscowa policja. Burmistrz Środy twierdzi, że Polska to nie państwo policyjne i nie można postawić strażnika na każdym rogu. Bardzo to demagogiczne i wygodne tłumaczenie dla kogoś, kto nie ma chęci przeciwstawić się złu. Czy walka z bandytami to tworzenie państwa policyjnego? Jeśli burmistrz tak uważa, to chyba nie rozumie, po co został wybrany - uważa G. Jankowski.

Wiemy, że wiele jest w Polsce podobnych niedużych miast, gdzie włodarze rozkładają ręce, a na ulicach rządzą narkotykowi dilerzy albo agresywni dresiarze. Dlatego tę sprawę Fakt doprowadzi do końca. Pokażemy, że udawanie, iż kwestii nie ma , nie jest wyjściem. Władze miasta muszą się wziąć do roboty - ich zadaniem jest ochrona mieszkańców i lepiej, żeby sobie to wreszcie uświadomiły.

Tak jak w innych sprawach, również w tej będziemy konsekwentni - zapowiada red. naczelny Faktu. Uczciwi ludzie nie powinni się bać. Ustępować złu, to zachęcać je do ataku.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Zaraza (niezweryfikowany)
Yea tak własnie nakopcie tym urzednikom do dupy zeby "mafia" (lol nie wierze ze mi to przez klawiature przechodzi) mogła sobie kupić tych nowych jeszcze taniej niz poprzednich
diler (niezweryfikowany)
Czy dilerzy stowia zagrozenie? Nikt nikogo nie zmusza , handel istnieje z powodu zapotrzebowania rynku. Dilerzy sa po prostu reakcja na popyt.
... (niezweryfikowany)
Czy dilerzy stowia zagrozenie? Nikt nikogo nie zmusza , handel istnieje z powodu zapotrzebowania rynku. Dilerzy sa po prostu reakcja na popyt.
KRET (niezweryfikowany)
Czy dilerzy stowia zagrozenie? Nikt nikogo nie zmusza , handel istnieje z powodu zapotrzebowania rynku. Dilerzy sa po prostu reakcja na popyt.
.chudy. (niezweryfikowany)
yo madafaka oto nadchodzi nowy stażnik moralności FAKT!! teraz wam k.... pokażemy jak się rządzi!!
chlopak (niezweryfikowany)
tak na marginesie to ten fakt to gowno nie gazeta
molty (niezweryfikowany)
No WOW! Dziennikarze "faktu" dotarli do kolesia dilującego trawką i się bulwersują, że taki element wolny po kraju chodzi? A może zamiast od razu z wielką radością, że ,,afera jest kolejna, pomyśleli by troszke debile, że policje czy władze takiego miatseczka to może pierdolić koleś sprzedający jakąś samosiejke frajerom po zawyżonej kwocie... Przecież gdyby u mnie każdego takiego pionka musieli łapać, to nie mieli by już na nic innego czasu (nawet rowerzystów po browarze musieli by sobie odpuścić, a to byłby ból, straszny ból...)
Gordon (niezweryfikowany)
o tak, rowerzystów po browarze to powinno się topić od razu po urodzeniu, a najgorsza plaga to trzeźwy rowerzysta jadący w nocy! przecież od razu wiadomo że jest on naszprycowany zieloną śmiercią po uszy i tylko czycha na ofiarę, którą przejedzie, potrąci, owinie łańcuchem powbija zębatki w czaszkę i opluje pianą z pyska którą toczy przez ten śmiertelnie groźny narkotyk!
El Igorro (niezweryfikowany)
Ej no ludzie, bez jaj. Po co w ogóle zamieszczacie takie badziewne artykuliki z gazety, która jest półkomiksem dla półmózgów :) <br>Wszyscy trochę porechocą, ale nic z tego ciekawego nie wyniknie.
Zajawki z NeuroGroove
  • 25D-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

miasto -> mój dom -> miasto

Zanim przejdę do trip raportu chcę odpowiedzieć na kilka pytań zadanych mi przez różne osoby.

  • Inne
  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Akademik, czysty przypadek

Opiszę wszystko po krótce bo chyba nie ma się nad czym rozdrabniać, a jest to chyba jedyny TR jaki znalazłem który opisuje to co brałem - własną sperme z cukrem Wiem, że to głupio brzmi, też tak zareagowałem gdy mój kumpel robiący regularnie na labie uczący się na UW nie powiedział mi o tym, że cukier zjedzony przed w dużych ilościach wpływa na zawartość jakiegoś tam hormonu w spermie(nazwy nie pamiętam, jeśli ktoś zna niech napisze) i możesz się praktycznie za nic całkiem miło odurzyć, oczywiście pomijając sam aspekt czynności którą dokonujesz.

  • Marihuana


Swojego dzisiejszego tripa uznalem za szczegolnego z niejednego powodu.

Po pierwsze i najwazniejsze primo: ostatni raz palilem pod koniec grudnia

wiec calosc podrozy odczulem bardzo mocno. Po raz kolejny przekonalem sie

rowniez, ze stafik w worku strunowym jest miszanka przynajmniej roznych

roslin. Podczas 2 podejsc wyczuwalem zupelnie inny zapach i smak dymu...

jak i diametralnie inne skutki dzialania tegoz dymu:]


  • Szałwia Wieszcza

Użytkownik - .Kamil.

Wiek - 27 lat

nazwa substancji - Salvia divinorum

poziom doświadczenia - Salvia po raz drugi w życiu, generalnie raczej doświadczony z marihuana, N2O, lsd i grzybami.

dawka, metoda zażycia - palenie, 2 machy 5-krotnego ekstraktu

"set & setting" - mieszkanie, wieczór, łącznie 4 osoby, w tym ja sam. Spokojnie, cichutko, idealne otoczenie.